קצת
סרטון ההסברה שחמאס יצר עבורנו.

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
קצת

קצת
באמת שאין משהו יותר טוב משהחמאס יסביר בעצמו מה הוא רוצה לעשות:

https://www.youtube.com/watch?v=HiUWgWjL24U

Ofekalef1

New member
מבהיר בהחלט את כל מה שקשור

קצת
באמת שאין משהו יותר טוב משהחמאס יסביר בעצמו מה הוא רוצה לעשות:

https://www.youtube.com/watch?v=HiUWgWjL24U
הסיבה היחידה שהם ממשיכים בירי הטילים ובניסיון להוציא פיגועים היא שהם יודעים שזה מפחיד אותנו ושאם יהיה כאן רע כולם ישלפו את האזרחות הזרה שלהם ויברחו, ולעומת זאת הם בכלל לא מפחדים מהמוות.
&nbsp

"ישלפו את האזרחות הזרה שלהם"

הסיבה היחידה שהם ממשיכים בירי הטילים ובניסיון להוציא פיגועים היא שהם יודעים שזה מפחיד אותנו ושאם יהיה כאן רע כולם ישלפו את האזרחות הזרה שלהם ויברחו, ולעומת זאת הם בכלל לא מפחדים מהמוות.
&nbsp
מאיפה המצאת את הבדיחה הזו?
132 שנה הם תוקפים אותנו, רצחו כבר יותר מ-25 אלף, ומספר היהודים כאן עלה מ-20 אלף ל-6 מיליון.
לכולם כאן יש אזרחות זרה? לכל 6 מיליון היהודים שחיים כאן? ממש מבוססת התחזית שלך.
וכל מי שיש לו אזרחות זרה יברח מכאן? מעניין, אצלי בבית יש 5 כאלה ואף אחד מהם לא בורח לשום מקום.

ליצן עלוב. זה שאתה פחדן לא משליך על שאר היהודים שחיים כאן. דבר בשם עצמך.

הם שמעו את החדשות מספרד

מאיפה המצאת את הבדיחה הזו?
132 שנה הם תוקפים אותנו, רצחו כבר יותר מ-25 אלף, ומספר היהודים כאן עלה מ-20 אלף ל-6 מיליון.
לכולם כאן יש אזרחות זרה? לכל 6 מיליון היהודים שחיים כאן? ממש מבוססת התחזית שלך.
וכל מי שיש לו אזרחות זרה יברח מכאן? מעניין, אצלי בבית יש 5 כאלה ואף אחד מהם לא בורח לשום מקום.

ליצן עלוב. זה שאתה פחדן לא משליך על שאר היהודים שחיים כאן. דבר בשם עצמך.
הם שמעו את החדשות מספרד
שהעניקה ל60% מהישראלים אזרחות באופן עקרוני :)-

Ccyclist

Well-known member
ספרד? זה דרכון אירופאי וזכות לגור בכל האיחוד.

ספרד היא בדיחה
הדבר הטוב היחיד שהיה שם זה הכדורגל ועכשיו אפילו זה אין להם
ספרד? זה דרכון אירופאי וזכות לגור בכל האיחוד.
&nbsp
אם אכן מדובר בדרכון ולא תושבות אז אפשר לגור בלונדון או ברלין על דרכון ספרדי, לעבוד, להצביע בבחירות לרשויות המקומיות, לנסוע לכל מקום באיחוד האירופאי ללא ויזה (ובתוך שנגן - ללא ביקורת גבולות) ולמקומות אחרים בעולם עם תנאי וויזה טובים יותר מהדרכון הישראלי.
&nbsp
ללא התניית הדרכון בתושבות של מספר שנים מדובר בתחנה ותו לא עד שעושים את המכה.
&nbsp
יש שני דברים בלבד שהם בצמיחה בספרד כרגע: בזארים סיניים (בדרך כלל בבעלות משפחה בת 3-5 נפשות מסין שמגיעה על ויזה עיסקית, מפעילה את העסק מעשר בבוקר עד שמונה או עשר בלילה כך שלא יחמיצו את הקונים האנגלים והגרמנים בצהריים, ומוכרים סחורה סינית זולה כולל מוצרי אלקטרוניקה) ומעבר הגבול בחזית לגיברלטר שם כולם נוהים לקנות מוצרים בריטיים עקב השטרלינג החלש או היורו החזק.
&nbsp

