קצת תמונות מצובה היום!!....

Johny B

New member
קצת תמונות מצובה היום!!....

היה היום בצובה משו משו בן ז***!!!.....קיצר קצת תמונות (אל תשימו לב לאצבע בצד)

uzan1

New member
אחלה תמונות! אהבתי את התמונה

שלך ושל ביבאס בטייבל!

t h e pinky p

New member
היה מדהים היום!...

כל כך נהנתי,הטייבל כל כך כיף זה לא להאמין והדירטים האחרים פשוט חלום והדרופים.. אין אין פשוט ליגה!!! ובהפסקה הלכנו לבריכה איזה פנאן!! שעתיים ככה משחקים כדורסל מים! ואחרי זה שוב רוכבים!!! מה שמבאס זה שהמסלול פורקרוס על הפנים לדעתי ממש חבל!!!!! והיום, הבנתי שהאופניים שלי עשו את שלהם (בכבוד אפשר להגיד). ועוד כשיגיע 2006 אני כניראה ישבור איזה קופת חיסכון קטנה (הלך האוטו) וככל הניראה ילך על ג'יאנט stp זירו עם שינויים "קלילים". אבל זה יהיה ככה בתחילת שנה הבאה! יש עוד זמן!

t h e pinky p

New member
חיזקתי קצת את העניינים שם ועכשיו

הוא לא ניראה לי יפתח,המהלך הוא בערך 20 מ'מ וזהו בגדול!

t h e pinky p

New member
כאליו,הורדתי ת'אזיקונים כי בעצם

רוב החופש בא מהחיבור של הגלגל והבולם ומההד סט והסטם שהיו כמעט פתוחים עד הסוף,אז כאילו,עכשיו הבולם כצת נשלף וזהו...

קטן

New member
4x

ממממ, אם תוכל להיות קצת יותר ספציפי לגבי הבעיות ב4x, זה יהיה נחמד וככה נוכל לשפר אותו תודה

SuperOr

New member
קטן כנס לי יש רעיונות לשיפור

דבר ראשון יש איזה דאבל כזה שלא נראה לי שמישהו עבר וגם יש כמה טייבלים ענקיים שקצת קשה לעבור אותם זהו ובעיקרון אני לוקח את כל הדברים שאמרתי לפני כמה שבועות המסלול מדהים..

t h e pinky p

New member
הבעיות!

דבר ראשון! על ההתחלה הגבשושית הזאת שאני לא יודע אם אפשר לקרוא לה רמפה זה ממש לא במקום כי כבר על ההתחלה זה מאט רצח, דבר שני המסלול בכלל לא מהודק,הטייבלים ארוכים מדי ולא מקפיצים, יש המון אבנים על המסלול,הדרופ הזה שהוא לא קשור בכלל למסלול... בקטע הזה יש עוד הרבה מה לשפר לדעתי,כי פור קרוס צריך להיות זורם וחלק ולדעתי המסלול הזה הוא לא!! פשוט לא כיף!!!

חחח עידן אני זוכר שהינו ברישפון

תפסת את הבול עם חוט ניילון שלא יברחו לא הרגלים החותה איזה סטלן

ולמי שלא הבין....(תרגום)

חחחח עידן אני זוכר שהיינו ברישפון תפסת את הבולם עם חוט ניילון שלא יברח

למעלה