קצת תח"צ מלונדון

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
../images/Emo45.gif ככה תחנת אוטובוס צריכה להיראות

6
בתחנה:מכונה לממכר כרטיסים עם פוסטרים מפורטים ביותר על הקווים השונים.
ככה תחנת אוטובוס צריכה להיראות
אבל, מצד שני, אם יהיו תחנות מושקעות כאלה, יש פה "ידיים טובות"-ואנדיאליזם.

omer87

New member
לדעתי הוא נח כי

אבל הספסל הזה נורא צר אי
אפשר לשבת עליו
לדעתי הוא נח כי
הוא פחות שביר.. וזה מאפשר מעין ישיבה בעמידה!!! מה גם שלא צריך לשבת יותר מידי כי התדירות במרכז לונדון מאוד גבוהה

alantan

New member
נאמר לי שזאת מתוך כוונה למנוע שימוש

אבל הספסל הזה נורא צר אי
אפשר לשבת עליו
נאמר לי שזאת מתוך כוונה למנוע שימוש
בספסלים על ידי הומלסים שנוהגים לישון על ספסלים או כסאות רגילים. אני מסכים שלא נוח...

alantan

New member
גם בלונדון לא חסרים ואנדאלים

ככה תחנת אוטובוס צריכה להיראות
אבל, מצד שני, אם יהיו תחנות מושקעות כאלה, יש פה "ידיים טובות"-ואנדיאליזם.
מקפידים לתקן מיד (תוך יום-יומיים). הפלסטיק הוא מחומר שמונע קשקושים (למרות שיש תופעה של Scratchitti - גרפיטי באמצעות שריטות). חוץ מזה ישנן מצלמות רבות במעגל סגור ולא פעם תופסים את הואנדאלים תוך כדי מעשה. אין מה לעשות - זאת תופעה כלל עולמית, אבל לא צריכים להכנע לה.

4 1 9

New member
נכון באמת אי אפשר לשכב שם אבל

מקפידים לתקן מיד (תוך יום-יומיים). הפלסטיק הוא מחומר שמונע קשקושים (למרות שיש תופעה של Scratchitti - גרפיטי באמצעות שריטות). חוץ מזה ישנן מצלמות רבות במעגל סגור ולא פעם תופסים את הואנדאלים תוך כדי מעשה. אין מה לעשות - זאת תופעה כלל עולמית, אבל לא צריכים להכנע לה.
נכון באמת אי אפשר לשכב שם אבל
בכל זאת זה לא נוח , שיהיה קצת יותר נמוך

omer87

New member
7

קצת תח"צ מלונדון

אז הייתי בלונדון וכל מערכי התחבורה הציבורית שם יעילים בצורה לא נורמלית!!! לגבי התחתית אין מה לדבר!!! מהיר נוח ועד כמה שזה נראה מסובך אחרי הנסיעה הראשונה ידעתי בדיוק מה הולך שם ולאן צריך ללכת בלי לחשוב פעמיים. במוניות לא נסעתי אבל באוטובוסים כן,,, תדירות מאוד גבוהה(אני יודע שזאת לונדון אז אין מה לדבר כי זאת עיר תיירותית ענקית) אבל הנוסעים מתבקשים לקנות כרטיס בתחנות עצמן ולא באוטובוס ויש מפות מסודרות בכל תחנה עם הפרטים של כל הקווים העוברים בה!! מאוד מסודר ונוח.... גם באוטובוסים עצמם יש מפות והכל פשוט יעיל שם....... אם היה 1/10 מזה בארץ אני מאמין שלתיירים היה מאוד נוח לטייל פה... צילמתי המון תמונות!!! (על כרטיסים בנפח כולל של כמעט 840 מגה) הבעיה היחידה שהמצלמה כבר מקולקלת ועושה המון בעיות וברגע שאני רוכש מצלמה חדשה זאת תתנפץ על הרצפה
בנתיים אעלה רק חלק קטן, מקווה שתהנו
7
קצת חתוכה אבל זה מה לעשות כשכולם נוסעים במעגל
(כיכר טרפלגר)

omer87

New member
8

קצת תח"צ מלונדון

אז הייתי בלונדון וכל מערכי התחבורה הציבורית שם יעילים בצורה לא נורמלית!!! לגבי התחתית אין מה לדבר!!! מהיר נוח ועד כמה שזה נראה מסובך אחרי הנסיעה הראשונה ידעתי בדיוק מה הולך שם ולאן צריך ללכת בלי לחשוב פעמיים. במוניות לא נסעתי אבל באוטובוסים כן,,, תדירות מאוד גבוהה(אני יודע שזאת לונדון אז אין מה לדבר כי זאת עיר תיירותית ענקית) אבל הנוסעים מתבקשים לקנות כרטיס בתחנות עצמן ולא באוטובוס ויש מפות מסודרות בכל תחנה עם הפרטים של כל הקווים העוברים בה!! מאוד מסודר ונוח.... גם באוטובוסים עצמם יש מפות והכל פשוט יעיל שם....... אם היה 1/10 מזה בארץ אני מאמין שלתיירים היה מאוד נוח לטייל פה... צילמתי המון תמונות!!! (על כרטיסים בנפח כולל של כמעט 840 מגה) הבעיה היחידה שהמצלמה כבר מקולקלת ועושה המון בעיות וברגע שאני רוכש מצלמה חדשה זאת תתנפץ על הרצפה
בנתיים אעלה רק חלק קטן, מקווה שתהנו
8

alantan

New member
אוטובוס בינעירוני המשמש לנסיעות

NEOPLAN CITYLINER (?)
נראה לי האוטובוס העירוני הגדול בעולם...
בקו הסדיר שבין לונדון לעיר האוניברסיטאית אוקספורד.

alantan

New member
לאחר בירור קצר, מדובר

בקו הסדיר שבין לונדון לעיר האוניברסיטאית אוקספורד.
לאחר בירור קצר, מדובר
ב-Neoplan Skyliner, השייך לחברת "Oxford Tube" ששייכת לתאגיד Stagecoach, ומפעילת קו נוסעים תדיר בין לונדון לאוקספורד באמצעות 25 אוטובוסים כאלה. אורכם 13.7 מטר, והם מושיבים 81 נוסעים.

צחקן

New member
לא הגיוני SKYLINER

לאחר בירור קצר, מדובר
ב-Neoplan Skyliner, השייך לחברת "Oxford Tube" ששייכת לתאגיד Stagecoach, ומפעילת קו נוסעים תדיר בין לונדון לאוקספורד באמצעות 25 אוטובוסים כאלה. אורכם 13.7 מטר, והם מושיבים 81 נוסעים.
לא הגיוני SKYLINER
ב"ה אולי CITYLINER.

846

Active member
OXFORD TUBE היא לא חברה

לאחר בירור קצר, מדובר
OXFORD TUBE היא לא חברה
עצמאית, זה השם של הקו שאכן מופעל ע"י STAGECOACH

alantan

New member
אם אנחנו מקפידים כאן על קוצו של יוד

OXFORD TUBE היא לא חברה
עצמאית, זה השם של הקו שאכן מופעל ע"י STAGECOACH
זה שם הקו, וזה גם שם מסחרי של חברה, ולראיה, קטע מהאתר: Legal Identity Oxford Tube and oxfordtube.com are trading names of Thames Transit Limited, a company registered in England (Registered No. 2272113) whose registered office is Dawbank, Stockport, Cheshire SK3 0DU England and whose ultimate parent company is Stagecoach Group Plc a company registered in Scotland (Registered No. SC 100764) whose registered office is at 10 Dunkeld Road, Perth, PH1 5TW Scotland.

846

Active member
הכוונה היא ש Oxford Tube הוא

זה שם הקו, וזה גם שם מסחרי של חברה, ולראיה, קטע מהאתר: Legal Identity Oxford Tube and oxfordtube.com are trading names of Thames Transit Limited, a company registered in England (Registered No. 2272113) whose registered office is Dawbank, Stockport, Cheshire SK3 0DU England and whose ultimate parent company is Stagecoach Group Plc a company registered in Scotland (Registered No. SC 100764) whose registered office is at 10 Dunkeld Road, Perth, PH1 5TW Scotland.
הכוונה היא ש Oxford Tube הוא
המותג של חברת הבת של Stagecoach.

מצב
הנושא נעול.
למעלה