"בכלל לא מפחדים מהמוות"

&nbsp
"בכלל לא מפחדים מהמוות"
כן, החמאס הם גיבורים גדולים חסרי פחד!
מרוב שהם לא מפחדים מהמוות, כל ממשלת חמאס מתחבאת מתחת לאדמה כמו להקת עכברים כבר חודש.
מרוב שהם לא מפחדים מהמוות, ה"לוחמים" (עלק) שלהם מתחבאים בתוך בתי חולים ובתי ספר כדי שצה"ל לא יפגע בהם.
מרוב שהם לא מפחדים מהמוות, ה"מנהיג" הגדול שלהם משעל מתחבא כבר 18 שנה בחו"ל ולא מעז להתקרב בכלל לעזה.
מרוב שהם לא מפחדים מהמוות, כל הפיקוד הצבאי של חמאס מתחבא שנים רבות מתחת לאדמה, והמפקד העליון דף מתחבא יותר מ-20 שנה.
הם לא מפחדים מהמוות בדיוק כמו נסראללה הפחדן העלוב שלא יצא מהבונקר מאז שנת 06'.
תמשיך להתחנף לחמאס, אולי הם ירחמו עליך ולא יירו עליך....
הם לא מפחדים מהמוות בדיוק כמו

DRORIKO8

New member

"בכלל לא מפחדים מהמוות"
מרוב שהם לא מפחדים מהמוות, כל ממשלת חמאס מתחבאת מתחת לאדמה כמו להקת עכברים כבר חודש.
מרוב שהם לא מפחדים מהמוות, ה"לוחמים" (עלק) שלהם מתחבאים בתוך בתי חולים ובתי ספר כדי שצה"ל לא יפגע בהם.
מרוב שהם לא מפחדים מהמוות, ה"מנהיג" הגדול שלהם משעל מתחבא כבר 18 שנה בחו"ל ולא מעז להתקרב בכלל לעזה.
מרוב שהם לא מפחדים מהמוות, כל הפיקוד הצבאי של חמאס מתחבא שנים רבות מתחת לאדמה, והמפקד העליון דף מתחבא יותר מ-20 שנה.

Ofekalef1

New member
ממשלת חמאס ממש אבל ממש לא מייצגת את

"בכלל לא מפחדים מהמוות"
הטרוריסטים.
כן? אז תסביר לי בבקשה, בשביל מה כל חמשת האנשים האלו מחזיקים אזרחות זרה? בשביל הכיף?
&nbsp
לא, לא לכל ששת המיליון יש אזרחות זרה, אבל להרבה מהם.
&nbsp
לא יודע, תגיד לי אתה מה המטרה של חמאס לירות עלינו. מה יעזור להם להפחיד סתם ככה את הציבור הישראלי? משתעשעים עם הטילים האלה?

מה זאת אומרת "בשביל מה?"

הטרוריסטים.
כן? אז תסביר לי בבקשה, בשביל מה כל חמשת האנשים האלו מחזיקים אזרחות זרה? בשביל הכיף?
&nbsp
לא, לא לכל ששת המיליון יש אזרחות זרה, אבל להרבה מהם.
&nbsp
לא יודע, תגיד לי אתה מה המטרה של חמאס לירות עלינו. מה יעזור להם להפחיד סתם ככה את הציבור הישראלי? משתעשעים עם הטילים האלה?
מה זאת אומרת "בשביל מה?"
"בשביל מה" אתה מחזיק אזרחות ישראלית?
יש להם אזרחות זרה מלידה.

מה זה "הרבה מהם"?
אתה הודעת שכולם "ישלפו את האזרחות הזרה" ויברחו. למה זה לא קרה ב-132 שנה?

"מה המטרה" של חמאס? לחמאס יש מטרה אחת בלבד: לרצוח כל לא מוסלמי בארץ. הם ינסו לעשות זאת בכל דרך אפשרית. יש להם טילים - יורים טילים. יהיה להם נשק מסוג אחר - ישתמשו בו. קוראים לזה ג'נוסייד. באיזה עולם אתה חי שאתה לא יודע את זה?

Ofekalef1

New member
תודה על התשובה. אתה צודק לגמרי.

מה זאת אומרת "בשביל מה?"
"בשביל מה" אתה מחזיק אזרחות ישראלית?
יש להם אזרחות זרה מלידה.

מה זה "הרבה מהם"?
אתה הודעת שכולם "ישלפו את האזרחות הזרה" ויברחו. למה זה לא קרה ב-132 שנה?

"מה המטרה" של חמאס? לחמאס יש מטרה אחת בלבד: לרצוח כל לא מוסלמי בארץ. הם ינסו לעשות זאת בכל דרך אפשרית. יש להם טילים - יורים טילים. יהיה להם נשק מסוג אחר - ישתמשו בו. קוראים לזה ג'נוסייד. באיזה עולם אתה חי שאתה לא יודע את זה?
אתה מוזמן לשלוח חיזוק לחמאס על רצח העם היעיל שלהם. כמה אנשים הם כבר הרגו איתו, תזכיר לי?

easylivin

New member
מה? זה אמיתי מה שקראתי עכשיו?!

אתה מוזמן לשלוח חיזוק לחמאס על רצח העם היעיל שלהם. כמה אנשים הם כבר הרגו איתו, תזכיר לי?
החמאס לא הרג מספיק יהודים רק בגלל שהם יהודים?! (ואם נהרגו ערבים בטעות, הוא הכריז עליהם כ"שהידים". קורבנות למען המטרה הנעלה של רצח יהודים.)

האם זה שרצח עם של מיליונים כפי שמתוכנן ע"י החמאס ודומיו, עדיין לא התבצע, נשמע פה למישהו כביסוס לכך ש"אפשר לדבר איתם" או מה? להתמקח? לתת להם עוד גזר מדיני כזה או אחר?! אציע לכבודו לקרוא קצת על האידאולוגיה ועל הדרכים שבהן החמאס פועל להשגתה. אפשר להתחיל ממקור נייטרלי ממש להתחיל ממנו, כזה שלא יפחיד את כבודו יותר מדי, כזה שגם ערבים-מוסלימים משתתפים בעריכתו:
http://en.wikipedia.org/wiki/Hamas#Political_violence_and_terrorism

Ofekalef1

New member
על מה אתה מדבר?

החמאס לא הרג מספיק יהודים רק בגלל שהם יהודים?! (ואם נהרגו ערבים בטעות, הוא הכריז עליהם כ"שהידים". קורבנות למען המטרה הנעלה של רצח יהודים.)

האם זה שרצח עם של מיליונים כפי שמתוכנן ע"י החמאס ודומיו, עדיין לא התבצע, נשמע פה למישהו כביסוס לכך ש"אפשר לדבר איתם" או מה? להתמקח? לתת להם עוד גזר מדיני כזה או אחר?! אציע לכבודו לקרוא קצת על האידאולוגיה ועל הדרכים שבהן החמאס פועל להשגתה. אפשר להתחיל ממקור נייטרלי ממש להתחיל ממנו, כזה שלא יפחיד את כבודו יותר מדי, כזה שגם ערבים-מוסלימים משתתפים בעריכתו:
http://en.wikipedia.org/wiki/Hamas#Political_violence_and_terrorism

על מה אתה מדבר?
לא אמרתי שום דבר ממה שאמרתי שאמרתי.
&nbsp
המטרה של החמאס היא שלא יהיו יהודים בארץ ישראל. כולם מבינים שזו המטרה. אני אבל לא מבין איך אתם חושבים שהחמאס חושב שהטילים זה מה שיהרוג כל אחד ואחד מששת מיליון היהודים שבארץ.

mister K

New member
משעל ביקר בעזה לפני שנה וחצי

"בכלל לא מפחדים מהמוות"
משעל ביקר בעזה לפני שנה וחצי
וגם נסראללה יצא מהבונקר כבר כמה פעמים.
אבל כל זה לא משנה את העובדה שהמנהיגים הן בחמאס והן בחיזבאללה בהחלט ממפחדים ממותם, אבל לא מפחדים כלל ממות נתיניהם והאנשים סביבם.

mister K

New member
החלטת שלכולם יש אזרחות זרה?

