קראו והעבירו לכולם

steven segal

New member
קראו והעבירו לכולם

המכתב נכתב על ידי בשעה 4 לפנות בוקר לאחר צאת הכיפורים. הגרסה הזו הינה הראשונה ששלחתי למכרי ומאז כתבתי מכתב עדכני ויותר נכון מבחינת העובדות והלך הרוח. שמי ניר אסולין, אכן קצין במיל וסטודנט לראיית חשבון שנה ד' בבר אילן. להלן הגרסה האחרונה שפורסמה לעשרות מכרי ולעוד אלפים ברחבי בארץ. אני כותב את המכתב הזה מזועזע ממה שראיתי בצאת הכיפורים ובימים האחרונים בעירי עכו. אני מבקש לפני שאתם קוראים את המכתב, אנא פנו מספר דקות מזמנכם. זהו אינו מכתב שגרתי והוא מצריך קריאה מעמיקה ומחשבה... לפני הכול אני רוצה לספר קצת על עצמי... אני תושב עכו, בן 29, קצין במילואים וסטודנט. זה מידע חשוב נוכח הדמוניזציה שעושים לתושבי עכו היהודים בכדי להתנער מאיתנו בניסיון שפל להאשים אותנו בכאוס ששורר היום בעכו. אינני גר באזור שבו התרחשו המאורעות בליל הכיפורים אך בצאת יום הכיפורים הספקתי להתעדכן בפרטים ואף הגעתי לאזורים הפגועים בכדי לחוש את הנזק. התושבים מספרים שהגיעה מכונית אשר השמיעה מוזיקה בקולי קולות ואף נסעה במהירות מטורפת וכמעט ונדרסה ילדה. בתקשורת הסיפור של הנהג שיקרי ומגמתי וישנו ניסיון להקביל בין מה שנעשה לנהג ע"י צעירים יהודים תושבי השכונה לבין ההתפרעות שבוצעו ע"י כ- 200 ערבים רעולי פנים לאחר מכן. בתגובה להתגרות הנהג הערבי, צעירים יהודים תושבי השכונה יידו עליו אבנים. זהו אקט שאני נגדו באופן כללי אך אין לי ספק שזה היה צפוי מראש. הרי ברור לכל שאם אני אתה או את היינו מגיעים בחג הקדוש למוסלמים ומחללים אותו ופוגעים בכבודם, התגובה לא הייתה שונה. כמו הפתגם "אל תגיע לאזור רווי באדי דלק עם גפרור". לקראת חצות הגיעו כ- 200 ערבים רעולי פנים לשכונות היהודיות, והחלו לנפץ שמשות של מכוניות וחלונות ראווה של חנויות, ואף הכו יהודים שהיו ברחובות. חבר קרוב סיפר לי עם צאת הצום, אבא של מישהי בת גילי הוכה נמרצות, היא ואמה חזו במאורע בפאניקה וצעקות תוך תחושת אוזלת יד וחשש כבד לחייו. משפחתו התקשרה לכל גורמי התקשורת בכדי שיגיעו כתבים לבית החולים ויראנו אותו. האיש עמד בפתח ביתו בשכונה שיש בה רוב יהודי מוחלט והוכה ע"י 10 ערבים רעולי פנים עד עילפון. כמובן בקשתם נענתה בשלילה, נשמע תמוה אך אמת. . התושבים התעוררו משנתם לאור הצעקות "אם תצאו מהבית נשחט אתכם" ו"מוות ליהודים" ובחרדה התקשרו לתחנת משטרת עכו. תשובת המשטרה הייתה "אין כוחות לשלוח". במשמרת היו רק שוטרים ערבים ותגובתם לשיחות הטלפון הייתה תמוהה מאוד. דקות ארוכות לא הגיעו שוטרים, והתלונה לא טופלה. האזרחים לא התייאשו ואף התקשרו לתחנות המשטרה של קריית מוצקין, נהרייה וקריית שמונה, לא יאומן, אך כך היה. לפי התקשורת נראה כאילו כל צד הזיק לשני באותה מידה, אך זהו שקר בוטה ונבזי אשר משקף כמה ההנהגה שלנו חלולה ולא אמיצה להשיר מבט למציאות העגומה. ניתן להשוות את המאורע לליל הבדולח, נרענן את זיכרונכם: (ליל-הבדולח הוא הכינוי ללילה שבין 9 ל-10 בנובמבר 1938, שבו נערך בכל רחבי הרייך השלישי (גרמניה ואוסטריה) פוגרום ביהודים. האירוע כונה כך בפי הגרמנים בשל רסיסי הזכוכית הרבים שהצטברו על הארץ כתוצאה מניפוץ הזגוגיות בבתי העסק והמגורים של היהודים. ומה היה בליל כיפור בעכו??? יהודים חששו לצאת מביתם, האפילו את ביתם, שכבו בחשיכה נוכח קריאות השטנה של רעולי הפנים אשר זרעו טרור והרס בשכונות היהודיות. הנזק מן ההתפרעות היה מעל 100 מכוניות עם שמשות מנופצות ובתי עסק שנבזזו. מספר אנשים הוכו ונפשם של ילדים תמימים נפגעה "מי ישמור עלי?" הם שאלו. לפי טענת המשטרה, לא היו פגיעות בנפש אך לא בזכותם נמנע האסון ,אלא בגלל בריחתם של יהודים לביתם. מאוד מזעזע הוא שביום כיפור בישראל אנשים צעקו לפורעים שהם ערבים בכדי שלא יפגעו בהם או ברכושם. זה