קרם ידיים של ולדה

הילית111

New member
קרם ידיים של ולדה

קרם ידיים של ולדה היי לכולן עקב המלצה קניתי את קרם ההזנה לרגליים של ולדה וממש התרשמתי . הוא מעולה נספג מהר מעניק לחות.. מישהי מכירה /יכולה להמליץ על קרם הידיים של וולדה? האם הוא טוב כמו קרם הרגליים שלהם יש לי עור רגיל. תודה וערב מקסים
 

foggy night

New member
לא ניסיתי מוצרים של וולדה

אבל יש לי המלצה על קרם ידיים. שנים אני משתמשת רק ב- roots - נספג תוך דקה, נותן תחושה "כפפה" ולא שומני (אחרי הספיגה). מעולה! הוא היה היחיד שבאמת נספג.... אתמול ניסיתי קרם ידיים של פרימייר - והוא מדהים באותה מידה. קניתי. הבעיה היא שזה קרם שניתן להשיג רק בחנויות של פרמייר ולא ניתן להשיג הסופר פארם, משביר וכו' - הוא בא בטיובה בצבע ירוק בהיר וכתוב עליו marine therapy. אם תהיה דרישה אני אצלם. אני יודעת שיש חנויות כאלו בגרנד קניון (קומה 3) ובקריון (בשדרת הקולנוע החדש, קומה 2). כתוב עליו שהוא לעור יבש, אבל גם לי יש עור רגיל והוא מצוין לי.
 

הילית111

New member
תודה

תודה איפה מוכרים את רוטס? יש להם רק סוג אחד? לגבי פרמיר אני יודעת ומכירה את הקרם גם אני נתקלתי בו ומאוד אהבתי אבל אני לא מוצאת אותה באף מקום. ראיתי קרם ידים בצבע כחול של פרמיר וזה ממש לא כמו הירוק לצפון אני לא אגיע אז אני אבדוק את רוטס.מה מחירו אגב?
 
עוד המלצה: הקרם הותיק של פנג'ל

הישן. לא החדש עם סיליקון. עושה ידיים כמו משי , ונספג מהר ממש מעולה עולה 9 שח.
 
בקופסא לבן עם זהב

נראה סגנון עתיק. יש לו קצת ריח סבתאי.אני מתה על הריח מקסימום לא יהיה לך טוב. ההשקעה נמוכה.
 
למעלה