"קרב כוכבי הריאלטי" - פרק 1

TheCharm

New member
"קרב כוכבי הריאלטי" - פרק 1

כמו שאתם ודאי רואים, הפרק עדיין משודר, ואני פה. במילים אחרות - עצוב. כלומר, היה בסט לראות שוב את מאט מ"ג'ו שמו" אחרי שהתאכזבנו מההבטחה המופרת להופעתו ב"ג'ו שמו 2", אבל חוץ מזה - חרא של תוכנית. אולי אם הם לא היו מחפפים בעריכה, ומראים רק חלק מהקבוצות המתחרות, היה יותר טוב.

Ulong

New member
../images/Emo31.gif

אני אתנחם בזה שיש לה רק 5 פרקים ואומרים שאחריה תבוא הגאולה, הישרדות 11.

TheCharm

New member
נראה לך?

נראה לך שהעונה תשודר בהפרש של חודש וחצי באמריקה? יה רייט

Ulong

New member
יוו סתום

אם היא תתחיל זה יהיה לאחר התוכנית הזו וזה אומר ב12 לנובמבר.. שבארה"ב יהיו כבר בפרק 9. להזכיר לך שנה שעברה ראינו את עונה 9 בהבדל של רק 5 פרקים.

TheCharm

New member
נו, באמת

כי אין ריאלטי אחר שמחכה לעלות ב-yesWeekend? זה שהם כבר קנו ככל הנראה את העונה ה-11 לא אומר שהיא תעלה ממש עוד 5 דקות.

Ulong

New member
לא עוד 5 דק' אבל ב-12 בנובמבר

בהחלט אפשרות של 85%. ואני מזכיר שעונה 9 שודרה בהפרש של רק 5 פרקים. אם עכשיו זה יקרה זה יהיה הפרש של 9.

Fair Play

New member
כמה שאתם מדברים ואתם תראו עד הסוף..

כמה שהתוכנית חפיפית יש לה רעיון מבריק חבל שלא ביצעו טוב אבל אני בכל זאת מתכוון להמשיך לראות. דרך אגב מה הביאו את שרלה הזאת בכלל זה לא פר לקבוצה שהיא נמצאת בה כי בפרק הבא ראיתי שיש ריצה, פוטבול וקפיצות. זה ממש לא פר לקבוצה שהיא איתה.

TheCharm

New member
רעיון מבריק?

בדיוק אותו הדבר כמו קרב כוכבי הרשתות, אותם מסלולים אפילו. אז מה היה הרעיון המבריק? להביא לשם כוכבי ריאלטי? וואי. יאללה!!!!! לי יש רעיון!!!! בואו ניקח כוכבי ריאלטי ונכניס את כולם לעונה חדשה של "המתמחה"!!!! איזה רעיון מבריק!!! ומה שכרגע אמרתי למעשה זהה ל"רעיון המבריק" כביכול של התוכנית.

TheCharm

New member
ואם כבר

אז אני דווקא לא אראה עד הסוף. פרק אחד לא סיימתי אפילו (-:

סביר להניח שאני אראה הכל../images/Emo29.gif

ולו רק בגלל העובדה שזה מספר מועט של פרקים זה לא רעיון מבריק...מה ההבדל בין זה לבין השרדות אולסטאר?? פה זה פשוט כלל ריאלטי שם זה השרדות ריאלטי זה הכל. (ושם זה יותר יפה
)

shawn 1

New member
אני דווקא נהנתי נורא מהתוכנית!!

תוכנית גדולה, אני לא מבין למה אתם קוטלים אותה. לא משנה, כול אחד ומה שהוא אוהב.

snier1991

New member
שון יש תוכנית חוץ מהרקיע השביעי

שלא אהבת? זה באמת לא מרעות אני לא מאלה שירדו עליך אי פעם

למעלה