לא ברור לפי התקשורת אך חשוב לי להדגיש שכל המכוניות וכל החנויות היו של יהודים! זאת האמת על מה שקרה, ואיך זה נשמע בתקשורת, לא כל כך נורא, נכון??? הכי זעזע אותי הוא שכל האנשים העסוקים בפרשה מראש הממשלה, שר לביטחון פנים, המפכ"ל וראש עריית עכו רוצים לשדר עסקים כרגיל, בעוד שלמעשה בוצע פוגרום ביהודים בשנת 2008 בלב מדינת ישראל!!! זה טרור לשמו, מטרת הערבים הייתה לזרוע פחד! הם היו מאורגנים! הגיעו רעולי פנים! הנהג לא תמים וגם ח"כ הערבים משקרים ללא הרף בתקשורת! בימים לאחר האירוע עשרות אלפי תושבי העיר המומים מושפלים וכואבים. קומץ צעירים זועמים ניצלו את תחושת השבר ושרפו 3 בתים של תושבים ערביים בלב השכונות היהודיות. אני קורא במכתב הזה לכל תושבי עכו לחדול ממעשי נקם בתושבי העיר הערבים שלא ביצעו את מעשי האיבה. אין זה מפתיע שהתקשורת בוחרת דווקא להציג את האוכלוסייה "החלשה" של עכו, גבר זועם עם עברית קלוקלת המשתף את כעסיו באופן גס מעט בלבוש ביתי, לעומת העמדה הערבית המיוצגת על ידי חברי מועצת העיר עכו הערביים בלבוש מחויט, בדיבור שותף ורגוע... בנוסף קראו תושבי העיר לחרם כלכלי על ערביי העיר בדומה לחרם שנערך לאחר אירועי 2000 שבו תושבי העיר העתיקה זרקו בקבוקי תבעירה על כוחות הביטחון הישראלים כאות הזדהות עם ההפגנות ששככו במדינה באותה עת. יש כאלה המגנים תגובה זו. איך אתם הייתם בוחרים להתנהג אחרי שהיו מחריבים את מכוניתכם? פוגעים בעסקיכם? מאיימים על חייכם? מפחידים את ילדכם? ואתם הייתם מביטים בחשש במתרחש כמו עכברים מבוהלים מחלונות בתיכם??? החרם הוא כקולקטיב לאוכלוסייה הערבית, מהסיבה הפשוטה- הם התארגנו כקולקטיב מבעוד מועד ללא פחד לחדור לשכונות היהודיות ולהזיק גרידא, תוך חיזוק מהמואזין במסגד שקרא לצאת ולהלחם ביהודים (נראה לכם שהוא נעצר???לי לא נראה). זו האמת על אירועי עכו!!! יש לסנן את כל המידע שמופץ ע"י התקשורת ולזכור רק את האירוע של מאות רעולי הפנים שגרמו ליהודים במדינת ישראל לפחד בגלל היותם יהודים. אני קורא במכתב זה להקים ועידת חקירה!!! על הציבור לדעת בדיוק מה קרה, אל תתנו לקומץ "מנהיגים" להחליט לנו מה לחשוב. תגיעו לעכו, תתקשרו למכרים שגרים באזור. אל תפנו עורף לאמת! תתמודדו איתה כי היא לא תעלם כי ככל שנלך סחור סחור, האמת תידפק לנו שוב על הדלת ממש כמו מטח טילי הקטיושות ששיתק שליש מדינה במלחמת לבנון השנייה. לאחר שקראת את המכתב, אני מבקש להעביר אותו לכמה שיותר אנשים, די לאטימות!!! צריך להסתכל למציאות בעיניים, סיסמאות כמו "אספסוף עכואי" הינן חלולות וחלק ממערך שלם בניסיון לגמד את האירוע. כל בעל תפקיד רוצה להעביר משמרת שקטה ונהפך ליחצ"ן במקום למנהיג, בייחוד מפקדי המשטרה המקומיים. אני זה אותו בחור ששירת בצבא, אני זה אותו בחור שלמד באוניברסיטה, אני גם אותו בחור שמאמין בזכויות אדם וכן מאמין שהדמוקרטיה זה דבר חשוב. אך ביום כיפור ביצעו פוגרום ביהודים במדינת ישראל!!! אני מבקש מכם לא לבחון את המצב לפי שמאל או ימין. אני מדבר עם עשרות אנשים וחורה לי מאוד שכל אזרח קובע את עמדתו לפי העמדה הפוליטית ללא קשר לפרטים ולאמת. קחו את זה לתשומת לבכם, תשפיעו על סביבתכם, על קרובכם וכל מי שאפשר, אם לא תעשו זאת היום, עוד 5 שנים ערביי חיפה יעשו זאת, עוד 10 שנים ערביי ירושלים יעשו זאת, ובעוד 15 שנה זה יבוצע בלב תל אביב... ובעוד 20 שנה המדינה תבער ונבכה למה התעלמנו מכל הסימנים שהיו!!! זה באמת נעים ונוח להאמין בערכים של צדק ומוסר, ואני עדיין מאמין בהם, אך מול טרור צריך לנהוג בצורה שונה. אסור לתת לאותם פורעים רעולי פנים לצאת מחוזקים מהאירוע הזה, אסור לנתח את המקרה הזה ברמה המקומית. יש לבצע טיפול שורשי לבעיה, אך בואו קודם נודה ונבין מהי הבעיה ומהן העובדות. אני בטוח שהמניע לליל הבדולח היה שנאה עזה ליהודים, ומה שהתח

למעלה