קרה לנו אסון נורא במשפחה

לילךפ

New member
קרה לנו אסון נורא במשפחה ../images/Emo16.gif

אתם זוכרים שסיפרתי לכם שלבעלי יש אחיינית בת 4.7 חולת סרטן יובליהיה שמה אז היא ניפטרה אתמול 22.10.02 יהיה זכרה ברוך כל כך עצוב שאין מילים לתאר,המפלצת האכזרית הכריעה אותה אני מרגישה מועקה נוראית הכאב עצום והדמעות לא נגמרות למה העולם כזה אכזר? מה המלאך התמים הזה חטא??? ריבונו של עולם כואב...........כואב..........כואב מצטערת שאני נשפכת ככה עליכם אבל מרגישה צורך עז כי אתם הבית השני שלי היא השאירה אחריה אח, אחות, הורים, סבים וסבתות,דודים ודודות והיא כולה ילדה קטנה שבאה לעולם הזה לחיות בשקט ובשלווה יהיה זיכרה ברוך
לילך

hope7

New member
יהי זכרה ברוך ../images/Emo16.gif

שולחת לכם חיבוק גדול.

נועם@בת

New member
אוי, אלויהם אדירים ../images/Emo7.gif

איזה אסון נורא לאבד ילדה קטנה. איזה סבל להורים ולמשפחה לראות את הילדה גוססת ודועכת מיום ליום. היא השאירה אחריה משפחה, והשאירה אתה זכרון שלה. זכרון שלא יעלם מכם לעולם. הלואי והיא תהיה מליצת יושר בשבילך שם למעלה. לילכי, חיבוק ענק ממני
נועם

dana31

New member
אוי לילך..... עצוב עד דמעות

למה? למה? למה????????? כל כך כואבת איתכם את הכאב הנורא הזה כמה נורא להפרד מילדה כה קטנה שבקושי התחילה לפרוח...... יהיה זכרה ברוך ומאחלת שלא תדעו יותר צער

orp

New member
../images/Emo7.gifלילךפ משתתפת בצערכם ../images/Emo7.gif

יהיה זיכרה ברוך

רומי 007

New member
קורע את הלב

לשמוע מה שאת מספרת. פשוט מעלה עצב נוראי בלב. מחבקת אותך מכאן - אין נחמה אבל יש משפחה אוהבת וחזקה.

פפושקי

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo4.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

יקירתי, מה אומרים מול כל האין הנורא הזה? כיצד אפשר להבין מה שקרה? לאף אחד לא יהיו התשובות, וזה כ"כ קשה שנשמה קטנה וטהורה הולכת מאיתנו בנסיבות כ"כ קשות. מה שנותר לי לומר שצריך לעטוף חזק חזק את כל יקיריה ופשוט להיות שם בשבילם. הזמן לא מרפא את הפצעים אבל הוא ילמד אותם איך לחיות עם זה ולהמשיך הלאה. מאחלת לכם ימים יפים יותר. פפושקי

אוי, לילך. הודעות כאלו מכניסות את

החיים לפרופורציה. זה כאב בלתי נתפס וזה אחד הדברים שיותר קורעים את הלב. מקווה שתמצא הנחמה ! משתתפת בצערכם

kasa

New member
אוי, לילך, אני מנסה למצוא את המילים

שיתארו את העצב ואת הכאב הגדול...
ולא מוצאת. איך אפשר לראות ילד קטן שכזה עובר מסכת ייסורים שכזאת ??? אף פעם לא הצלחתי להבין... כל-כך עצוב, וכל-כך כואב לקרוא את הודעתך, ולחוש את הכאב מבעד למילים. מאחלת לכם שתדעו ימים מאושרים הרבה יותר.

1ויוי

New member
לאבד ילד ../images/Emo14.gif

עכשו אחרי שאיבדתי שני ילדים בני יומם , אני עוד יותר לא מסוגלת להבין איך שורד הורה שאיבד ילד אותו ממש גידל ולמד להכיר . מה הטעם לתת למישהו חיים כדי לקטוע אותם כל כך מהר ובאכזריות ?

ליברה*

New member
../images/Emo7.gif לילך, כמה נורא וכמה בלתי נתפס

אין נורא ומקומם יותר ממותו של ילד. שלא תדעו עוד צער.

neta2

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo7.gifאוי לילך זה ככ עצוב!../images/Emo7.gif

עצוב וקורע את הלב. מחבקת אותך ומצטערת על ילדה כה רכה - אין צדק בעולם
ושוב ככ מצטערת. אין מילים לנחם את המשפחה ולעולם לא יהיו.

מ ו ח

New member
אוי ואבוי

אין מילים לתאר את הכאב. אני לא רוצה אפילו לדמיין מה עובר על ההורים והמשפחה. אין מספיק כוחות כדי להתגבר על אסון כזה. קשה להבין למה, למה דווקא היא למה דווקא המחלה הארורה הזו, ומרוב למה נשארים ללא תשובה. אני לא יכולה לדמיין איך עוברים את התקופה הזו, של המחלה. לפני שנתיים אחיו התאום של בעלי חלה בסרטן( ברוך השם הוא בסדר). והיה קשה לראות אותו, למרות שהוא בחור מספיק מבוגר ולא ילד צעיר כל כך.

למעלה