קריסטל פאלאס - ליברפול

pari sportif

New member
קריסטל פאלאס - ליברפול

קריסטל פאלאס קריסטל פאלאס מגיעה אלינו מהליגה השנייה באנגליה ( צ'מפיונשיפ ), היא ממוקמת במקום ה-5 עם 23 נקודות ומשחק חסר. מאזן הבית של קריסטל פאלאס הוא: 5 ניצחונות 1 תוצאת תיקו ו-2 הפסדים, כלומר לקחו 16 נקודות ב-8 משחקים. מאזן השערים של קריסטל פאלאס בכללי הוא 13-22 ( 9+ ), אבל מאזן השערים הביתי שלהם הוא 4-11 ( 7+ ), מה שאומר שבבית המאזן שלהם מאוד טוב במחינת שערים. 3 המשחקים האחרונים של קריסטל פאלאס בבית: 22.10.2005 קריסטל פאלאס אירחה את ברנלי ( מקום 16 ) וניצחה אותה 2-0 18.10.2005 קריסטל פאלאס אירחה את ברייטון ( מקום 20 ) והפסידה לה 1-0 27.9.2005 קירסטל פאלאס אירחה את שפילד וונסדי ( מקום 22 ) וניצחה אותה 2-0 המשחק האחרון של קריסטל פאלאס היה נגד ברנלי כאמור בבית ניצחו אותם 2-0. ליברפול ליברפול שממוקמת במקום ה-13 בליגה הראשונה באנגליה עם 10 נקודות מ-8 משחקים. המאזן של ליברפול בחוץ הוא: 0 ניצחונות 3 תוצאות תיקו והפסד אחד, כלומר הם הוציאו 3 נקודות מ-4 משחקים. מאזן השערים של ליברפול בכללי הוא 8-5 ( 3- ), מאזן השערים שלהם בחוץ הוא 4-2 ( 2- ). 3 המשחקים האחרונים של ליברפול בחוץ: 22.10.2005 ליברפול שיחקה ב-פולהאם והפסידה שם 2-0 19.10.2005 ליברפול שיחקו באנדרלכט ( ליגת האלופות ) וניצחו שם 1-0 24.9.2005 ליברפול שיחקו בברמינגהאם והמשחק הסתיים בתיקו 2-2 המשחק האחרון של ליברפול היה נגד פולהאם כאמור הם הפסידו 2-0 בחוץ. כל מה שצריך לדעת על המשחק קלינטון מוריסון ( כן כן שחקן נבחרת אירלנד זה שכבש את הגול הראשון של אירלנד בישראל ) מאמין שהיכולת שלו נגד ליברפול תעזור לקריסטל פאלאס לנצח את המשחק. המאזן של מוריסון מדהים נגד ליברפול הוא הצליח לכבוש נגד הקבוצה הזאת במדי בירמינגהאם כבר 4 פעמיים והוא לא יכול לחכות לגול הראשון שלו נגדם במדי קריסטל פאלאס. מוריסון כמעט בטוח יעלה בהתקפה של פאלאס ליד פרידמאן בהתקפה. החלוץ אנדרי גונסון וגם גון מקאן פצועים. גובי מקנאף יחסר למאמן פאלאס ואם זה לא מספיק אז גם הבלם דני בארטפילד לא ישחק בגלל פציעה. אצל ליברפול העיניינים לא כל כך רגועים, המאמן בניטז לקח קשה את ההפסד לפולהאם ויום למוחורת כבר עשה הימור מאוד קשה לכל השחקנים והכריח את כל השחקנים לראות את המחצית הראשונה במשחק ההפסד שלהם נגד פולהאם. לפי מה שכתוב בניטז שנה שעברה עלה עם הרכב מאוד חסר בשלבים האלו, אבל שימו לב לפי מה שכתוב בניטז עולה עם הרכב מאוד חזק בשביל " לפתור בעיות בהרכב " ככה הוא אומר. הקפטן " השני " דיויד ראוון כנראה ישחק כמגן ימני בעקבות ההופעה החלשה של גוסמי נגד פולהאם, זאק וויטבראד וגם דרן פוטר אמורים להשתתף במשחק. בנטיז מאוד רוצה לשחק עם גארארד הפצוע, להזכירכם גארארד סובל השנה מפציעות אבל הוא כל כך כועס שהוא רוצה לתת לגארארד שאמר בראיון שהוא מוכן לשחק ומרגיש בסדר לשחק, השאלה הגדולה היא האם בניטז סתם זורק מילים כרגע או שהוא באמת מעלה את ההרכב הכי חזק שלו בשביל לנסות כמה שיטות בהרכב, בינתיים סטיבן גארארד בספק גדול למשחק יש סיכוי מאוד גדול שהוא ישחק אם הוא לא יפתח אז כנראה שבניטז ישתף אותו במהלך המשחק. צריך לציין שקריסטל פאלאס בשביל לעלות לשלב השלישי בגביע היא ניצחה את קובנטרי בבית 1-0. לסיכום בניטז מאוד כועס על הקבוצה שלו, כאמור שנה שעברה הוא עלה עם הרכב מאוד צריך אבל השנה הוא מעלה הרכב מאוד חזק, העיתונאות מחפשת אותו כבר ואני מרגיש את זה גם באתר שאני לוקח את המידע. בניטז צריך את הניצחון הזה בשביל השקט במועדון, זה שהוא חושב לסכן את סטיבן גארארד רק מראה עד כמה הוא לחוץ. מה אני אגיד לכם אני אישית חושב אולי להמר עליהם אבל בגלל שזאת ליברפול והם עדיין לא הצליחו העונה לנצח בחוץ באנגליה אז זה תמיד מסוכן, אסור לשכוח שיש גם הרבה פצועים לקריסטל פאלאס. אז לכל האנשים שרוצים לגעת במשחק הזה ההימור הוא על ליברפול, אני לא רואה שום היגיון להמר על פאלאס כי הם פצועים, ועל תיקו כי ליברפול כמו שכתוב צריכה את הניצחון הזה יותר מימה שאתם חושבים.

