קרוב רחוק

קרוב רחוק

בדרך הבייתה ,שם , היה אספלט שהבריק תמיד בסנוור בשעות השיא בצהריים של החופש הגדול ,כאילו כל פעם מחדש הוא נצבע , הייתי חוזרת הבייתה בכוונה בדרך הזו ,למצא את הנתיב של המחשבות ...

מול כל השחור הלוהט הזה ,היה אז שדה ,צמחו בו פרחי בר ,לפי עונות השנה ,בקיץ פרחי פעמון לבנים וקטנים ,אהבתי את הריח שלהם ,הם סחפ ו אותי פנימה ,לתוך הצמחייה הפראית הסבוכה ,לפינות הקטנות של האבנים הרותחות,דוקא בשעות הכי שקטות ,הוא היה רק שלי ,רקמתי שם את כל החלומות ,ידעתי מה יקרה , את מי אני רוצה לפגוש ...

הייתי שם לבד וידעתי שזה לטובה ,כי הכל ישתנה ,אם לא עכשיו אז בשנה הבאה ,הייתי מסתובבת מוצאת לי פינות נסתרות ,מגלה את כל הקסם ,את הצבעוניות של המקום ,רציתי להשאר כדי שההרגשה הזו תמשך כמה שיותר ,לא אכפת היה לי אם נשרטתי ,שם כל דבר יכולתי לקבל ,כל מה שבחרתי , תחושה חלומית בשום מקום אחר היא לא אפפה אותי אז ככה ,שצריך היה ללכת הרגשתי פתאם את הכאב של השריטות , את הכאב של הבדידות ,של כל הצלקות , הוא נרמס שם יום אחד בטרקטור כנראה שפה טמונה גם התשובה מה קורה לחלומות .

אתה היית כל מה שחלמתי כל הפנטזייה כולה , ברגע שראיתי אותך חלמתי שתהיה בעלי. אתה כל מה שבקשתי לעצמי בגיל 10 וראיתי למול עיני בגיל 30היית מושלם ידעתי את זה ברגע הראשון.

אני עוברת ליד שדה אחר ,במדינה זרה ,פה בכלל גשום ,האספלט לא רותח ובכל זאת אני נזכרת באהבה הראשונה , למרות המרחק ,המרחק ממך ,גם בזכרון אתה מלווה אותי ,,

הייתי רוצה לחוש אותך קרוב אלי אם רק הייתי יכולה ,לסובב את הראש עכשיו ,לראות שם אותך ,להרגיש את החום מתפשט בכל הגוף ,רק מהחיוך שלך , ,בכפות הרגליים ,לקרסול , עולה מעל ה, במשיכה חייתית ,מחשמלת ,תדרים שהעברת בריחוק ,כאילו שהרגשת שרק אתה תוכל להבעיר את הלהבה הכבויה ,זו שהייתי זקוקה לה כמו אוויר לנשימה ,

ואני אוכל להעביר את ידי על המיקום של כל השרירים בגוף עשיר הנסיון עם עור הזית , לסגור את כל הפערים לגלות את הסודות המשותפים של הגוף וגם את אלו שלוקח להם זמן ,של הצלקות ,לדעת פיזית ורגשית באמת את החיבור ,

לחתום אותו בסימן הכי נכון ,בחדירה ,לשונית ,עמוקה ,שלי מועברת על פני השפה התחתונה ,ננשכת מהמבוכה ,אתה מושיט את האגודל ,לרפא ,מעביר את שלך על פניה ואז עם כל נשימה שמתקרבת ,לוקח את השליטה ,

מושך את השיער אחורה ,בנגיעה הייחודית רק שלך ,וחודר פנימה ,אל סמל החיבור ,אל הקו הדק שמפריד בין החיות למיתה ,סוגר את המעבר ומדריך את שלי עד התעלסות איתה ,

כל כך רציתי להשאר שם ככה כמו אז ,לתמיד כי המרחק הזה ,בכל מה שקשור אלייך ,הוא הכי קרוב שיש עבורי ...

למעלה