קרה לכם פעם ש...

shirleyrozental

New member
קרה לכם פעם ש...

עבדתם בתור אחראים על הקופה (=קופאי/ת
) ואז בא יצור מקסים לשלם ואפילו הוא ניסה לנהל איתכם שיחה ידידותית, אבל אחרי שהוא קיבל את השקית עם מה שהוא קנה הוא פשוט הלך
... אני מתה שהוא יחזור לחנות... אבל כשהוא יחזור (או יותר נכון אם), מה אני אומר לו

mememe4

New member
תחייכי ותשאלי אם יש מצב שאת משאירה

לו את הטלפון שלך הוא על בטוח יגיד שכן (גם אם זה רק מטעמי נימוס
) ומאז זה כבר בידיים שלו בהצלחה

linu2

New member
הרגשת החמצה

לא כייף. אם הוא יחזור זה יהיה הרבה יותר קל כי זה יהיה די שקוף שהוא חזר בגללך. תוכלי להגיד משהו מצחיק על השימוש באותו מוצר שהוא קנה. משהו שקשור לזה והאם הוא חוזר בגלל זה. בכל מקרה, לא כדאי לפתח יותר מידי תקוות בגלל שזה הסתיים כמו שזה הסתיים.

omriamos

New member
חחח מצחיקה.. ../images/Emo6.gif

הרבה פעמים מתוך שעשוע אני מדבר עם קופאיות (כל עוד לא מדובר בקופאית בת 60, not that there's anything wrong with that..), זה לא אומר שאני מנסה להתחיל איתה או משהו כזה..
לא אמרתי שזה מה שאת חושבת, אבל the thing is שתכלס אין לך מושג מי זה, אין לך מושג מי הוא, מאיפה הוא, בן כמה הוא, מה המצב המשפחתי שלו (אולי הוא בכלל נשוי + 4..).. בקיצור - את לא יודעת עליו כלום.. זה אפילו פחות ממה שאת יכולה לדעת על בארד פיט (או מי שלא יהיה "ההורס" התורן של נשים בימינו, אני לא ממש מתעניין..
).. מה שאני מנסה להגיד זה - אל תהיה מצחיקה.. חחח.. לכי תתאהבי במישהו מציאותי יותר..

shirleyrozental

New member
לא התאהבתי בו ../images/Emo99.gif

הוא היה פשוט חמוד והיה לי נחמד לדבר איתו ולקבל צומי שנראה כזה כאילו הוא באמת ידע מה עובר עליי... פשוט הוא נראה לי אחד שהייתי שמחה להכיר אותו עוד קצת

omriamos

New member
אז תקווי שהוא יבוא שוב...

ואם הוא יבוא תדברי איתו על מזג האויר או משהו..
משפט שבטוח ילך טוב: "וואי.. ממש חם פה.. נכון?" (להשפעה מירבית את יכולה גם להעביר את היד על הצוואר וקצת מתחת..
)

גבי 2005

New member
WOW מקרה דומה קרה גם לי../images/Emo12.gif

ביום חמישי הלכתי לקנות מצרכים בסופר ועל יד הקופאית הרוסיה עמדה הבחורה שעוזרת לארוז את המוצרים אז היא הסתכלה עלי כי הייתי עם גופיה צמודה והרמתי אבטיחים לתוך המסוע בקיצור התחלנו קצת לפלרטט אחד עם השני אבל התפדחתי לקחת טלפון ממנה כי הקופאית הרוסיה ועוד כמה אנשים חיכו בתור ופתחו עלינו עיניים וזה קטע קצת מביך

גבי 2005

New member
אני הסבל של המשפחה ../images/Emo178.gif

תמיד נותנים לי משימות כאלה

Rey De La Selva

New member
עדיין...

מה אתה תימני? כמה אנשים אתם במשפחה?? אבטיח אחד לא מספיק... חחחחחחח...

גבי 2005

New member
תימני אחותך ../images/Emo6.gif

אנחנו לפחות שלושה אבטיחים לסוף שבוע

Rey De La Selva

New member
ובדיוק היום יש מופע

נגד העוני באפריקה!! ואתה מעיז לאכול 3 אבטיחים!! (למה אין אייקון של חזיר?!)...

linu2

New member
../images/Emo6.gif

<זה ההחזר על השרשור של גילי. אני לא רוצה להרוס את ה
>

למעלה