Vin Diesel 106

New member
תודה אחי...

לליברפול יש בעיה וראינו את זה גם השנה וגם שנה שעברה. כל מה שקשור לליגה הם מזלזלים ורק בליגת האלופות הם מתאמצים.

pari sportif

New member
סנדרלנד - ארסנל

סנדרלנד תשחק עם השוער השני שלה כנראה, בגלל הגולים ש קאלוין דיוויס קיבל נגד ניוקאסל. דני קוליינס יחזור להגנה של סנדרלנד אחרי פציעה. החלוץ גון סטאד יקבל הזדמנות והבלם של ארסנל שחתום בסנדרלנד לעונה אחת ואחר כך הוא יחזור לארסנל קיבל אישור לשחק מדובר כמובן ב- גסטין אויט הקפטן של ארסנל תיירי הנרי לא ישחק בנוסף לקח דניס ברקאמפ, רוברט פירס וגם גילברטו יקבלו מנוחה פרדי ליונברג , אלכסנדר האלב, גוסה אנטוניו רייס, סול קאמבל וגם אשלי קול עדיין פצועים והם לא ישחקו. מאמן סנדרלנד גון סטאד הוא חלוץ מעולה הוא עבד מאוד קשה והוא היה מאוכזב ביכולת שלו אני שמח לשמוע את זה ואני חושב שזה משחק טוב עבורו בשביל לחזור להרכב הראשון של הקבוצה.

pari sportif

New member
תשובה לשאלה...

זה היה יום שאף אחד בפורום לא זכה למרות שהיו הרבה תפסים אף אחד לא הצליח לזכות, זה היה מחזור של גביע אופ"א עם המון אבל המון הפתעות. המועצה הרוויחה המון כסף באותו יום, אני לא אשכח שעבדנו מאוד קשה להביא מידע ובסוף הכל הלך הפוך.

pari sportif

New member
וויגאן - ווטפורד

חלוץ וויגאן גייסון רוברט פצוע ולא ישחק. מייק פוליט השוער הראשון כנראה יחזור לשער. סטפאן מקמילאן, מאט גאקסון וראיין טיילור כול השחקנים האלו ישחקו במקום שחקני הרכב, מאמן וויגאן מתכוונת לעלות עם הרכב מאוד חלש. למאמן ווטפורד סוף סוף יש סגל מלא למשחק. עוזר המאמן של ווטפורד אנחנו נצטרך להתמודד נגדם, לא משנה אם יהיה להם שחקנים חסרים ברמה הזאת כולם שחקנים מעולים. מאמן וויגאן יש לנו סגל מאוד פצוע ובמשחקים כאלו השחקנים המחליפים מקבלים את ההזדמנות שלהם להראות שהם שחקנים לא פחות טובים.

