קצת תמונות משיטוט ביום חורף חמים.

AK lover

New member
קצת תמונות משיטוט ביום חורף חמים.

יצאתי אתמול לצלם קצת - כרגע שוב בלימודים וצריך מידי פעם לנקות את הראש עם קצת טבע ירוק.
בסופו של דבר, בשטח - נראה שלא היה חסר כלל מהירוק-ירוק הזה

בכל מקרה, למי לכל מי שלא הגיע לירוק בזמן האחרון (וגם למי שכן..) - מקווה שתהנו מהתמונות

בתמונה הראשונה - גלגלני כלשהו במרכז הרשת. אין לי מושג במי מדובר, אבל הוא היה זעיר (מילימטר וחצי עד שניים להערכתי), תלוי על רשת גלגל, מדהים, ורק במקרה מצאתי אותו (נפל לי מכסה העדשה לידו וכשהרמתי את המכסה ראיתי את מיודענו "מרחף")..

AK lover

New member
מניפנית מצויה בעלת צבעים מיוחדים

בתוך בונקר ישן. היו שם עוד שניים-שלושה פרטים על הקירות, אבל משהו בפרט הזה היה מיוחד. אין לי ניסיון רחב עם מופעים של מניפניות, אבל בכל מקרה, בזה עדיין לא נתקלתי. כשראיתי אותה מרחוק היא בלטה לי כמו מעין שממית בתים מגודלת הרבה-יותר-מידי בצורת מניפנית. כשהתקרבתי היא פשוט ישבה בשקט והצטלמה יפה (כנראה בגלל הטמפ')

AK lover

New member
וודאי,

בכל בעלי החיים קיים טווח מסויים של צבעים שהוא עשוי להופיע בהם, יש פרטים בהירים מאוד, יש פרטים מלניסטיים.. אבל פשוט לא נתקלתי בפרט מניפנית בצבעים כאלה. יצא לי לראות כהות מאוד, בהירות מאוד, וכו', אבל מניפנית בצבע כזה עוד לא פגשתי. תודה בכ"מ

AK lover

New member
מיטרנית מתקלפת (?)

לחובבי הפטריות: האם הסתמכות על הניחוש שלי בשטח הייתה מובילה אותי לבית החולים ?

AK lover

New member
ותמונה אחת ששכחתי.. רברגל שחור מכודרר.

רב רגל שחור - בהצטנפות. פעולה שמשמשת להגנה מפני טורפים (או כנגד חובבי טבע שמנסים לרגע לתמרן את רב הרגל לתמונה
) כך שהרגליים נמצאות בחלק הפנימי של פיתול הגוף והראש במרכז. כמו כן מופרש נוזל צורב-דוחה בדמות טיפות צהבהבות-חומות שמשאיר כתמים על הידיים ואמור להיות בעל ריח דוחה (לא זכיתי להוודע לו עד היום - אני תתרן). ניתן לראות את טיפול הנוזל בצד התחתון של התמונה, על גוף רב-הרגל, אחת על כל פרק.

למעלה