קקי ותמ"ל

bioc1

New member
קקי ותמ"ל

לצערי נבצר ממני להניק הנקה מלאה (אין לי מספיק חלב) ולכן אני חייבת לתת תמ"ל...

ניסיתי גם מטרנה וגם סימילאק (לא ביחד) ושמתי לב שעם מטרנה התינוק עושה הרבה פחות קקי ועם סימילק הוא עושה קקי כמעט בכל החתלה...האם יש לכך משמעות? האם זה אומר שאחד מתעכל יותר טוב מהשני?

מה עדיף? מעט יציאות או הרבה יציאות?

כמות הפיפי לא השתנתה

9חודשים

New member
גם אצלנו היה משהו דומה

עם סימילאק עשה לעיתים יותר קרובות, עם מטרנה היה עושה כל יום אבל לא בתדירות של הסימילאק. אנחנו עברנו למטרנה כי עם הסימילאק היו גזים ועם המטרנה לא....מאוד אינדיווידואלי העניין הזה. כעקרון אם עושה קקי כל יום עם המטרנה ולא נראה שסובל מיציאות קשות או חלילה עצירות הייתי ממשיכה עם המטרנה.

מירטל

New member
זה אומר שיש פחות חיתולים להחלפה.

מצב דומה, אגב, אני לא חושבת שאם את מניקה חלקית זה כל כך קריטי....

בלונד23

New member
גם אצלנו היו הבדלים

עם סימילק היתה פולטת ולא היה לה נוח בעיכול, עם נוטרילון לא
היו גם שינויים בקקי
אני חושבת שעדיף לתינוק להוציא קקי כל יום ולכן אולי כדאי להמשיך עם הסימילק?
בעיני עדיף תמיד יותר יציאות כל עוד אין שלשול.

mitmit11

New member
זה פשוט משקף את תגובת מערכת העיכול הפרטית

של התינוק לפורמולה הספציפית. אגב מאוד ייתכן שבילד הבא התגובה תהיה שונה או הפוכה.
אין עדיף. אם מיעוט היציאות מלווה בכאבי בטן וגזים אז זה לא רצוי. אם ריבוי היציאות מלווה בצואה נוזלית מדי גם זה לא להיט. מה שנראה לך שעושה לילד הכי מעט תופעות לוואי.

ושני טיפים לסיום:
נסי גם נוטרילון, היחיד שהיה טוב לצפרדעון שלי.
אני לא יודעת כמה זמן עבר אבל לא מספידים הנקה כ"כ מהר. יש המון שיטות ואפשרויות להגברת ייצור החלב ובלי קשר נדיר מאוד שיש מצב שאין מספיק חלב (תפיסה שגויה כזו היא הסיבה לרוה הפסקות ההנקה). אם זה מתאים לך ואת מעוניינת לשמר את ההנקה שווה לקפוץ לפורום הנקה ולהתעניין קצת. שוב - רק אם זה מתאים לך

bioc1

New member
כבר התייעצתי...

אני כל הזמן שומעת כמה זה נדיר שאין חלב וחוץ ממני אני מכירה עוד 2 שלא היה להן חלב והן היו הרבה יותר פאנטיות ממני...חודש שלם ניסו להניק בלי לתת תמ"ל והתינוק לא עלה במשקל בחודש הראשון...

אני לא מתכוונת להגיע למצב הזה.

הבייבי כבר התרגל לבקבוק ועכשיו לא רוצה את הציצי אז האפשרות היחידה שלי היא לשאוב רק חבל שיוצא כל כך מעט...

mitmit11

New member
וזה בסדר גמור

עשית את המאמץ, לא הלך - ממשיכים הלאה. הם גדלים מעולה בכל מקרה

מניסיון השאיבות שלי בילד הראשון - לי היה מאוד קשה. שנאתי את הפרוצדורה ולמרות שהיו תפוקות יפות הפסקתי עם זה די מהר כי סבלתי. אז במקום שילבתי לו תמ"ל והנקה לתקופה עד שעברנו לתמ"ל ומוצקים. יצא ילד מקסים - באחריות

למעלה