dedi22

New member
בבטינגאדווייס יש המלצה של טיפסטאר

לניצחון חוץ בהשקעה גבוהה

pari sportif

New member
כרגע קראתי את הגירסא

היותר גדולה למשחק של סנדרלנד נגד ארסנל. שימו לב הרשימה שכתבתי לא נגמרה ארסנל ממש הולכת לשחק עם כל השחקנים הצעירים שלה, הנרי הזהיר את אוהדי ארסנל ואמר " שלא יצפו ליותר מדיי מהקבוצה שלהם נגד סנדרלנד " הבעיה היא שגם מאמן סנדרלנד לא ממש מתלהב לקראת המשחק הזה אומנם הוא לא יפתח עם כמה שחקנים חשובים כי הוא טוען שהמשחק בשבת נגד פורטסמות הרבה יותר חשוב. מאמן סנדרלנד חושב שארסנל יבואו להוציא תיקו עם הסגל שלהם בסנדרלנד, אומנם כתוב שמאמן סנדרלנד לא פותח עם כמה שחקנים חשובים אבל מוזר שהם לא כתבו על איזה שחקנים מדובר. בכל מקרה היחס של X1 מראה מעולה פה, תרשו לי לציין שגם השוער הראשון של ארסנל לא ישחק, ממש ה-11 הראשונים לא עולים לשחק, יש כמה שחקנים בגיל 17.

pari sportif

New member
כן אבל הבנאדם בתקופה רעה..

ה-4 ההמלצות האחרונות שלו נגמרו בצבע אדום
בכל מקרה הוא כתב דברים נכונים, " ההפתעה מאוד קרובה " הוא עצמו לא ממש מאמין בסימון הזה לדעתי, למרות שגם לי זה נראה כמו X2

dedi22

New member
בכל מקרה, הסקירות המלאות באנגלית

למי שמעונין.. לוחצים על ה-expand+ ואיפה שכתוב preview מובאת הסקירה.

DAlessandro 10

New member
נראה שהנרי ממש לא מאמין בניצחון

+ארסנל עם הרכב של צעירים . הבעיה שאנחנו עוד לא יודעים מי בדיוק יחסר בסנדרלנד , וגם המאמן שלהם מדבר הרבה על כך שהמשחק נגד פורטסמות' הרבה יותר חשוב מבחינתו . צריך לחכות קצת לראות מי בדיוק יחסר בסנדרלנד .

pari sportif

New member
קצת מבלבל המשחק של וויגאן - ווטפורד

מצד אחד מאמן וויגאן שבינתיים הוא והשחקנים שלו זאת ההפתעה של אנגליה, הוא אומר שמעו אנחנו לא עולים עם ההרכב החזק שלנו אבל הוא מכניס מוטיבציה להרכב השני שלו. מצד שני באה ווטפורד ואומרת אנחנו לא ממש מאמינים אולי הוא יתן לשחקן אחד או שניים מנוחה אבל קשה לנו לאמין שהוא ממש נותן מנוחה להרבה שחקנים. ווטפורד באה עם סגל מלא, ממש סגל עם כל השחקנים שלה בלי פצועים בלי מורחקים הסגל הכי חזק שלהם. וויגאן מצד אחד לא מפסיקה לנצח אבל המאמן כאמור אומר " אני לא יכול לקחת את הסיכון לעלות את ההרכב הכי חזק שלי " לפי מה שקראתי יש לו גם כמה פציעות החלוץ המעולה של וויגאן גייסון רוברט ( שדרך אגב הוא היחידי שכבש ל-וויגאן בגביע עד עכשיו ) הוא לא ישחק. החבר'ה באנגליה קוראים למה שמאמן וויגאן עושה " wholesale changes " זה איכשהו אומר הכול. אני אישית חושב ללכת על כפול X2 ביחסים מדהימים. תיקו = 3.10 ניצחון של ווטפורד = 4.25 מה אתם חושבים?

pari sportif

New member
אולי פשוט לא צריכים לפחד?

הסגל של ארסנל למשחק Arsenal (from): Almunia, Poom, Senderos, Eboue, Cygan, Clichy, Djourou, Fabregas, Flamini, Song, Larsson, Muamba, Murphy, Cregg, Van Persie, Owusu Abeyie, Lupoli, Bendtner. הסגל של סנדרלנד למשחק Sunderland (from): Alnwick, Davis, Nosworthy, Hoyte, Caldwell, D Collins, Breen, Stubbs, Lawrence, Whitehead, Robinson, Miller, Welsh, Gray, Le Tallec, Stead, Elliott, D Murphy, Woods. מזה אומר? כל ה-11 השחקנים שהפסידו לניוקאסל 3-2 מופיעים בסגל, לעומת זאת אף שחקן חשוב של ארסנל מופיע בסגל, עכשיו זה אומר כמה דברים: 1) אם מאמן סנדרלנד ימצא את עצמו בפיגור יש לו תמיד את השחקנים הטובים על הספסל, לעומת זאת לארסנל אין את הנרי או ברקאמפ שיכולים לעלות מהספסל ולעזור לקבוצה אם סנדרלנד יובילו. 2) סגל הרבה יותר חזק מה שאומר שאפשר להוציא ממנו קבוצה יותר חזקה, ארסנל פשוט עולה עם כל השחקנים שלא ראו דקת משחק אפילו ( חוץ מואן פרסי ועוד שחקן או שניים ) 3) מראה על זלזול מצד ארסנל הם פשוט אומרים " לא רוצים ת'גביע הזה ", כי אם הם היו רוצים הוא היה לפחות יכול לעלות עם השוער הראשון שלו אבל שימו לב אפילו לאמן שהוא השוער הראשון לא נמצא בסגל !! ביזיון !! אני אישית חושב ש-X1 זה הימור מעולה, אבל מצד שני אני חושב ללכת בליינד על סנדרלנד ביחס 3.15 פשוט יחס ששווה לנצל!

