קראו בקשההה זה ארוךך אבל לא חשוב...

LimoR L

New member
קראו בקשההה זה ארוךך אבל לא חשוב...

היי ממצב אנשים?! מצטערת שפתחתי הודעה חדשה על זה. אני חדשה פה..למרות שאני קוראת ולא מגיבה... אז יש כמה דברים שכן רציתי לכתוב.. אז ככה- אני כמובןןן ראיתי המורדיםםםם ואני חולה בטירוףףף על ארוואי לנצחחחחחחח ברור שלא נשכח אותם!!!!!! אני חושבת שרבלדה גם טובים!!!! ואני ממש ממש אוהבת את השירים שלהם והכללללל!!! אבל אני רואה רק בגלל דולסה,פונצו,אנהי וכריסטיאן{רק בגלל כיתה 406} כי זה דיי משעמם אותי....אני יודעת בעל פה מה הולך לקרות עוד לפני שהשחקנים עצמם יודעים..חעחע אז זה משעמם.... אבל אני כותבת כאן רק כדי להגיד לכל "שונאי רבלדה" שזה שיש גם המורדים וגם רבלדה לא אומר שאי אפשר לאהוב את שתיהם....ובטח שלא לשנוא אותם!!!!! למרות שאני דיי מבינה את האנשים ששונאים אותם{סורייייייי} כי גם אני הייתי לפחות קצת כועסת על זה.... אבל הבנתי שזה גרסה אחרת ולא שום חיקוי וכל זה...... אז תבינו גם אתם את אלה שלא אוהבים אותם... אממממ...סורי על המגילה חעחעחע...ובקשר לזה שRBD באים לישראל אז סוריייי ללבאס אבל אני זוכרת שבדיוק באותו זמן גם במורדים היה את השמועות האלה ובסוף הם לא באו...אבל אחר כך הם באו כדי לעשות הופעה! אבל לא יודעת יכול להיות שזה שונה....... אההה ויש לי שאלה- נכון שאמרו להם שבישראל כל כך אוהבים אותם ושאפילו השר{או לא יודעת מה} רואה את זה?! אז זה היה בכלל על המורדים..אבל לא חשוב...הם והמעריצים יודעים שהמורדים קיים? ושראו את זה פה? ושזה בעצם גירסה מקסיקנית?!?! וזהוווווווווווווו טנקססססססססס למי שקרא עד הסוף למרות שלא נראה לי...חחחחח

סוכריה16

New member
הם יודעים עכשיו..

והם בטוח התבאסו .. לדעתי לא היה בכלל צריך לאמר להם את זה.. אני לא מבינה למה לשנוא.. כאילו למה לשנוא תשחקנים1? מה השחקנים ביימו? לא.. הם בסה"כ עשו אודישנים והתקבלו לתפקידים ולנובלה. עזבי את זה שהם ייפים, ומוכשרים, שורים יפה והכל הכל הכל! בקיצור זו לא אשמתם להפך, פדרו דמיאן חשב שהגרסה הארגנטינאית טובה ובגלל שאיםן אפשרות להעביר גרסאות בים דרום אמריקה לצפון אמריקה הוא עשה לילדים בצפון אמריקה נובלה שידע שתצליח מאוד. וגם, אליינו היא הגיעה "בטעות" הייתה אמורה להיות נובלה אחרת וברגע האחרון החליפו אני לא ממש יודעת מה הקטע שם! בכל זאת ברוך הבא לפורום

סוכריה16

New member
כן אני יודעת!! חח

אהה בגלל שאמרתי ברוך הבא!?!? (אפשר לאמר גם לבנות לא!?!?) אבל ברוכה הבאה חחחחחחח

eveligne406

New member
אי אפשר לכבד מישהו על שנאה!

