קרישי דם ברחם אחרי ציטוטק

קרישי דם ברחם אחרי ציטוטק

.נצפו ביום השני לווסת קרישי דם ברחם אחרי ציטוטק (הדופק הפסיק בשבוע 7).
האם דפקתי לעצמי את הסיכוי להכנס להריון או שזה פשוט עוד עיכוב בדרך לילד?
הרופא אומר לחזור על האולטראסאונד מחר בבוקר ושאם הווסת לא תשטוף הכל החוצה עד מחר - ללכת להיסטרוסקופיה. אחרי היסטרו' - יש תקומה? אפשר לחזור למסלול ולטיפולים או שהפוריות שלי נפגעה?

נתנאלה2

New member
צר לי מאוד לשמוע על ההפלה, ודאי שיש תקומה

לאחר הפלה וגם לאחר היסטרו.
לפעמים הציטוטק לא מנקה את הכל , במקרה כזה או שנותנים עוד ציטוטק
או שמחכים שהמחזור ישטוף את השאריות
מה שלא ברור לי מדוע הרופא שלך לא מחכה לאחר המחזור ?
יתכן שכשהמחזור יסתיים, הכל יצא .
בהחלט אפשר אחרי מחזור שניים , לחזור למסלול הטיפולים וההצלחה
מאחלת לך להיות אחרי במהרה.

העלילה מסתבכת: היסטרו' ניתוחית

הוא שלח אותי לאולטרסאונד חוזר כדי לראות האם המחזור מנקה קרישים. ומסתבר שלא מדובר בקרישים. אלא בשארית - ברקמה שהתחברה לכלי דם ברחם. המחזור לא ינקה אותה.
מחר הולכת בכל מקרה לחוות דעת שניה (לא יזיק(?)) אצל פרופ' צלאל.

האם מישהי עברה היסטרו ניתוחית? והאם אחרי הניתוחית יש תקווה?

אני חיה בסיוט. הוא לא נגמר. הוא נמשך שנתיים. אני לא רואה כבר שום תקווה וזה אחרי עבודה קשה שעשיתי על עצמי במשך תקופה ארוכה לקראת הטיפולים. התחושה שהיקום פשוט חוגג נגדי והגוף שלי קורס שלא לדבר על הנפש. אין דרך אחרת לתאר את זה. אני מבוהלת שגם ההיסטרו הניתוחית תידפק כמו כל דבר בחיים שלי ולעולם לא יהיו לי עוד ילדים. אני יודעת שאסור לחשוב ככה אבל זה פשוט לא נגמר. עד שהיו חדשות טובות הדופק הפסיק בשבוע 7.

anguly

New member

זה באמת לא קל, בהחלט היו פה הצלחות גם אחרי ניתוחית.
מה שאת עוברת עכשיו מאד לא קל, מאחלת שזה יעבור בהצלחה ותוכלי לחזור למסלול

כל כך מבינה אותך

אני קוראת לזה "בדיחה גרועה על חשבוני", ככה זה מרגיש.

אצלי הפסיק להתפתח קצת אחרי, אז זה היה ישר לגרידה, וגם אצלי נצפה קריש דם ביום הראשון למחזור, אבל הרופאה אמרה לי לעשות US אחרי המחזור.

את יותר ממוזמנת לכתוב לי מסר. "עד שהיו חדשות טובות הדופק הפסיק.." כמה כאב

להבדיל

לי מאוד עוזר לחבק את הילדה שלי, את החיים שלי - לנשום, להריח, לעטוף אותה בחיבוק דב! ממליצה בחום!

שלגייה13

New member
יקירה

אני מבינה כל כך את מה שעובר עלייך שאני חייבת לכתוב לך בביקור נדיר שלי בפורום (אני כבר לא בטיפולים).
הכל נראה לך עכשיו שחור משחור אבל מבחינה גופנית מה שאת עוברת לא חריג או קשה במיוחד ולא אמור לפגוע לך בפוריות העתידית! הצד הנפשי הוא מה שקשה, ומי כמוני יודעת. עברתי שתי הפלות ברצף אחרי גיל 40 ומצב הרוח שלי היה נורא. אבל הנה, אני חובקת את בני השני והכל נראה כמו חלום רע שהיה ועבר.
אני עברתי היסטרוסקופיה ניתוחית אחרי הלידה הראשונה כי נשארה לי שארית שליה ברחם. אף אחד לא אמר לי שזה עלול לפגוע בפוריות (מעבר ל"אזהרות" הרגילות בכל הליך גניקולוגי פולשני, מצילום רחם, דרך שאיבת ביציות, והלידה עצמה....), ואכן לא היתה לכך שום השפעה שלילית, תודה לאל.
קחי נשימה עמוקה ותזכירי לעצמך שבסוף הדרך המסויטת הזאת מחכה לך עוד מתנה נפלאה

למעלה