קצת נוסטלגיה שאנשים פה היו תמימים :)

fireforge

New member
קצת נוסטלגיה שאנשים פה היו תמימים :)

בעייה...‬ רונס 23/07/05 04:17 למה רק התורות גודלים ולא הכסף??? יש לי מפעל אזרחי ומפעלים צבאיים ואני לא מקבל עוד כסף או חיילים... רק אדמה ותורים... ------------------------------------------------------------------------------------------------------- איך אני עוזב ברית?‬ רונס 23/07/05 16:24 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ חברה, קרה לכם ש‬ Lightning82 23/07/05 21:10 חיסלו לכם חיל שלם בהתקפה הראשונה ? לאחרונה התקיפו אותי מדינות שונות, כל פעם בהתקפה הראשונה שלהן הארטילריה שלי ירדה ל-0. כל פעם התאוששתי מחדש, אבל אז מדינה אחרת התקיפה ושוב פעם הארטילריה שלי חוסלה.. גם כשכמות הארטילריה שלי היתה דומה למתקיף. נשמע לכם סביר ? חחח גדול :) ------------------------------------------------------------------------------------- למה אני לא מקבל משלוחי ציוד???‬ רונס 24/07/05 19:14 המדינה שלי 2760 חחח למדנו מאז לא לרשום מספרי מדינה בפורום חחח ------------------------------------------------------------------------------------- ‬ בארי הברבארי 25/07/05 19:01 עכשיו אני מבועס לגמרי מהמשחק ! אני פשוט לא מצליח להבין את זה. אני עם 3000 ומשהו טילים נגד טילים,עם שני ראשי נפץ. שלחו עליי טילי אטום בשני התקפות בסה"כ 4600 טילים ובכל זאת הוא פגע בי והרס אותי לגמרי ! איך זה קורה ? איך ??? האם ה3000 שלי לא נחשבים כ-6000 טילים נגד טילים ? ובדקתי את הטכנולוגיות שלו,אין לו שום טכנולוגייה בעניין ראשי הנפץ. לא בליסטית ולא נגד טילים. איך מפסידים משחק ככה ??? איך נכנסים לנזק של 700 מיליון בכללי ? אני עוד לא מדבר על האדמה הרבה שהלכה לאיבוד. קרוב ל400-500 אדמה. פשוט בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע ! עכשיו אני הולך לבכות בצד...אבל אני אנקום בו. אני הולך לנקום בו.מחכה רק שיהיו לי תורים ואני אפרק אותו גם. --------------------------------------------------------------------- מי שזוכר בארי היה מנהל הפורום הראשון חח http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1319&MessageId=57732588 ערן מודיע על שידרוגים לאן נעלמו מוקשי הים חחחח שהבטחת ערן חחח -------------------------------------------------------------- תעזרו לי:)‬ boaz1122 27/07/05 17:00 איזה אחד התקיף אותי 5-4 מתקפות הרג לי איזה 200 אלף חיילים ודפק לי מלא כסף ואין לי תורים....מי שיכול לעזור בבקשה:)(ד"א יש לו הרבה אדמה... גנבתי לו בסה"כ 1000 בערך.. ואז הוא נקם:D ) המספר שלו: 930 שם: bitar כנסו בו ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- OK הבנתי בניתי מדינה 21/08/05 13:20 מאת: fireforge התחלתי עם 50 אדמה אחרי 10 דקות נשאר לי 30 למה הוא לא נותן לי לתקוף? חחחח ההודעה הראשונה שלי בפורום חחח ------------------------------------------------------------------------------------------------- ערןןןןןןןןןן ‬ Mr K i n g 27/07/05 23:30 יש איזו תקלה במשחק! היה לי 74 מיליון, בניתי 2 מפעלים (כאשר בכל תור אני מקבל 3.3 מיליון בערך) חזרתי למסך הראשי והיו לי רק 77 מיליון! אשמח אם תוכל להשיב לי את כספי האבוד... -------------------------------------- ‫תודה לכל מי שתקף אותי היום...‬ BMisUS 04/08/05 00:44 מ4 מיליארד ירדתי ל2 מיליארד. תודה לכל המדינות שהחליטו לעשות עליי אמבוש ולכסח אותי. מודה לכם מקרב לב.הלוואי שתיחנקו מגרעין של אבוקדו ! -----------------------------------------------------------------------חחחחח גדול מלחמת העולם בעיצומה‬ kukuya 0 07/08/05 17:59 למי שלא שם לב, וי_ישראל, הידוע גם כ v_israel(590), ירד על הברכיים. נוסף אליו עוד 3 (!!!) מהעשירה הראשונה של דה-סטרונגסט. סה"כ 4 ביום אחד. תשואות למדינות שעשו את זה (שמן שמור לבטח עימי) -------------------------------------------------------------ההודעה על המלחמה הגדולה הראשונה שהיתה לערן- משהו מעצבן באו"ם‬ barkany 10/08/05 20:31 אם מגישים עליי הצעה באו"ם לשלום אז רשום "יש הצעה נגד המדינה שלך" אם ההצעה התקבלה "יש הצעה נגד המדינה שלך" שלום איתי זה לא הצעה נגדי!! אם אתה יכול אז תשנה את הדבר המעצבן הזה! --------------------------------------------------------------חחח חמוד אתה יובל חחחחחחח עברתי עכשיו איזה שעתיים וקראתי הודעות ישנות פשוט ענק אם המשחק היה יכול לחזור לאותה תקופה ב 05-06 מממ.... זו היתה תקופה מצחיקה מקום 1 בכוח 500 מיליון חח היית מתבאס שהיו תוקפים אותך ארטלריה או קומנדו חח יאאלה ביי