&nbsp
לי אין אזרחות זרה ואני גם לא זכאי לאחת כזאת.
ואם אני ארצה לעזוב את המדינה הזאת זה לא יהיה בגלל החמאס. רוב האנשים שמהרהרים בעזיבה עושים זאת מסיבות אחרות ולא מהסיבה הבטחונית.
לי אין שום בעיה להילחם על המדינה, אבל כן תהיה לי בעיה אם תהיה פה מדינה שלא יהיה שווה להילחם עליה.

Ofekalef1

New member
לא לכולם, אבל יש לא מעט

לי אין אזרחות זרה ואני גם לא זכאי לאחת כזאת.
ואם אני ארצה לעזוב את המדינה הזאת זה לא יהיה בגלל החמאס. רוב האנשים שמהרהרים בעזיבה עושים זאת מסיבות אחרות ולא מהסיבה הבטחונית.
לי אין שום בעיה להילחם על המדינה, אבל כן תהיה לי בעיה אם תהיה פה מדינה שלא יהיה שווה להילחם עליה.
לא לכולם, אבל יש לא מעט
וזה גם לא משנה האם המטרה שלהם היא באמת לברוח מהארץ כשיהיה קשה, או לברוח מהארץ כי היא תהפוך לדתית מדי או חילונית מדי וכו וכו'. מה שצריך לעשות זה לשדר לחמאס שאנחנו כאן להישאר, וששום טילים לא יגרמו לנו להרגיש שהמצב כאן קשה. אחרת אני לא רואה דרך שבה הם יפסיקו לירות טילים (לא כולל פתרונות קיצוניים, כמובן).

אתה שוב טועה

לא לכולם, אבל יש לא מעט
וזה גם לא משנה האם המטרה שלהם היא באמת לברוח מהארץ כשיהיה קשה, או לברוח מהארץ כי היא תהפוך לדתית מדי או חילונית מדי וכו וכו'. מה שצריך לעשות זה לשדר לחמאס שאנחנו כאן להישאר, וששום טילים לא יגרמו לנו להרגיש שהמצב כאן קשה. אחרת אני לא רואה דרך שבה הם יפסיקו לירות טילים (לא כולל פתרונות קיצוניים, כמובן).
אתה שוב טועה
אין שום קשר בין מה שאתה משדר לחמאס לבין ירי הטילים.
הדרך שהם יפסיקו לירות טילים היא אחת משתיים:
א. לא יהיו להם טילים לירות.
ב. הם ימותו.

easylivin

New member
ג.יפסיקו לירות משיקולים טקטיים כדי לשמור על היכולת

אתה שוב טועה
אין שום קשר בין מה שאתה משדר לחמאס לבין ירי הטילים.
הדרך שהם יפסיקו לירות טילים היא אחת משתיים:
א. לא יהיו להם טילים לירות.
ב. הם ימותו.
ג.יפסיקו לירות משיקולים טקטיים כדי לשמור על היכולת
לחדש את הירי בהזדמנות הראשונה.
אגב, יש לי משהו נחמד בשבילך. אנסה להתאפק בלי ספויילרים הפעם, אני בטוח שתאהב את המאמר שהוא כל-כך קורע מצחוק מכל הכיוונים. הכותב עושה צחוק בעיקר מעצמו ומהמחנה שלו... פה ושם אני כבר לא בטוח, ולרגעים נדמה לי שהכל נכתב באירוניה. בקיצור, ההמשך בלינק

http://news.walla.co.il/?w=/4996/2764571

מצב
הנושא נעול.
למעלה