BoldAngle

New member
צודק פארי

שווה ללכת על סנדרלנד, שבבית צריכה לנצח את הסגל הזה של ארסנל, שכנראה באמת לא מתעניינת בגביע, והקהל של סנדרלנד ידחוף את הקבוצה שלו להפתעה.

Winner4Ever

New member
גם אני חשבתי ככה אבל בכל זאת יש

בסגל את פברגאס ופלמיני שזה קישור אחורי מעולה. סיגאן,סנדרוס וקליצ'י אלה שחקנים שכבר שיחקו לא מעט במדי ה-גאנרס. גם השוערים זה לא נקודה חשובה כי אלמוניה שיחק לא מעט שנה שעברה ומרט פום הוא שוער טוב ומנוסה כמו כן קראתי באתר של סנדרלנד שהרבה ינוחו אז לא יודע זה לא קל. אבל שימו לב ל-הויט מסנדרלנד הוא מושאל מארסנל והוא אמר שהוא מאוד מאוד רוצה לנקום!

BoldAngle

New member
../images/Emo86.gifהמלצות להיום../images/Emo86.gif

נצרת עילית - הפועל ת"א 2 בגביע הטוטו תמיד קשה לתפוס, מכיוון שלא תמיד הקבוצות מייחסות לזה רצינות רבה, אבל אני בכל זאת אנסה לתפוס את ההימור הזה. נצרת עילית מגיעה לאחר ההפסד בקריית אליעזר למכבי חיפה, הפועל ת"א לאחר ניצחון 2-0 בטדי, עם רצון להמשיך בקו הניצחונות גם היום. נצרת עילית תפתח ללא ישראלביץ', אלירן אלקיים, אושרי לוי, קרגולאן ואבישי ז'אנו, גם בהפועל ת"א יקבלו מנוחה אסי דומב, יוסי אבוקסיס ואליניב ברדה, אבל אותם יחליפו גיל ורמוט, טל חן ולאקיץ', שחקנים שיכולים להוות מחליפים ראויים. בנוסף המשחק ייערך בבית שאן, מה שמבטל את יתרון הביתיות לנצרת עילית. קריסטל פאלאס - ליברפול 2 (אפשר לחזק ב-X) קריסטל פאלאס ממוקמת חמישית בליגה השנייה באנגליה, עם 23 נקודות ומשחק חסר. ליברפול רק במקום ה-13 בפרמייר ליג עם 10 נקודות בלב לאחר שמונה משחקים. פאלאס בבית עם חמישה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד אחד העונה, ליברפול בחוץ עם 0 ניצחונות (!) שלוש תוצאות תיקו והפסד אחד, מה שמראה שלליברפול לא הולך ממש השנה בחוץ. אבל בעוד שהרבה קבוצות לא מתייחסות לגביע הזה ברצינות, רפא בניטז יודע שהוא חייב לנצח כדי לצאת מהתקופה הרעה, והוא אולי יעלה אפילו את סטיבן ג'רארד בהרכב. אבל בכל זאת ליברפול תעשה כמה שינויים מההפסד של פולאהם, ושיתופו של ג'רארד עוד לא סגור, מה גם שפאלאס תרצה מאוד להפתיע, במיוחד אצלה בבית. לסיכום, ליברפול יכולה לנצח כאן, והיא גם צריכה ניצחון, אבל תיזהרו מהנחישות של פאלאס, ותחשבו גם על X. אזהרה: סנדרלנד - ארסנל אני כותב את זה לכל מי שמתכוון ללכת על ארסנל, שקיבלה יחס מפתה מאוד. ארסנל ללא ההרכב הראשון, שחקנים בני 17 כנראה יפתחו בהרכב, וגם תיירי הנרי (שלא ישחק) אמר שהאוהדים של ארסנל לא יכולים להיות בטוחים בניצחון של הקבוצה. תזהרו מהפתעה כאן. תהנו! *פורסם ע"י בעוד פורום.

למעלה