קראו בהמוניכם

• פותח הנושא Chot
  • פורסם בתאריך

Chot

New member
קראו בהמוניכם

חברי פורום יקרים- פליז תחנכו אותי בכל מה שנוגע בפאנק! כי זה סגנון מאוד חביב, כן בלה בלה אנטי פלאג, אבל חוצמזה, אין לי יותר מידי מושג מה אני מורידה. יש כל מיני אולד סקולים וסטריט והארדקור פאנק וסקא ועוד כל מיני תתי נושאים אז הניי יש לכם מקום להביא לידי ביטוי את כל הידע הנהדר שלכם הנוגע בפאנק, זרמיו ושאריותיו. נמקו והביאו דוגמאות. ברצינות אני אומרת. וכך אני גם כן ארחיב את אופקיי ובכלל יהיה מאוד שמייח בפורום. צאו לדרך. בידיוק.

LuNaTiC

New member
אני מצטרפת לבקשה!

גם אני אוהבת פאנק ועוקבת אחרי הפורום כבר כמה זמן... ובכל זאת, צריכה שמישהו יסביר לי יותר...

voodoo

New member
הייתי שמח לעזור

מה אתם רוצים לדעת ? הגדרה של פאנק ? להקות ? או משהו כזה...

RedStorm

New member
גם אני עצלן אבל...

...........אני מוכן לעזור....... את מחפשת להקות...טובות?

Chot

New member
יותר לכיוון של סגנונות טובים

.. אבל גם להקות טובות זה טוב. ותודה רבה

RedStorm

New member
דאממיט!!!!|:<

שיטטטטט כתבתי הודעה ענקית!!!!!!!!!!!!!!!!!! ונפתח לי חלון...פופ אפ מעצבן כזה אז סגרתי אות בעצבנות ואז גיליתי שסגרתי את החלון של ההודעה.......איזה מסריח!!!! בקיצור יש מלא סוגים של פאנק---פאנק רוק , פופ פאנק , סקא , אמו ודברים כאלה שאים לי מושג מה הפירוש שלהם.... בעיקרון פופ פאנק....זה בעיקר כמו בלינק(עכשיו)גריין דיי אני לא משהו מבין בכל הסוגים והז´נרים השונים...אז אני פשוט ארשום לך להקות שאני אוהב..כמו ,Good Riddance a new found glory Saves the Day midtown-מעולים! Millencolin Fenix tx GREEN DAY!! penny wise useless id-ישראלים blink 182-how not

Magma sXe

New member
יפה יפה

הנה חלק מהלהקות שאני שומעת: Me First & The Gimme Gimmes (להקת קאוורים) AFI (אחלה, אחלה, אחלה של להקה הם נחשבים Hardcore Punk למרות שיש כאלה שיגידו שהם לא נכנסים לשום קטגוריה כי הם כאלה מוכשרים ויודעים לנגן ה-כ-ל) The Vandals (בייחוד הדיסקים הראשונים...כמו (Vandals Play Really Bad Original Country Tunes) At The Dirve In Tiger Army (הם לא פאנק אבל הם אחלה... ) H2O Son Of Sam (פרוייקט צדדי של הסולן של AFI תוריד את השיר Songs From The Earth מהאלבום שלהם) Anti-Flag One Hit Wonder No Use For A Name ועוד ועוד... ד"א מכל הלהקות שציית שאתה שומע את לא אוהבת את Fenix tx A New Found Glory (גועל נפש...) וגם Emo וסקא אלה סיגנונות שאני לא אוהבת

RedStorm

New member
צודקת , אחרי ששומעים כמה שירים של

A New Found Glory מתחילים לשנוא את הקול של הסולן ...זה נכון אבל יש להפ שירים נחמדים

goldi san

New member
זאת הצ´וט

אני מכירה אבל חצי מהדברים שאמרתם לי וזה לא עוזר לי במיל. כי נגיד אני מחבבת איזו להקה מהרשימה, ואז אני אומרת -טובסדר, אני אלך לקישורים של האודיוגלקסי איפה הם אומרים "זה הרבה אנשים שהורידו אהבו גם" ואז זה חרא! וזה בכלל לא דומה! טוב זהו

למעלה