קצת מנש נוי וקרן מור....

tamar112

New member
OMGזה לקוח מהכתבה בNRG

שאומרת ככה: אחרי שיודה לוי נפצע בצילומי "האלופה" ואליענה בקייר עפה מרכב נוסע ונפגעה בצילומי הסרט "ריקוד מסוכן", גם מנשה נוי הגיע לדרוש את הפציעה הנוצצת והכוכבנית שלו. ככה זה קרה: השבוע במהלך החזרות האחרונות לקראת ההצגה "דרך גגרין", שעולה בשני הקרוב בבית ציוני אמריקה. במהלך סצינה בה שחקני ההצגה צריכים לנהל בינהם קרבות במה (שזה סתם שם יפה למכות), הגיע גם הקטע האלים של מנשה נוי ורודי קוזלובסקי. הבעיה התחילה כשקוזלובסקי נכנס לתפקיד שלו אביסל'ה יותר מידי. כך שבקרב הבמה שלו מול בעלה של קרן מור, הוא בעט כמה בעיטות יותר מידי. זה נגמר כשנוי היה שרוע כאוב ופצוע על הבמה. הדיאגנוזה: צלע סדוקה. אל דאגה, אחרי טיפול כולם המשיכו בחזרות כאילו כלום. כולל נוי. עם הצלע הסדוקה. כאילו, ההצגה חייבת להימשך. קוזלובסקי, מה פרויד היה אומר על זה? "לקחנו את הברוטליות לכיוון קיצוני, עכשיו מנשה הולך ומפיץ את זה בכל העיר, שרף לי את הקריירה. פשוט לא חשבנו נכון והזמנו את איש קרבות הבמה מאוחר מידי". נוי, איך אתה מרגיש? "אני מרגיש רע מאוד, זה כואב מאוד". וכעסת? "לא כעסתי עליו, כעסתי על עצמי שאני בכלל משתף פעולה עם הדברים האלה". מי שרוצה קישור ישיר לכתבה שילחץ פה.

I מ י ר ב I

New member
זה שודר כבר.ראיתי את זה...

אם יש לך הוט VOD נראה לי שזה מופיע שם.נראה לי(אל תתפסי אותי במילה
)

למעלה