קרדן אן וי - המשך מעקב

מצב
הנושא נעול.

Warren Buffett

New member
קרדן אן וי - המשך מעקב

קרדן אן וי - המשך מעקב
דיברנו עליה כאן לא מזמן, התקדמה מאז יפה ועדיין נראית טוב, הגיעה לרמת התנגדות 2000, אם תפרוץ עשויה להוציא מהלך עליות נאה.

Warren Buffett

New member
"התקדמה יפה" = 40%+...! ../images/Emo9.gif

קרדן אן וי - המשך מעקב
דיברנו עליה כאן לא מזמן, התקדמה מאז יפה ועדיין נראית טוב, הגיעה לרמת התנגדות 2000, אם תפרוץ עשויה להוציא מהלך עליות נאה.
"התקדמה יפה" = 40%+...!

דיברנו עליה בשער 1427, השער היום 2000.

babakama

New member
אכן מרשים

"התקדמה יפה" = 40%+...!

דיברנו עליה בשער 1427, השער היום 2000.
אכן מרשים
לי יש גישה די ספקנית לגבי ניתוח טכני ולכן אני משתדל לבחון ביצועים לפי: 1. אם הם עדיפים על המדד הרלוונטי (במקרה זה אולי נדלן 15 או אולי תא 100). 2. השוואה להשקעה פסיבית באותם מדדים

Warren Buffett

New member
קרדן אן וי

אכן מרשים
לי יש גישה די ספקנית לגבי ניתוח טכני ולכן אני משתדל לבחון ביצועים לפי: 1. אם הם עדיפים על המדד הרלוונטי (במקרה זה אולי נדלן 15 או אולי תא 100). 2. השוואה להשקעה פסיבית באותם מדדים
קרדן אן וי
כאמור, הנייר הגיע לרמת התנגדות ומאד סביר שהוא יעשה עכשיו פול בק קצר, אם הוא יירד וייתמך ע"י קו המגמה העולה ואז יתהפך וימשיך לעלות אז מבחינתי זה סצנריו בסדר. אם וכאשר תהיה פריצה של 2000 בליווי מחזור גבוה אז לדעתי יש שם די הרבה בשר.

MichaMud

New member
המניה בת"א 75

קרדן אן וי - המשך מעקב
המניה בת"א 75
ולא בנדלן 15. לדעתי היא תציג ביצועים עדיפים על פני המדד הנ"ל. וזו רק דעה..

CLASSIFIED

New member
המניה נכנסת לנדלן 15 בעדכון הקרוב

המניה בת"א 75
ולא בנדלן 15. לדעתי היא תציג ביצועים עדיפים על פני המדד הנ"ל. וזו רק דעה..
אני מחזיק אותה כבר כמה חודשים, ולא מתכנן למכור בעתיד הנראה לעין

MichaMud

New member
תודה על העדכון

אני מחזיק אותה כבר כמה חודשים, ולא מתכנן למכור בעתיד הנראה לעין
תודה על העדכון
ואני איתך. מאמין בה מאד, נקווה שלא נהפוך לצרת רבים נחמת טפשים

AkoN MaN

New member
2026, זה נחשב כבר כפריצה?

קרדן אן וי - המשך מעקב

AkoN MaN

New member
הסתכלתי על ההודעה לוזה נשמע קצת דבילי.. הסבר.

הסתכלתי על ההודעה לוזה נשמע קצת דבילי.. הסבר.
התכוונתי לשאול אם זו פריצה מספיק משמעותית כדי להכנס למנייה, כי כבר היו פעמים שמנייה העברה רמת התנגדות בקצת, ולאחר זמן קצר חזרה למטה תודה מראש

MichaMud

New member
לדעתי כן

לדעתי כן
מכיוון שזה היום השני שזה מלווה במחזור מסחר גבוה יחסית. ועדיין, זה מאד תלוי בכוון השוק. אם המימושים ימשיכו אז קשה להאמין שקרדן תלך בניגוד לזרם. אם אתה מחזיק - הייתי נשאר. אם אתה בחוץ - הייתי ממתין קצת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה