קרב ה-HELL IN A CELL הטוב ביותר

batista 2002

New member
קרב ה-HELL IN A CELL הטוב ביותר

מה לדעתכם קרב ההל אין א-סל הטוב ביותר שהיה אי פעם בהיסטוריית ההיאבקות? כמובן שלא ראיתי את כולם, אבל אני מאמין שהרבה יסכימו איתי שהקרב הכי ברוטלי והכי יפה הוא הקרב ב-1998(אאל"ט) UNDERTAKER VS. MICK FOLEY מחכה לתגובות

Taker4ever

New member
לפי דעתי.

הכי טוב- טייקר נגד פולי. השני הכי טוב- טייקר נגד לסנר. השלישי הכי טוב- HHH נגד בטיסטה.

batista 2002

New member
רגע..אתה חושב שמגיע לזה להיות מקום

יותר טוב..או שלדעתך זה הל אין א-סל גרוע? אני דווקא חושב שיש יותר טובים..

Taker4ever

New member
יודע מה, אני חוזר בי.

השלישי הכי טוב- טייקר נגד HBK הרביעי הכי טוב- HHH נגד בטיסטה. והכי גרוע, מתיש ומשעמם- HHH נגד HBK.

Taker4ever

New member
טוב אני מתחיל מההתחלה:

הקרב הכי טוב- טייקר נגד פולי. השני הכי טוב- טייקר נגד לסנר. השלישי הכי טוב- פולי נגד HHH. הרביעי הכי טוב- טייקר נגד HBK. החמישי הכי טוב- HHH נגד בטיסטה.

pardoe

New member
לפי דעתי האין אנד הסאל

זה קרב מארמגדון לא זוכר באיזה שנה אבל אני זוכר מי הם היו(המתאבקים):ככה קורט אנגל נגד ריקישי נגד סטון קולד נגד טייקר נגד דה רוק

pardoe

New member
לפי דעתי האין אנד הסאל

זה קרב מארמגדון לא זוכר באיזה שנה אבל אני זוכר מי הם היו(המתאבקים):ככה קורט אנגל נגד ריקישי נגד סטון קולד נגד טייקר נגד דה רוק

Raz Bob Marley

New member
אני מבין שהרעיון שלך זה בא מהדיון

שאני העלתה שקשור לקרבות כלוב. היית עושה את זה עוד כמה ימים ולא צפוף למה שאני עשיתי(בכל זאת הרעיון בא מימני) אבל בכל זאת נענה,לדעתי קרב ההל אין א סל הכי טוב טייקר-מייקלס!!!

batista 2002

New member
במקרה לא...בדיוק שנכנסתי לאתר פתחתי

את זה...באמת לא חשבתי על להעתיק!

Edge51

New member
מה עכשיו? כל אחד יפתח שרשור

מיותר של מה הקרב הטוב ביותר... בכל זאת: אני לא זוכר מי בדיוק השתתף בו אבל אני זוכר שהיה את אוסטין ורקישי, ושדחפו את רקישי מהטופ של הכלוב והוא נחת על משאית עם קש או משהו כזה...

הקרב המדובר הוא

ה HELL IN A CELL בארמגדון 2000, בין קורט אנגל (שבא כאלוף לקרב הזה), סטון קולד, רוקי, טריפל אייץ', ריקישי וטייקר.

למעלה