קרדן אן וי - המשך מעקב

מצב
הנושא נעול.

Warren Buffett

New member
קרדן אן וי - המשך מעקב

קרדן אן וי - המשך מעקב
התחלנו לדבר עליה כאן לפני כחמישה שבועות כשהיתה בשער 1427, עלתה מאז 57.7%... !

Warren Buffett

New member
גזית גלוב

טכנית קרדן עדיין לונג? מה לגבי גזית גלוב?2500
גזית גלוב
אם אתה עדיין בחוץ (חבל...
) אז אולי הייתי מחכה לראות איך המניה מתמודדת עם רמת 2500 נק'.

AkoN MaN

New member
לא ממש התקשת לפרוץ את ה2500

גזית גלוב
אם אתה עדיין בחוץ (חבל...
) אז אולי הייתי מחכה לראות איך המניה מתמודדת עם רמת 2500 נק'.
לא ממש התקשת לפרוץ את ה2500
זה כבר נחשב פריצה מהימנה? שער-2,524.00 מחזור- 13M (ואנחנו באמצע היום)

Warren Buffett

New member
תרגום

ובעברית...
אני לא ממש מבין גדול אשמח אם תסביר לי בשפת עם מה אמרת עכשיו...
תרגום
פיבו 50 = תיקון חצי (50%) לפי סרגל פיבונאצ'י, התיקון של מהלך הירידות שקדם למהלך העולה הנוכחי. קצה תעלה עולה = המניה נעה בטווח שבין קו מגמה עולה תחתי לקו מגמה עולה עילי, כשהמניה תגיע לקו העילי אפשר להתייחס לקו זה כאל קו התנגדות.

AkoN MaN

New member
אוקי, 2 שאלות בקשר למה שאמרת..

תרגום
פיבו 50 = תיקון חצי (50%) לפי סרגל פיבונאצ'י, התיקון של מהלך הירידות שקדם למהלך העולה הנוכחי. קצה תעלה עולה = המניה נעה בטווח שבין קו מגמה עולה תחתי לקו מגמה עולה עילי, כשהמניה תגיע לקו העילי אפשר להתייחס לקו זה כאל קו התנגדות.
בקשר לדבר הראשון (פיבו 50) קראתי כמה פעמים ולא הבנתי מה הקשר של מספרי פיבונצ'י לניתוח טכני... שאלתי כמה פעמים, ולא קיבלתי תשובה, אשמח אם אקבל ממך אחת כזאת, או לינק שמסביר... בקשר לדבר השני (תעלה) קו מגמה תחתי = לקו שמחבר בין נקודות השפל? וקו מגמה עילי=לקו שמחבר בין נקודות הפסגה? זו הכוונה או שלא הבנתי?

Warren Buffett

New member
הסברים

בקשר לדבר הראשון (פיבו 50) קראתי כמה פעמים ולא הבנתי מה הקשר של מספרי פיבונצ'י לניתוח טכני... שאלתי כמה פעמים, ולא קיבלתי תשובה, אשמח אם אקבל ממך אחת כזאת, או לינק שמסביר... בקשר לדבר השני (תעלה) קו מגמה תחתי = לקו שמחבר בין נקודות השפל? וקו מגמה עילי=לקו שמחבר בין נקודות הפסגה? זו הכוונה או שלא הבנתי?
הסברים
1. פיבונאצ'י 2. תעלה

AkoN MaN

New member
קצת בעייתי...

הסברים
1. פיבונאצ'י 2. תעלה
קצת בעייתי...
אני בן 4, אז התקשתי עם האנגלית יש הרבה מילים שאני לא מכיר אז השתמשתי בmorfix ויש גם מילים שמורפיקס לא מכיר retrace,Retracement, בגלל שלא הבנתי את המילים האלו לא הצלחתי ממש להבין את הקטע על פיבונצ'י ואת הקטע על התעלה אני חושב שהצלחתי להבין... (שזה מה שאמרתי קודם על הנקודות פסגה ושפל ומתי שהוא פורץ את הקו של נקודות הפסגה כלפי מעלה, צריך לבוא גל עליות ולהפך, נכון? תודה על כל העזרה שאתה נותן לי פה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה