קקי בתחתונים- בשורה משמחת

קקי בתחתונים- בשורה משמחת

לכל מי שלפני בזמן ואחרי גמילה והילד עושה קקי בתחתונים יש לי בשורה משמחת.

בשבת שלפני פסח התחלתי גמילה לתאום השני (הראשון עבר גמילה מוקדמת מוצלחת באוגוסט בגיל שנה ו9).
אחרי 3 ימים היה גמול פיפי לגמרי חוץ מסביב הקקי, קקי היה עושה רק בתחתונים ולא היה מוכן לשבת על השירותים.
בעקבות דברים שקראתי ומקרים ששמעתי החלטתי שאני זורמת איתו ונותנת לו לעשות בתחתונים, כל פעם שעמד בתנוחה לעשות קקי התעקשתי שילך הצידה (לא מוכנה שיעמוד ליד כולם ויעשה קקי) ואמרתי לו שקקי עושים בשירותים וזהו.

לאט לאט הוא הסכים לשבת אך לא היה מצליח לשחרר, אחכ הצליח לשחרר אך לא הייתה לו סבלנות לחכות שהכל יצא וסוף סוף הוא הולך לבד לשירותים ועושה קקי לגמרי לבד!

הוא ילד מאוד עקשן ודברים חייבים לעשות בדרך שלו (בניגוד לאח שלו שהוא יותר גמיש) ואני כל כך שמחה שהצלחתי ללכת בדרכו ושהוא הצליח להגיע למטרה..!

רבקה122

New member
מנסה להאמין לך

אבל אף פעם לא מצאת את עצמך כועסת /מרימה את הקול???
אני מאוד מנסה ומידי פעם בכל זאת נפלט לי כי בתכלס נמאס לי להחליף כל צהריים ואם אנחנו בחוץ אז בכלל...
כרגע התהליך דיי תקוע, אנחנו גם מפסח ועד עכשיו הוא לא מוכן לשבת על אסלה או על סיר ועושה צואה בתחתונים באופן קבוע, הוא קצת יותר גדול משלך 3.2 ומבין מצויין אבל מאוד מאוד עקשן. פרסים עובדים אצלו מצויין בכל תחום התנהגותי אחר כי הוא מת על ממתקים חוץ במקרה הזה.
בכל אופן פוסט מעודד

אסביר

אחת האימהות בגן שבועיים אחרי התחלת הגמילה סיפרה שהיא בילתה את הלילה במיון כדי לעשות חוקן לקטנה.
היא פשוט לא הפסיקה לבכות אבל הייתה לה עצירות נוראית ולא יצא לה כלום בשירותים :(
הקטן גם ככה עשה בהתחלה רק גללים וממש פחדתי שהוא יקבל עצירות אז זרמתי עם הקקי בתחתונים וזהו! גם בגן הסכימו שכך צריך וכדאי לעשות.
האמא של הקטנה אמרה לי תגידי תודה שהוא עושה ואל תגידי לו כלום העיקר שהוא עושה.

ואני עד היום זוכרת איזה עצירות הייתה לי אחרי הקיסרי של הקטנים, 5 ימים ביליתי בשירותים במקום לטפל בהם, מזל שעד הברית היה איתי כל הזמן מישהו...! זה סבל נוראי!

בכל מקרה בהצלחה! מקווה שיעבור לו מהר :)

למעלה