קראתי כל יום, היום אני גם כותבת...

t@gel

New member
קראתי כל יום, היום אני גם כותבת...

שלום לכולם, עברתי על רשימת המשתתפים שכאן, וראיתי כי אני מכירה כמעט את כולם. בטח התפלאת מנהלת יקרה על כי לא נכנסתי עד עתה, בעצם, את מכירה אותי מספיק טוב, כדי לדעת שנכנסתי ורק קראתי. לקח לי זמן אך לא זמן רב, להכנס לכאן ולכתוב לכם. מין הסתם, אני לא באתי רק לברך, אלא להיות משתתפת קבועה כאן. את יודעת מנהלת יקרה מה מביא אותי לכאן, מה משייך אותי לפורום הכל כך חשוב הזה, אבל מרבית הגולשים בתפוז לא מכירים אותי כמוך... אז היה לי קשה לבוא לכאן ולהגיד: שלום, שמי תגל, בשבילכם אני מנהלת פורום בתפוז. בשבילי, אני נערה במצוקה! לא יודעת מה יגיבו לי כעת בצאט, או בכל מקום אחר... החלטתי בעצתך מנהלת יקרה ובעצת דני ללחום ולהאבק. הענקתם לי כוחות אדירים, ואני שורדת. אז אני כאן, ולאט לאט אחשוף את רחשי לבי. למרות שיש בי המון להוציא, יש בי עוד יותר כוחות לתת, ואני מקווה להיות כאן לאוזן קשבת עבור כולם. לשתף ולהשתתף. סליחה על שרק עתה כתבתי...רציתי להכין עצמי נפשית לחשיפה. בהצלחה לכולם כאן...מהכרותי עם סהר...רק אהבה תהיה כאן לכולם... אוהבת, תגל

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תגלי

טוב לראות אותך כאן... אנחנו מקווים שתוסיפי מכשרונותייך והגיגייך לקבוצה מתהווה זו... סהר

למעלה