mgh חוזרת

New member
היו ימים פעם, אני זוכר

את התקיפה הראשונה שלי קומנדו לקחתי 15 מיליון איזה אושר חשבתי איזה תותח אני :)

sayar3

New member
חחח וואי וואי איזה עתיק זה..

בארי הברברי?ממש מוצג מוזיאוני חחח ו VISRAEL היתה של ואדים.....הוי היו ימים יפים לTS. ההודעות האלו נכתבו בחודש 7 2005-אני הצטרפתי רק בחודש 8.אלו היו ימים שמי שחכם היה סוחר בלווינים.קונה במעט כסף אחרי עדכון מחירים ומחכה שהדרישה תעלה ומוכר ברווח של כמה אלפים לכל לווין. תור היו מקבלים כל שעה ולא כל 20 דקות.ומקום ראשון היה משהו כמו 100 מליארד.לא היו הרבה שחקנים אז לא היה ממי לקחת אדמה חחחח-כולם היו חברים. בחיי היו ימים טובים.הלוואי וערן היה תופס קצת שכל ומחזיר את המשחק למה שהיה אז-עם כל הטענות והתלונות.הוא רק היה מרוויח מזה פינסית בסופו של דבר.

בהתחלה תור היו מקבלים כל חצי שעה

רק אחרי כמה חודשים שינו את זה ל20 דקות. וכן פעם היה פה כיף.... בלי כל החארטות שנוספו עם השנים.

fireforge

New member
חח רונס כנס לשירשור הזה

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1319&MessageId=69835157 אתה זוכר את זה ? נפגשנו כל חברי AFAC בפאב יום שישי חזרנו כולנו שיכורים והחלטנו שנופלים על MGH המרנו הכל לבליסטים ואז מישהו הדליף לMGH והיה באלאגן שלם חחחח פעם היו שירשורים כמו שצריך בפורום הזה שמתפרסים על עמודים שלמים חחח

רונס

New member
כן, אבל אני זוכר גם את חחחחח

נדב לכל מישפט שני היה מכניס חחחחחחחחחחחחחח... כשאני חושב על זה יש מצב שזה חיים השועל...

למעלה