קראו לי בקלפים

קראו לי בקלפים ../images/Emo5.gif

מי לא רוצה לדעת איך ומתי יצא מהצרות?! אני סקרנית, אוהבת להתנסות וגם לי יש די צרות אם כבר אני רוצה שאיזה באבו-באבי-דובי יקרא בספר החיים שלי. אז קראו לי. בקלפים. פעמיים (באותו יום) על אותו נושא. פעם אמרו א' ופעם אמרו ב'. טוב, ניסיתי. עכשיו אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות. מישהו פה מאמין בקריאת עתידות? מישהו פתח קלפים ו"הצליח לו"? אולי מפה? קפה? עוגה?

Ella Bella

New member
אז יש לי סיפור בשבילכם ../images/Emo9.gif

כבר כתבתי אותו בפורום אחר ... אצרף קישור בערב, כשיהיה לי זמן

Ella Bella

New member
הבטחתי ולכן אקיים ../images/Emo140.gif

אתר הבית שלי "באופן טבעי" בו פתחנו דף של סיפורים קוסמיים . הסיפור שלי מופיע בדף תחת השם חגית_אמא_של_אלה . הוא אחד הראשונים בדף. (זה פשוט בנוי בצורה שלא מאפשרת להעתיק לכאן הודעה בודדת אלא את כל הדף).

החוש השישי והשביעי והשמיני ../images/Emo121.gif

אין לי מושג אם טארות הם כלי אמין אבל אני מאמינה שכל החושים שמעבר ל-5 קיימים אלא שהטכנולוגיה עדיין אינה מפותחת דיה כדי "לעלות" עליהם. על טלפתיה כבר לא מתווכחים. אינטואיציה וצפונה נחקרים באופן הכי מדעי שאפשר באוניברסיטאות מכובדות בעולם. בפקולטה למינהל עסקים שלי התפתח דיון (בפעם המי-יודע-כמה) באינטואיציה. הנושא הזה מעסיק ומשרת את עולם העסקים בכל העולם. אמרתי שיש שני סוגים של אינטואיציה - זו הנחקרת והנקראת "תחושת בטן". וזו שאינה נחקרת עדיין ומרגישים אותה על העור ובראש. הסיפור שלך על ג'ואן נהדר. תעשי לי טובה, כשאת מדברת איתה תשאלי אותה איפה בגוף היא מרגישה את התחושות. זה ממש חשוב לי! תודה.

נירה63

New member
תלתלי שבת שלום, מה קורה???

התגעגעתי........ ואגב אני מידי פעם נכנסת וקוראים לי בקלפים...מה אגיד לך ...הכל ענין של אמונה כנראה.

שבוע של מחקר באינטואיציה

זהו שאני לא יודעת אם זה רק הקלפים או גם הבנאדם שקורא בהם. קריאה וירטואלית (דרך פורום) לא רלוונטית כי הקורא בקלפים לא רואה/שומע אותנו ולכן זה שולל את השימוש בחושים שלו. ולמה אני מנסה לפתח דווקא פה דיון על זה? כי אם זה נכון שיש חושים כאלה, זה כלי מצוין בהתחלות חדשות שלנו. עובדה שעולם העסקים מכבד אותה כקיימת ומשקיע במחקרים כדי להוכיח אותה. טגידי - מתגעגעת ולא שומעים אותך? נו-נו-נו.

למעלה