קצת תמונות מעניינות.......

מצב
הנושא נעול.

כולן צולמו ע"י אביתר רייטר. זהו ידידנו בוריס חלדרוב ממנהלי הרכבת. פשט את העניבה וסייע בעיתוקים בפריקה ! כל הכבוד לבוריס !!!

ומעט מהפריקה:...

כולן צולמו ע"י אביתר רייטר. זהו ידידנו בוריס חלדרוב ממנהלי הרכבת. פשט את העניבה וסייע בעיתוקים בפריקה ! כל הכבוד לבוריס !!!
ומעט מהפריקה:...
תרשים המערך על קרון דאבל חדש ותראו איך רואים גם את הדוד בחלון...

ותמונות מוקדשות לחן מלינג מדוד אביה

על-פי בקשתו, נכנסתי לקרונות החדשים וצילמתי בפנים עדיין ללא הכסאות שיורכבו בלוד. הנה הקומה הראשונה. משמאל: דודו פרץ הגדול !

צחקן

New member
ת-ו-ד-ה ר-ב-ה ר-ב-ה ר-ב-ה ממני!.

על-פי בקשתו, נכנסתי לקרונות החדשים וצילמתי בפנים עדיין ללא הכסאות שיורכבו בלוד. הנה הקומה הראשונה. משמאל: דודו פרץ הגדול !
ת-ו-ד-ה ר-ב-ה ר-ב-ה ר-ב-ה ממני!.
ב"ה פשוט אחלה!.

david80

Member
אפשר להשאיר מקום לאופניים!

אפשר להשאיר מקום לאופניים!
ובשעות העומס - עבור מקומות עמידה!

omer landau

New member
איזה יופי זה ממש יפה ככה../images/Emo13.gif

קומה עליונה: קרון מס' 477:
איזה יופי זה ממש יפה ככה

עושה לי חשק ענק לשחק באולינג שוב

והנה משהו עצוב: שריד נורא מקו 14א':

והנה משהו עצוב: שריד נורא מקו 14א':
צילמתי במוסך עטרות. תראו איזה דבר נורא זה:

ונסיים בתמונה אחרונה מנמל אשדוד:

לפני היציאה מהנמל... כל התמונות: אביתר רייטר.

לסוף הרכבת הוצמדו 3 קרונות חיטה

לסוף הרכבת הוצמדו 3 קרונות חיטה
כדי שישמשו בלם לרכבת החדשה. והנה משהו אחרון להיום. לילה טוב וביי. סתם תמונה ישנה שלי שאהבתי...

omer landau

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

אני יודע שעבר כחודש+- אבל לפני כחודש נפגשתי עם קטר מספר 760 בקו כפר סבא למה הפרידו אותו מהדאבל דק שכבר עובדת הרכבת לא נשאר כל יום באותו קו?? משנים אותה מידי יום?? כאשר ניתקו את 760 מהרכבת שהוא היה מחובר אלייה חיברו קטר חדש אז למה לא ישר להפנות את זה שרצו לחבר לרכבת בכפר סבא לעבודה בנמל אין לי שום בעיה עם זה ממש לא סתם רציתי לדעת האם משנים כל כמה ימים את הציוד בקו מסויים פשוט חשבתי שזה נשאר אותו ציוד כן יש לי היום שאלות מוזרות....(-ף

כל הזמן משתנה הציוד. קטרים

אני יודע שעבר כחודש+- אבל לפני כחודש נפגשתי עם קטר מספר 760 בקו כפר סבא למה הפרידו אותו מהדאבל דק שכבר עובדת הרכבת לא נשאר כל יום באותו קו?? משנים אותה מידי יום?? כאשר ניתקו את 760 מהרכבת שהוא היה מחובר אלייה חיברו קטר חדש אז למה לא ישר להפנות את זה שרצו לחבר לרכבת בכפר סבא לעבודה בנמל אין לי שום בעיה עם זה ממש לא סתם רציתי לדעת האם משנים כל כמה ימים את הציוד בקו מסויים פשוט חשבתי שזה נשאר אותו ציוד כן יש לי היום שאלות מוזרות....(-ף
כל הזמן משתנה הציוד. קטרים
נכנסים לסבב טיפולים במוסך וגם עובדים בלילה עם משא אז אין קביעות לאף קו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה