קצת על סינדי

icy rain drop

New member
היא מהממת!

הלוואי שיכולתי לאמץ אותה, היא מדהימה! פשוט כלבה יפה

slarti

New member
שלא תביני אותי לא נכון

"אני לא מסוגל להבין את זה" לא התייחס לכלבים גזעיים. זה התייחס באופן כללי לאנשים שיכולים לנטוש כלב אחרי כמה שנים שהוא גר איתם. קוונט שלנו, רק חודשיים אצלנו, וכבר חלק אינטגרלי מהמשפחה. אם אפילו רק נדמה לי שקורה לו משהו, ארני ישר רץ איתו לווטינר, כולי מודאג והיסטרי. אני בכלל לא יכול להעלות על דעתי מצב שבו הכלב הזה לא יישאר איתי. ואני לא מבין אנשים שכן (ושוב - זה לא קשור לגזעיים או מעורבים - אנשים רעים לצערנו נוטשים את שניהם...)

slarti

New member
קוונט - חלקיק אנרגיה

לפי תיאוריה בשם מכניקת הקוונטים. השם נבחר כי הוא כלב מאוד אנרגטי, ולכן משהו שמתאר אנרגיה מתאים לו, וגם כי יש לו צליל נחמד וכי הוא מקורי (לא רצינו שם בנאלי...
)

danit100

New member
סליחה על בורותי ../images/Emo22.gif

אבל למיטב זכרוני הקוונט הינו המסלול שאותו עובר האלקטרון.. וסליחה מראש אם אני לא זוכרת נכון.

slarti

New member
למען האמת... זה יותר סבוך..

פישטתי את זה בהגדרה הקודמת... בכל מקרה ההגדרה הרשמית היא משהו באזור של "הכמות המזערית האפשרית לשינוי במצבה של תכונה כלשהיא במערכה"... כשתכונה זה לרוב מיקום או מהירות (למעשה - רמת אנרגיה). זה מתקשר לעקרונות הבסיסיים של מכניקת הקוונטים שבעצם טוענים שהדיוק במידע על חלקיק מסויים מוגבלת, ולכן השינויים אינם יכולים להיות אינפיניטיסימאליים בצורה אינסופית. אבל אנחנו נהיים פה קצת

איזה מתוקה

לצערי הרב אני לא יכולה לאמץ אותה למרות שאני מאוד אוהבת חיות ההורים שלי לא אוהבים חיות,

למעלה