קצת תמונות תח"צ מבודפשט- אוקטובר 2013

מצב
הנושא נעול.

טל גיל

New member

davidfainshtein

Member
מנהל
לא הבנתי

רכבת הcog whell- מס' 60 חונה בתחנה
מול מלון בודפשט העגול. בסופה היא מובילה לצד אחד של "רכבת הילדים".
לא הבנתי
המסילה הזו משותפת לרכבת גלגלי השיניים ולרכבת הילדים? כי אני רואה מחסום ושומטן...

טל גיל

New member
הסבר..

לא הבנתי
המסילה הזו משותפת לרכבת גלגלי השיניים ולרכבת הילדים? כי אני רואה מחסום ושומטן...
הסבר..
המסילה הזו היא רק של רכבת גלגלי השיניים.
צד האחד שלה מתחיל בבודה מול מלון בודפשט העגול. הצד השני מסתיים בהרים ממש כמאה מטרים
מתחנת הקצה של רכבת הילדים...

אין קשר בין הרכבות והמסילות לא משותפות...פשוט כדי להגיע לרכבת הילדים יש 2 אופציות.
הראשונה היא זו שאני עשיתי, לנסוע ברכבת גלגלי השיניים עד הסוף ושם לרדת וללכת כ100 מ' לרכבת הילדים.

השניה, היא ללכת לתחנת הקצתה השנייה של רכבת הילדים באמצעות טראם מס' 61 שמגיעה לתחנת הקצה השנייה של רכבת הילדים ופשוט
לעשות את המסלול ההפוך...

מה שרואים בתמונה היא את אחת הרכבות שאכן חונה ב"מחסן"...אולי היא לא בשימוש, את זה אני לא יודע. בעקרון יש 2 רכבות בקו..זו שעולה וזו שיורדת.
לאורך כל הדרך יש רק מסילה אחת ואם אני לא טועה רק בשתי תחנות יש שתי מסילות שהרכבות יכולות לחלוף זו על פני זו...

davidfainshtein

Member
מנהל
תודה

הסבר..
המסילה הזו היא רק של רכבת גלגלי השיניים.
צד האחד שלה מתחיל בבודה מול מלון בודפשט העגול. הצד השני מסתיים בהרים ממש כמאה מטרים
מתחנת הקצה של רכבת הילדים...

אין קשר בין הרכבות והמסילות לא משותפות...פשוט כדי להגיע לרכבת הילדים יש 2 אופציות.
הראשונה היא זו שאני עשיתי, לנסוע ברכבת גלגלי השיניים עד הסוף ושם לרדת וללכת כ100 מ' לרכבת הילדים.

השניה, היא ללכת לתחנת הקצתה השנייה של רכבת הילדים באמצעות טראם מס' 61 שמגיעה לתחנת הקצה השנייה של רכבת הילדים ופשוט
לעשות את המסלול ההפוך...

מה שרואים בתמונה היא את אחת הרכבות שאכן חונה ב"מחסן"...אולי היא לא בשימוש, את זה אני לא יודע. בעקרון יש 2 רכבות בקו..זו שעולה וזו שיורדת.
לאורך כל הדרך יש רק מסילה אחת ואם אני לא טועה רק בשתי תחנות יש שתי מסילות שהרכבות יכולות לחלוף זו על פני זו...
תודה

טל גיל

New member
חלק מצי האוטובוסים התחדש למרצדס

חלק מצי האוטובוסים התחדש למרצדס
זהו קו M2. הקו החליף בשבת את קו המטרו השני עקב סגירתו למשך כל היום לשיפוצים ותחזוקה.

ישנו פרסום בתח"צ כי במהלך כל החודש הקו יהיה סגור בימי שבת- ראשון לרגל תחזוקה לכל היום.
בחלק נוסף מהימים באמצע השבוע הקו סגור משעה 20:00.

לדעתי הדבר נובע כהכנה לפתיחת קו הM4 בשנה הבאה.

טל גיל

New member
שדרוג מסילה ליד הפרלמנט- כל האיזור חפור

שדרוג מסילה ליד הפרלמנט- כל האיזור חפור
טראם מס' 2 שנוסע לאורך הדנובה באיזור פשט מגיע עתה רק עד לאנדרטת הנעליים שעל גדת הדנובה בסמוך לפרלמנט ולא יותר מזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה