קצת עזרה..

קצת עזרה..

לחבר שלי עוד מעט יש יומולדת 16..עכשיו, תיכננתי לקנות לו כזה אלבום(כמו אלבום של בר /בת מצווה..משהו בסיגנון..) ולהדביק תמונה שלנו בהתחלה, ולכתוב את השיר שלנו.. וכל מיני אירועים שלנו אני צריכה עוד רעיונות למה לכתוב לו בפנים.. אם יש לכם עוד רעיונות למתנות אז חופשי..שתפו אותי... תודה מראש(=

ShirShir

New member
בוודאי שיש ../images/Emo70.gif

באתר האהבה הישראלי יש המווווון רעיונות חמודים. תוכלי לכתוב לו אני אוהבת אותך בכל השפות, תוכלי לכתוב לו פרופיל על המזל שלו, תכונותיו לפי אבחון שמות פרטיים, סיבות למה את כ"כ אוהבת אותו ועוד ועוד.

רעיונות לאלבום../images/Emo26.gif

אממ..יש לכם רק תמונה אחת או שיש לכם יותר?... אם למשל יש לכם עוד תמונות את יכולה לכתוב מתחת לכל תמונה את המקום והאירוע..
בנוסף לשיר שלכם שאותו תכתבי..נמנמ...אולי גם שירים שקשורים אליכם בצורה כלשהי ולהסביר באיזה דרך כל שיר קשור?..
את יכולה להוסיף מזכרות [במידה ושמרת] כמו כרטיסים של מקומות בהם הייתם,...
להעתיק לו כל מיני סיפורים קצרים שיש בהם מוסר השכל או כל מיני סיפורים על אהבה.. [אם את מעוניינת אז תבקשי].
על הכריכה את יכולה להדביק למשל חיפושיות מעץ וכל מיני צורות מוכנות מעץ שאפשר לקנות בחנויות לאמנויות.
את יכולה ללכת ולצלם כל מיני מקומות שחשובים לכם שהייתם בהם, להוסיף לאלבום ולכתוב..
לבקש ממישהו שיצלם אותך כאשר את מחזיקה בדף בריסטול מילה מתוך ברכה וככה תכניסי את התמונות לאלבום בצורה מסודרת.
ציטוטי אהבה
תכתבי לו מלאן ברכות ליומולדת כל כמה דפים על נושא אחר..
לכתוב לו אסטרולוגיה על השם
לכתוב על מהות שמו
לכתוב לו איזה מן סיפור קצר כמו "בבוקר אחד לפני 16 שנים בארץ קטנטנה נולד נסיך למלך ומלכה....." ובעצם לכתוב איפה הוא גדל, למד, איך הכיר אותך...
כאן יש לך ציטוטים..
נממ....אולי תשאירי בסוף האלבום כמה מקומות ריקים לתמונות ולכתוב משהו בסגנון שזה המקום לתמונות הבאות שיבואו..
תמונות שלו מאז שהיה תינוק ועד הלום..
אני חושבת שהכי יפה שבסוף בסוף תכתבי לו מכתב מהלב ותוסיפי לאלבום, זה הכי מרגש, לא?..
אם את רוצה להוסיף לו מתנה את יכולה לקנות חולצה\מכנס\בוקסר ולרשום עליו "תמיד מאחוריך", "כל הזכויות שמורות ל__" או מנורת לבה או משהו בסגנון.. מזל"ט ובהצלחה!

עוד מש'ו..../images/Emo26.gif

באתר הזה את יכולה לעשות לו "ניתוח אישיות" תלחצי איפה שכתוב "רוצה לדעת איזה טיפוס אתה?" ותשאלי אותו מה הוא היה מסמן שאופייני לו [יש שאלות שאת יכולה לענות עליהן בעצמך..] ואז בסוף תעתיקי את הטיפוס שהוא מאופיין אליו.. אממ היה לי עוד רעיון אבל שכחתי אז אם אני אזכר אני אכתוב..:|

נזכרתי בעוד רעיון..../images/Emo26.gif

בגיל 16 הרי אפשר להוציא תעודת זהות, אז את יכולה לעשות לו תעודת זהות עליו עם דברים שהוא אוהב כמו למשל צבע, מקום, חלום... ובנוסף את יכולה לכתוב לו מה אפשר לעשות בגיל 16 [להוציא תעודת זהות, להיכנס למועדונים שהם מגיל 16, להוציא רישיון...] כבר מתחילה לחפש לך סיפורים קצרים... [למה הורידו את האתר של "ענת וחברים"?..:(]

:)

להעתיק לו כל מיני סיפורים קצרים שיש בהם מוסר השכל או כל מיני סיפורים על אהבה.. [אם את מעוניינת אז תבקשי]. אם את יכולה..אז ממש תודה

אמממ..

תיכנסי לבלוג ~הזה~ ותראי בכל העמודים [תרדי לסוף הדף..] יש שם כמה משלים וסיפורים יפים! עוד כמה יש לך ..כאן.. את האתר שפה לא בדקתי אבל ראיתי שיש שם משלים וכאלה אז תבדקי את הענין.. יש לך עוד למטה.. *סיפור* בכפר קטן בהרים חי חוטב עצים זקן ולו גיבנת גדולה על גבו. יום אחד טעה בדרך והחשכה ירדה על ההר, נתקף החוטב הזקן בפחד וחיפש לו מקום להעביר בו את הלילה. ממרחק ראה גזע חלול והחליט להסתתר בתוכו. החוטב נרדם ובאמצע הלילה התעורר למשמע קולות מוזיקה וצחוק. הציץ ממקום מחבואו ונבהל - קבוצה גדולה של שדונים חגגה ליד העץ. השדונים הדליקו מדורה, שתו יין ושרו שירי זימה מצחיקים, תוך כדי שהם מרקדים סביב האש. השירים היו מצחיקים והשדונים כבר לא נראו מפחידים והחוטב החליט להצטרף לחגיגה. השדונים קיבלו את החוטב בשמחה, נתנו לו יין וגררו אותו למעגל הרוקדים . הם רקדו והתהוללו עד שעמד השחר להפציע ועם אור ראשון אמרו השדונים לחוטב: "איש נחמד אתה, נעים לנו לחגוג איתך, נשמח אם תבוא שוב לחגוג איתנו! ". "בטח שאבוא" אמר החוטב, אך בלבו לא היה שלם עם דבריו, שכן לא ידע בדיוק היכן הוא נמצא. "על מנת שנהיה בטוחים שתקיים את הבטחתך, ניקח ממך משכון", אמרו לו השדונים והסירו מגבו את הגיבנת הגדולה ושם אותה בשק. הזדקף האיש וחש שמסע גדול נטל ממנו, והיה מאושר. בבוקר שב זקוף אל הכפר. ראו אותו אנשי הכפר ולא האמינו למראה עיניהם, החוטב הזקן המגובן ניראה צעיר ומלא און. שאלו אותו הכפריים לפשר הדבר והחוטב סיפר להם על מסיבת השדונים ליד העץ החלול. שמע את הסיפור אחד מאנשי הכפר, שגם על גבו היה גיבנת, אמנם לא גדולה כגיבנתו של החוטב, אולם מספיקה על מנת שאנשי הכפר ילעגו על כך. קינא האיש בחוטב והחליט לנסות למצוא את העץ החלול, על מנת שהשדונים ייקחו ממנו כמשכון גם את הגיבנת שלו. שלושה ! לילות ישן האיש בתוך הגזע החלול, ובלילה הרביעי בחצות הופיעו השדונים והדליקו מדורה. ראה אותם האיש ויצא ממקום מחבואו והצטרף אליהם למסיבה. השדונים היו שיכורים ולא שמו לב שאיש אחר שהצטרף אליהם לחגיגה. הם רקדו והתהוללו עד שעמד השחר להפציע ועם אור ראשון אמרו השדונים לאיש: "אתה איש טוב, היודע לעמוד בהבטחתו, לכן נחזיר לך את מה שלקחנו ממך". הוציאו השדונים את גיבנתו הממושכנת של החוטב מהשק והדביקו אותה על הגבו של האיש ונעלמו. עמד האיש כפוף והמום ולא האמין שכך נעשה לו. עכשיו במקום שתהיה לו גיבנת אחת, יש לו שתים. מוסר השכל של הסיפור - שמח בהצלחתו של חברך ואל תחמוד את מזלם הטוב של אחרים, אחרת אתה עלול למצוא את עצמך סוחב על גבך את צרותיהם. *עוד* דרך חיים בת הטבח התלוננה בשיחה עם אביה על הקושי בהתמודדות עם בעיות החיים הטבח הובילה למטבח והראה לה שלושה סירים בהם רתחו מים בסיר הראשון הוא שם גזר בסיר השני הכניס ביצה בסיר השלישי שפך גרגירי קפה. לאחר זמן מה שלף הטבח את הגזר מן הסיר ושם אותו בצלחת דג את הביצה מן המים הרותחים והניח אותה בקערה סינן את הקפה ומזג אותו בספל הביט בביתו ושאל : "מה את רואה, יקירתי ?" הבת התקרבה לשולחן ובחנה את התוצרים : הגזר היה רך ונמעך היא קילפה את הביצה, שהייתה קשה הקפה הדיף ריח נפלא וטעמו היה טוב ומענג אמר הטבח : "כך בני אדם שונים המתמודדים עם קושי זהה המים הרותחים הם אותו מצב נתון עבור שלושת החומרים: הגזר שהגיע למים קשה, התרכך עד מאד וניתן עכשיו לפורר אותו בקלות הביצה, שהגיעה עדינה ונוזלית תחת קליפתה הדקה, התקשתה כולה. פולי הקפה, לעומת זאת, הם ייחודיים !: לאחר שהותם במים הרותחים, הם הפכו את המים עצמם למוצר משובח" "לאיזה מהם את דומה, בתי היקרה ? כאשר בעיות מגיעות למפתן דלתך, איך את מגיבה ? כגזר שנראה חזק אך מאבד תכונותיו במצבי לחץ ? כביצה בעלת אופי עדין שמקשה את ליבה לאחר פיטורים, גירושים, מוות של אדם אהוב ? -שנראית אותו דבר מבחוץ אך ליבה ונשמתה התקשו עד מאוד ? או אולי כמו פולי קפה, אשר תפקידך בחיים להפוך את המצב הכואב לדבר הטוב ביותר שניתן? הקפה מגיע לתכונותיו הטובות ביותר עת שהמים בשיא הרתיחה" בשביל להיות פול קפה צריך רק לזכור כי לכל מה שקורה בחיים יש סיבה... לנו נשאר רק לגלות מה היא וללמוד ממנה. סיפור 2: עכבר הציץ דרך חריץ בקיר וראה את האיכר ואשתו פותחים חבילה. "מעניין איזה מזון יש בחבילה" חשב לעצמו, אך הזדעזע לראות את הזוג מוציא מלכודת עכברים מן הקופסא. הוא יצא אל החצר וזעק אזהרה: "יש מלכודת עכברים בבית! יש מלכודת עכברים בבית!" התרנגולת קירקרה וזקפה אליו את ראשה: "אדון עכבר, אני יודעת שזה אסון לגביך, אבל אין לכך שום משמעות בשבילי". העכבר פנה אל החזיר: "יש מלכודת עכברים בבית!" החזיר הפגין סימפטיה ואמר: "אני כל כך מצטער, מר עכבר, אבל אין שום דבר שאני יכול לעשות חוץ מלהתפלל לשלומך". העכבר פנה אל הפרה וזו הגיבה בזלזול: "אפשר לחשוב- מלכודת עכברים. אני ממש בסכנה, אה..." עצוב ומפוחד חזר העכבר אל הבית, להתמודד לבדו עם מלכודת העכברים. בלילה נשמע קול פצפוץ, כזה שמשמיעה מלכודת עכברים שהופעלה. אשת האיכר קפצה ממיטתה לראות מה לכדה המלכודת. בחושך לא ראתה כי היה זה נחש ארסי שזנבו נתפס במכשיר. הנחש הכיש את האישה והיא הובהלה לבית החולים. היא טופלה וחזרה לביתה סובלת מחם גבוה. כולם יודעים שהטיפול הטוב ביותר לחום גבוה הוא מרק עוף טרי. האיכר לקח גרזן ושחט את התרנגולת כדי לבשל מרק. שכנים וידידים באו לבקר את החולה וישבו לצידה מסביב לשעון. כדי להאכיל אותם, נאלץ האיכר לשחוט את החזיר. האישה גססה עד שלבסוף נפטרה. מכרים רבים באו ללוייה. כדי לסעוד אותם, שחט האיכר את הפרה.

עוד..

^תלחצי על האדום למעלה זה קובץ word^ "ניצול זמן" יום אחד הוזמן מרצה זקן בבית הספר למנהל ציבורי בארה"ב לשאת הרצאה על הנושא "תכנון זמן יעיל" בפני קבוצה של 15 מנהלים בכירים בחברות הגדולות ביותר בארה"ב. ההרצאה הייתה אחת מתוך חמש הרצאות ביום העיון שאורגן עבורם. למרצה ניתנה שעה אחת "להעביר את החומר" . בעומדו בפני קבוצת האליטה הזו, שהיתה מוכנה לרשום כל מילה שתצא מפיו, העביר המרצה הזקן את מבטו עליהם באיטיות ולאחר מכן אמר: "אנו עומדים לערוך ניסוי" . מתחת לשולחן שהפריד בינו לבין מאזיניו הוציא המרצה מיכל זכוכית גדול והניחו בעדינות לפניו. לאחר מכן הוציא מתחת לשולחן כתריסר אבנים, כל אחת בגודל של כדור טניס, והניחן בעדינות, אחת אחת, בתוך המיכל . כאשר התמלא המיכל לגמרי ולא ניתן היה להוסיף עוד אבן אחת, הרים המרצה את מבטו באיטיות ושאל : "האם המיכל מלא?" כולם השיבו "אכן" . המרצה המתין מספר שניות ושאל : "האמנם?" ואז שוב התכופף והוציא מתחת לשולחן כלי מלא אבני חצץ. בקפדנות שפך את החצץ מעל האבנים וניער מעט את המיכל. אבני החצץ הסתננו בין האבנים הגדולות עד שירדו לתחתית המיכל. שוב הרים המרצה הזקן את מבטו ושאל את הקהל : "האם המיכל מלא?" עתה החלו מאזיניו המבריקים להבין את כוונתו. אחד מהם השיב "כנראה שלא" . "נכון" השיב המרצה הזקן . חזר והתכופף, והפעם הוציא מתחת לשולחן סיר מלא בחול . בתשומת לב שפך את החול אל תוך המיכל . החול מילא את החלל בין האבנים הגדולות ובין החצץ. פעם נוספת שאל המרצה את תלמידיו : "האם המיכל מלא" ? הפעם ללא היסוס ובמקהלה השיבו התלמידים המחוננים: "לא"! "נכון" השיב להם המרצה הזקן . וכפי שציפו תלמידיו רבי העוצמה והיוקרה, הוא נטל את כד המים שעמד על השולחן ומילא בהם את המיכל עד לשפתו. המרצה הזקן הרים את מבטו אל הקהל ושאל: "איזו אמת גדולה יכולים אנו ללמוד מניסוי זה"? בחושבו על נושא ההרצאה, השיב אחד הנועזים והזריזים שבין מאזיניו: "אנו למדים שככל שנראה לנו שהיומן שלנו גדוש ומלא התחייבויות, אם באמת מתאמצים תמיד ניתן להוסיף עוד משימות ומטלות". "לא" , השיב המרצה הזקן . לא זה . האמת הגדולה שמוכיח לנו הניסוי היא זו : "אם לא מכניסים למיכל קודם כל את האבנים הגדולות, לעולם לא נוכל להכניס אותן אחר כך" . דממה עמוקה השתררה באולם, כאשר כל אחד מנסה לתפוס את מלוא המשמעות של דברי המרצה. הזקן התבונן בשומעיו ואמר: "מהן האבנים הגדולות בחייכם" ? בריאותכם? המשפחה? ידידיכם? הגשמת חלומותיכם? לעשות מה שאתם באמת אוהבים? להילחם למען מטרה נעלה? להינפש? לקחת זמן לעצמכם? למכור פרופיל? "מה שחייבים לזכור הוא, שחשוב ביותר להכניס קודם כל את האבנים הגדולות בחיינו, כי אם לא נעשה זאת, אנו עלולים לפספס את החיים. אם ניתן עדיפות לדברים הקטנים (החצץ, החול) יתמלאו החיים בדברים הקטנים, ולא יישאר די מהזמן היקר שלנו כדי להשיג את הדברים החשובים באמת בחיים . משום כך, אל תשכחו לשאול את עצמכם את השאלה: מהן האבנים הגדולות בחיי? וכאשר תזהו אותן, הכניסו אותן ראשונות למיכל החיים שלכם" ! בתנועת יד ידידותית בירך המרצה את מאזיניו ויצא באיטיות מן האולם .. מוסר השכל: בפעם הבאה שאתם שומעים שמישהו נתקל בבעיה וחושבים שהיא לא נוגעת לכם, זכרו שגם כאשר החלש ביותר מאוים- כולם נמצאים בסכנה. *מלאך כתב פעם* הרבה אנשים נכנסים ויוצאים מחייך, אבל רק ידידים אמיתיים משאירים את חתימתם בתוך לבך כדי להסתדר עם עצמך, תשתמש במוח כדי להסתדר עם אחרים, השתמש בלבך אם מישהו בוגד בך פעם אחת, זאת בעיה שלו אם מישהו בוגד בך פעמיים, זאת כבר בעיה שלך מחשבות גדולות, דנות ברעיונות. מחשבות בינוניות, דנות במקרים. מחשבות קטנות, דנות באנשים. אלוהים נותן לכל ציפור את האוכל שלה . אבל הוא לא זורק אותו לתוך פיה . מי שמאבד כסף, מאבד הרבה. מי שמאבד ידיד מאבד יותר. מי שמאבד את אמונתו, מאבד הכל. בני נוער יפים זו עבודה של הטבע . אך אנשים מבוגרים ויפים הם עבודת אומנות. למד מטעויות של אחרים. אתה לא תצליח לחיות כל כך הרבה זמן כדי לעשות את כולם בעצמך יופי, זה משחק ילדים. אופי, זה גורל החיים. *דברים שעשיתי כמעט כל יום* היום כמעט אמרתי לחבר שלי מה שאני חושב עליו היום כמעט עשיתי מעשה טוב היום כמעט היתי מצוין בעבודה היום כמעט הוצאתי להיט לרדיו היום כמעט הגשמתי חלום היום כמעט התחלתי לגדל כלב היום כמעט שמחתי כמה חברים טובים יש לי היום כמעט שמחתי בשמחתו של חבר היום כמעט ביטלתי את המנוי של העיתון היום כמעט רשמתי את הדבר הכי מצחיק היום כמעט קניתי פרחים לבית היום כמעט פינקתי את עצמי היום כמעט היתי רומנטי היום כמעט אמרתי כמה אני אוהב אותה היום כמעט היא האמינה לי אבל מה שבטוח שכמעט כל יום אני עושה הכל *דברים שעושים אותנו שמחים* 1. להתאהב. 2. לצחוק עד שכואבת הבטן. 3. למצוא הרבה הודעות במחשב כשחוזרים מחופשה. 4. לשמוע את השיר האהוב עלייך ברדיו. 5. לשכב במיטה ולשמוע את הגשם יורד בחוץ. 6. לצאת ממקלחת טובה והתנגב במגבת חמימה. 7. לעבור בהצלחה בחינה קשה. 8. לקבל טלפון מאדם שלא שמעת ממנו הרבה זמן. 9. שיחה טובה. 10. למצוא כסף במכנסיים שלא לבשת הרבה זמן. 11. לצחוק על עצמך. 12. שיחות טלפון ארוכות לתוך הלילה. 13. לצחוק בלי סיבה. 14. לשמוע במקרה מישהו מחמיא לך. 15. להתעורר ולגלות שנשאר לך עוד זמן לישון. 16. להיות חלק מקבוצה. 17. הנשיקה הראשונה. 18. למצוא חברים חדשים. 19. להרגיש פרפרים בבטן כשפוגשים את האדם המסוים. 20. שיש מישהו שאומר לך עד כמה הוא אוהב אותך. 21. לשמוע שיר שמזכיר לך אדם שאתה אוהב. 22. לראות אנשים שאתה אוהב מאושרים. 23. ללבוש סוודר של האדם שאתה אוהב ושעדיין יש עליו את הריח של הבושם שלו. 24. לחזור ולפגוש חבר ותיק ולראות ששום דבר לא השתנה. 25. לבלות זמן עם החבר הכי טוב. 26. להביט בשקיעה. 27. שהאדם שהתאהבת בו יגיד לך שהוא אוהב אותך. "חברים הם אלו שאתך כשטוב, וכשרע הם באים לבד". "החבר האמיתי הוא זה שיודע עליך הכל ובכל זאת ממשיך להיות חברך". "צריך דקה בשביל להבחין במישהו, שעה בשביל שהוא ימצא חן בעינייך, יום בשביל לאהוב אותו, אבל צריך חיים שלמים בשביל לשכוח אותו". "בלי אהבה אנחנו כמו ציפורים עם כנפיים שבורות...".

נמנמ..עוד..

*משפטי חכמה* 1. אם נשפוט את התוצאות סטטיסטית כוחה של התפילה הוא אפס. (הייס) 2. הרעיון של אלוהים פרסונלי הוא מושג אנטרופולוגי שאינני יכול לקחת ברצינות. (איינשטיין) 3. ספקנות היא הצעד הראשון לאמת. (דידרו) 4. דת היא מוצר לוואי של פחד, תגובה ליקום מסתורי ועוין. היסטורית, הדת תחשב לתופעה של רוע שגרמה לבני אדם לענות ולהרוג האחד את השני. אפילו ידע מועט על האינקוויזיציה למשל, צריך לגרום לנו להתבייש בשייכותנו לגזע האנושי. מעולם לא היה משהו כה אבסורדי, שאין ספור אנשים היו מוכנים לנהל מלחמות בגללו ולא לנטוש את האשליות שלהם. (ארתור סי קלארק) 5. העובדה שהמאמין יותר מאושר מהספקן אינה רלוונטית יותר מהעובדה שהשיכור מאושר יותר מהפיכח. (ג`ורג` ברנרד שואו). 6. אם אתאיזם זה דת אז בריאות זו מחלה. (קלרק אדאמס) 7. אלוהים ברא אותי אתאיסט. מי אתם שתטילו ספק בחכמתו. 8. על התנ"ך: אני לא מכירה ספר שמחנך יותר ממנו להשפלה ושעבוד של נשים. (אליזבת קיידי סטנטון) 9. בורותנו היא אלוהים. מה שאנחנו יודעים הוא מדע. (אינגרסול) 10. כחסיד קנאי של חרות האדם וכמי שרואה בה את התנאי המוחלט לכל מה שאנו מוקירים ומכבדים במין האנושי, אני הופך את המשפט של וולטיר ואומר שאם היה אלוהים מישהו היה חייב לחסל אותו. (מיכאל בקונין) 11. בני האדם לעולם לא יעשו עוול בשלמות ובעליצות כה רבה כמו בשעה שהם עושים זאת מתוך שכנוע דתי. (בלייז פסקל) 12. לא ניתן כלל לדחפים התיאוקרטיים של אנשי הדת שלנו להרים ראש. (הרצל) 13. כשהחברה מידרדרת, אנשים פונים בהכרח לאמונה באלים. (צ`ונג) 14. אין קל יותר מרמייה עצמית : האדם מאמין שמה שהוא רוצה שיהיה נכון, אכן נכון. (דמוסתנס) 15. האדם בוודאי השתגע, הוא אינו יכול לברוא תולעת והוא בורא אלים לעשרות. (מונטיין) 16. אינני רואה שום אלוהים כאן למעלה. (יורי גגרין) 17. רוח התיאולוגיה הדוגמטית מרעילה כל מה שהיא נוגעת בו. (בנתהם) 18. הצרה הגדולה של העולם היא שהטיפשים בטוחים, וחכמים מפקפקים. (ראסל) 19. אין חטא גדול יותר מבורות. (קיפלינג) 20. אני רואה בקיומה של הקהילה האורתודוכסית בישראל אסון וסילוף. (בן גוריון) 21. אלוהים, המזבלה לחלומותינו. (ג`יין רוסטאן) 22. אמונה דתית פירושה להאמין במשהו שאתה יודע שאינו נכון. (מרק טווין) 23. הדת היא נברוזה קולקטיבית. (זיגמוינד פרויד) 24. אחד המאפיינים המובהקים של תמהונות עקרה היא התלהבות-יתר מאנלוגיות. (דוקינס) 25. *אם כל הידע התנכי היה נמחק מזכרון האנושות, שום דבר בעל ערך היה אובד. 26. כל הדתות הן מעשי ידי אדם. (נפוליאון בונפרטה) 27. האדם היה תמיד עומד ובודה לו אלוהים למען יחיה בעולם ולא יהרוג את עצמו; בזה כלולה כל התורה האנושית עד היום. (פיודור דוסטוייבסקי) 28. בראשית ברא האדם את האלוהים. 29. אמונה היא לעתים קרובות מקור הגאווה של אנשים עצלנים מכדי לחקור. (קנולס) 30. אם יש אלוהים הוא בריון מרושע. (מרק טווין) 31. המאושרים לא מאמינים בניסים. (גתה) 32. אלוהים הוא, כביכול, הביוב אליו זורמות כל הסתירות. (הגל) 33. אדם חכם מתאים את מידת אמונתו לעדויות. (יום) 34. הדת מנוגדת ביסודה לכל מה שאני מוקיר ומכבד – אומץ, מחשבה צלולה, כנות, הגינות ומעל הכל, אהבת האמת. (הנרי לואיס מנקן) 35. התנאי הראשון לאושרם של בני האדם הוא ביטול הדת. (מרקס) 36. אמונה : לא לרצות לדעת מה נכון באמת. (ניטשה) 37. ראש זה כמו מצנח – הוא פועל רק כשהוא פתוח. 38. קל יותר להאמין מאשר לפקפק. (מרטין) 39. הדת היא צל שמטיל היקום על פני האינטיליגנציה האנושית. (ויקטור הוגו) 40. אלו לא הקטעים בתנ"ך שאני לא מבין שמטרידים אותי, אלו הם הקטעים שאני כן מבין. (מרק טווין) 41. הדת היא האליל של ההמון; הוא מעריץ כל מה שאינו מבין. (פרידריך) 42. כמה אכזר הוא אלוה זה המאפשר לבריותיו שלא יכירו אותו. סוף סוף האב הלוא תדיר הוא מתוודע לבניו כשאין המחשבה והדיבור ניתנים להם כתיקונם. (פרנץ קפקא) 43. לרב האנשים הדת משמשת כתחליף למוח שחדל לתפקד. (רודנברי) 44. תמצית אופיה של הדת היא תלות ילדותית. (אליס) 45. שיעבוד לדת כובל ומחליש את המחשבה ועושה אותה בלתי כשירה לכל יוזמה נאצלת. (ג`יימס מדיסון) 46. כופר הוא אדם הרואה בעיניו-שלו. (לסינג) 47. ספקנות היא הצעד הראשון לאמת. (דידרו) 48. הדת היא אופיום להמונים. (היינריך היינה) 49. האדם יצר את האלוהים בצלמו. עשינו אותו חסר צדק, קנאי, מפתה, בלתי יציב, מלא הבל, ברברי ממש כמותנו. (וולטיר) 50. תיאולוגים יכולים לשכנע את עצמם בכל דבר שהוא. (היינלין) 51. כשתבין מדוע אינך מאמין בכל האלים האפשריים, תבין גם מדוע אינני מאמין באל שלך. (רוברטס) 52. כל ספחי הדת של העולם המודרני הם תוצאה של העדרו של בית חולים לחולי רוח בירושלים. (הווילוק אליס) 53. האלימות היא המפלט האחרון של חסרי היכולת. (אסימוב) 54. הדתות כולן דומות – מבוססות על מעשיות ומיתולוגיות. (תומס ג`פרסון) 55. להסביר את הידוע בעזרת הלא-ידוע הוא טירוף תיאולוגי. (ברוקס) 56. אם לא היה אלוהים, צריך היה להמציאו. (וולטיר) 57. בורות מולידה יותר ביטחון מאשר ידע. (דארווין) 58. בכל ארץ ובכל זמן, איש הדת עוין את החרות. (ג`פרסון) 59. כל האלים מתו, פרט לאל המלחמה. (קליוור) 60. אדם רע הוא הכי גרוע כשהוא מעמיד פני צדיק. (בייקון) 61. אדם מלא אמונה הוא אדם שאיבד (או מעולם לא היתה לו) היכולת למחשבה צלולה ומציאותית. הוא לא סתם חמור, למעשה הוא חולה. (הנרי לואיס מנקן) 62. אתה חייב להאמין באלוהויות כדי לראות אותן.

ועוד..../images/Emo26.gif

*אותיות של אהבה* א- אוהבת אותך אוהבת אותך כמו שאתה, עם כל הכעס, הילדותיות, המרדנות שבך, הנתינה הגדולה שלך, האור שלך מאיר את חיי. ב- בוטחת בך נופלת בעיניים עצומות, נושמת את הכוח שלך כשאתה אוחז בי כשאני נשמטת מטה, רק אתה מעלה אותי חזרה מתהום עמוקה. ג- גדלה איתך הופכת לאישה, צומחת איתך לתוך החיים, אורגת איתך שעות וימים,הופכת ומשתנה וגדלה להיות אני. ד- דואגת לך תמיד, לא לוקחת את הנוכחות שלך מובן מאליו, מחשבות שאין בהם מנוח כשאתה לא מול עיני. ה- הולכת אליך ברגעים של אכזבה, באה אליך, להתנחם בין זרועותיך, ללקט שוב את כבודי האבוד ולהרגיש מלכה, ושוב לעלות למעלה בכוחות מחודשים ובתרועה גדולה. ו- ויתור שלך מוותר על החזרת כדור האש אלי, מבין ויודע את הזעם שלי, לומד אותי ומשתמש בידע כדי להוציא ממני את הרוך והשקט בחזרה לחיי ועושה זאת בכישרון אלוהי. ז- זוכרת לך את הימים שהבלגת על כעסי, על טיפשותי, על הימים שהגנת עליי מפני עצמי אנוכי, וידעת לשתוק ולהקשיב ולחבק אותי, למרות האש שהדלקתי. ח- חושבת עליך תמיד, גם כשאתה לצידי, ישן, מחשבותי שלך הן, חיי צרובים בחייך, כל מוחי ומחשבותי קשורים בך, אתה ההיגיון כולו ואתה השיגעון שלי. ט- טובעת בך טובעת בעיניך, בריח שלך, בקסם כולו, אתה מכשף אותי, בחיוך, במילה, בנגיעה... י- יודעת אותך לימדת אותי לדעת אותך, לימדת אותי לגעת, לתת ולקבל ממך, לדעת אותך עמוק בתוכי ולהרגיש שלמה. כ- כותבת אליך מעולם לא קראת, לא ידעת, מילים שנכתבות עבורך עולם ומלואו רואה, מלבדך... ל- לומדת ממך את הרוך, את הקשב, את הראייה קדימה, את המחשבה ואופן ראייתך לחיים, אתה מלמד אותי תמיד איך לאהוב, איך לגעת בתשוקה ולעלות מעלה מ- מחבקת אותך נוגעת ושומעת פעימות ליבך, אוהבת אותן כל אחת בתורה, חיים שלי, רוצה להכנס לך לעור, לבשר, לדם, בין העצמות שלך. נ- נותנת נותנת ממני, לוקחת את כולי ומגישה אותו לך, את חיי אתן לך, ילדתי לך את חייך- את בתך הקטנה, את האור שלנו, את מהות חיי הקדשתי לך. ס- סומכת בימים של שלכת, בימים של אפלה גמורה, תמיד מצליחה לאסוף שברים, סומכת עליך תמיד שתהיה שם, תגן, תגונן, תבין, תשמור, תעזור, תבטיח ותקיים. ע- עוצרת עוצרת לרגע, מביטה, מחכה יעבור זעם, עוברת מכשולים, כי הינך קיים ונמצא. עוצרת עולם ורואה אותך מסובב אותו שוב... פ- פוחדת עליך פוחדת, חיים הם מתנה עשוייה מחרסינה, דברים שקורים, דברים שנגמרים, לא רוצה לגעת בזה, לא רוצה... צ- צריכה אותך תמיד, לנצח, כי אתה הכוח, האוויר, החבל שמחבר אותי לחיים, אתה זה שמפעיל אותי הלאה קדימה לאופק, צריכה נגיעה, ליטוף זה הכוח, הכוח שלי. ק- קוראת אליך מחשכה ומאור, מרע ומטוב, בכל שלב, קוראת אליך, שתהייה שם, פשוט תהייה, אני צריכה. ר- רוצה אותך הגוף רוצה אותך, נגיעות, ריח, אהבה מתוקה, סוחף אותי למקומות בהם לא ביקרתי, אתה מעיף אותי למקומות אחרים, נסחפת אחריך לשגעון של אהבה, רוצה אותך, קוראת לך, אותך. ש- שומרת עליך מגנה בכל כולי וכוחי על הכתר שלך, מלך שלי, אלחם למענך מלחמות וקרבות, ואנצח בכולן. ת- תודה לך על הכל, על כל השנים, על הימים, השעות, הלמידה, התוצאה, וההצלחה שלנו, הילדה שלנו, המשפחה שלנו. אך בעיקר על היותך מי שאתה, אדם מלא בקסם, חן ואהבה. החוזק שלך, הכוח, הביטחון העצמי, האופי, אתה! *ומשהו חמוד לסיום..* יש אגדה שמספרת שאלוהים ברא את האדם עם.. 4 רגליים 4 ידיים 2 ראשים ונשמה, יום אחד עיצבן האדם את אלוהים והוא שלח אליו מכת ברק שחצתה אותו לשניים, כתוצאה מכך, כיום, לכל אדם יש 2 רגליים 2 ידיים ראש אחד וחצי נשמה כל אחד מחפש את החצי השני של הנשמה שלו, אני מצאתי את שלי כשהכרתי אותך..

למעלה