אפשר לכבד אותו על דעה שלילית וכאלה.. אבל לשלוח להם מכתבי שנאה כדי שלא יבואו לארץ זה כבר לא דעה שלילית! זה שנאה וטיפשות! גם אני לא סובלתתתת את המורדים הארוואי האלה.... זה אומר שאני צריכה לשלוח להם מכתב שכולם שונאים אותם פה?! מי אתם בכלל שתקבעו מה ילדי ישראל אוהבים ומה לא?! מצטערת אבל המכתב הזה הרתיח אותי ובגללו אני אשנא את כל מעריצי ארוואי....סורי..

סוכריה16

New member
זה באמת היה מגעיל!1

שהיא שלחה תמכתב והכל.. מה אכפת לה שישחבו!? הרי בכל מקרה המורדים יודעים מה הם היו, וגם אם האי כבר שלחה היא יכלה לאמר שגם את רBD אוהבים פה.. עכשיו הם יחשבו שבכלל לא אוהבים1!!

eveligne406

New member
חייבים לעשות משהו... צריכים לברר

צריכים לעשות כמה דברים - לברר מי זאת. - לברר איך היא שלחה את המכתב ולמי. - לעשות אותו דבר. רק לשלוח מכתב הערצה. מאה כאלה. - לרצוח אותה בכאב איטי ובייסורים.

NaaMaZ 17

New member
../images/Emo79.gifחחח../images/Emo6.gif

אני מסכימה לעזור ב3 הראשונים... לרביעי נצטרך לשכור מישהו

LimoR L

New member
אה?! איזה מכתב?! ולמה את אומרת"אתם"

עם אני בכלל כתבתי שאני אוהבת אותם?!?!?!

מסכימה איתך ב-100%../images/Emo142.gif

אני ממש לא בעיניינים!!! מי שלח להם מכתב שנאה?! איזה מגעילים... אני גם ככה לא סבלתי את המעריצים של המורדים כי רובם 99% מהם "מתעללים"(לא מצאתי ביטוי אחר לתאר) ברבלדה וזה ממש מוריד את הערכה שלי אליהם! אבל עכשיו על זה אני ממש שואנת אותם!!! זה פשוט מגעיל ורק שתדעו שאני "חיבבתי"(כנ"ל) את המורדים וארוואי אבל לא הייתי בשום הופעה כי זה לא היה הערצה...ראיתי בטיוי ולדעתי זה לא מגיע לכפכפים של RBD... אבל כל אחד ודעתו ואני מכבדת את זה אבל למה יחס כזה מגעיל?! פשוט דוחים אותי(כמובן שיש גם יוצאי דופן שלא אשמים!)

ועוד משו../images/Emo142.gif

אני לא מבינה מאיפה כל השנאה והגועל הזה של מעריצי המורדים!!! זה פשוט דוחה כל היחס הזה אני נורא מציעה להם לשנות גישה...ולטובה כי אני חושבת שכל מעריצי רבלדה משנים גישה כלפיהם אבל לרעה.. טוב לפחות כמה..ובצדק כי היחס שלהם כבר עובר כל אבל כל גבול..אמא'לה בזמן האחרון אני מזה נשמעת אמא חחח יש לי ת'משפטים האלה:"עובר כל גבול" וכאלה חחחח

LimoR L

New member
אבל כבר אני לפחות רואה פחות שנאה...

הרבה גם אוהבים את רבלדה...

רואה פחות שנאה?!../images/Emo142.gif

סליחה?! למה מי את בכלל?! מה זה רואה פחות שנאה?! למה יש רואה יותר שנאה?! מה התחלקת על השכל?! אני מציע לך לא להעיר הערות מפגרות! ונכון הרבה אוהבים גם וגם אבל אני מדברת על אילו שאוהבים רק המורדים כמוך ושונאים "פחות" או שונאים "יותר" את רבלדה... מצ'וקה איך שאנשים מתנהגים פשוט בעעעעעעעעעעעעעעעעעע

סוכריה16

New member
סוניהההההההה! היא לא אמרה כלום!!

והיא צודקת בזמן האחרון יש פחות שנאה בהתחלה אנשים ממש היו נגד היום כבר לא

למעלה