קרטועים במנוע קר

הדסי11

New member
קרטועים במנוע קר

אם תוכלו לעזור לי ``אני פוחדת להתקע אם הרכב במקום ללא מרחב מוגן קרוב``, הרכב שלי (לגאסי 90 1600 ידני) כשהרכב קר בימים האחרונים, אפי` שאני קצת מחממת בהנעה, בדקות הראשונות הרכב ממש מקרטע כאילו משהו סתום, ולא נותן לרכב ליסוע, ומרגישים את זה בעיקר בעליות ולפעמים הרכב נכבה, ונראה לי שהבעיה מחמירה, הצ`וק בהנעה מתחיל לעבוד והסל``ד עומד על יותר מ-1, עשו לפני חודש ניקוי קרבורטור במכון וטיפול 10, יש עוד בעיה שפחות מפריעה אבל אולי תוכל לעזור באבחון, הרכב מניע רק בסטרטר ארוך, ובדרך כלל כשדוושת הדלק לחוצה עד הסוף, וצריכת דלק גבוהה, שמעתי שהקרבורטור בלגאסי בעיתי, אם תוכלו לתת לי כיוון מדוייק לבעיה, מכיון שהמכון אומר שזה לא בעיה שקשורה אליו, ואם אני ידע בדיוק מה הבעיה אוכל לחזור אליו, סליחה על הכאב ראש, תודה מראש, ותקוה לזמנים טובים יותר. הדס.

ceyal

New member
קרבורטור.

כנראה מי שביצע את הניקוי לא עשה זאת טוב. זה נראה כאילו הצ'וק תקול. האם אחרי שהמנוע מתחמם (נגיד אחרי 10 דקות נסיעה ) הבעיה ממשיכה? האם כשהמנוע חם - ההנעה קצרה יותר?

הדסי11

New member
תשובות

אחרי נסיעה של 10 דקות הבעיה נפתרת, אבל בעיית ההנעה היא גם כשהרכב קר.

ceyal

New member
כנראה שהצ'וק תקול

ואולי גם בעיה במשאבת דלק. כדאי שתלכי למישהו שיודע מה הוא עושה בתחום הקרבורטורים. או כמו שצביקה כאן אומר "מכון בעל ידע ובעל שם בתחומו" חפשי אותו - תחת השם צביקה קרבורטור.

צוק תקול בקרבורטור לאגאסי

ואכן אינני יכול להתווכח עם קביעה חד משמעית של אייל, ואכן בסבירות גבוהה שכל בעעיתך קשורה בטיפול קרבורטור לקוי, ובצוק אוטומטי תקול, הקארבורטור בלאגסי אכן בעייתי, והצוק אכן כשהו לא מכוון יוצר מצב של התנעה קשה בבוקר, בלווי עשן שחור מצינור הפליטה, הרכב מקרטע , נחנק, וריח של דלק, ושריפה לקוייה של דלק בגלל תערובת עשירה אופפת את הרכב, הפלגים מתפייחם, ותצרוכת הדלק שהיא גם כך שערוריתית בלאגסי, עולה בצורה משמעותית. לסיכום עלייך לחזור לנכון קרבורטורים, ולעמוד על זכותך לקבל עבודה מקצועית ואמינה. אני מוכן להמר שהבעיות שהזכרת לא היו קיימים לפני הטיפול בקרבורטור, ואנא חזרי לעדכן בהמשך, על המשך הטיפול בקרבורטור. בברכה צביקה

למעלה