קצת מכל דבר ואולי סגירת מעגלים

את לא יודעת כמה היה לי קל אם

הייתי בארץ, בחיק אותם האנשי, הנשים שמבינים אותי שיודעים בדיוק מהיכן באים המילים, הכוחות והחיבוק שאת שולחת עושה את העבודה גם מרחוק, תודה

ברבי28

New member
נורית יקרה ...

אני שבוע אחרי התל"מ האבוד ההודעה שלך אתמול הוציאה בפרץ את כל הדמעות העצורות מקווה שהסגירה תהייה מושלמת (עד כמה שאפשר) ושהשחרור יהיה קל מחבקת ברבית

happy

New member
מישל מתוקה ויקרה../images/Emo7.gif../images/Emo201.gif

אני מאושרת שמצאת לנכון לכתוב כאן אצלנו. אנחנו פה גם בשביל הדברים הטובים אבל גם בשביל הדברים הפחות טובים. מסכימה עם קודמותי שאם ההריון לא תקין עדיף שיסתיים כמה שיותר מהר. את יודעת שבלי קשר להיסטוריה שלך יש אחוז מאוד גבוה של הריונות שנגמרים בשליש הראשון. מקווה שהריון חדש ותקין יגיע מהר. מקווה שהיום יום חדש ושאת מרגישה פיזית יותר טוב וגם נפשית. נשיקות מתוקה

טאניוש

New member
נורית יקרה ../images/Emo201.gif

בטח שכאן המקום. קראתי את ההודעה כמה פעמים עד שקלטתי. לא נתפש, אין מילים. בקלי הרבה הרבה חיבוקים
. ההריון הבא יסתיים באח/אחות לנעה במתוקה
, כי די, כמה אובדנים יכול לעבור בן אדם אחד?...

parpare bar

New member
יקירתי!!../images/Emo201.gif

קראתי שוב ושוב. וקיבלתי חיזוק נוסף להיותך אישה מיוחדת. צר לי על סיום ההריון,וגם קצת עצוב לי לשמוע שהאינטואיציות שלך לא טעו.. מכל ליבי אני מאחלת לך, הריון נוסף קסום ומופלא, קליל קליל, נטול דאגות, וכן ירבו כאלה. אני מברכת על ה'קלוז'ר' שהגעת אליו,והרופאה הזאת נשמעת מדהימה לחלוטין. שיבואו רק אושר ושלווה למעונכם. חיבוקים.

זה בדיוק הענין, ומה שאנשים לא מביני

זה לא כל כך כואב כמו שזה מעצבןומרתיח את הדם שדי נמאס מכל האבדנים האלה, ובאמת אמרת נכון. תודה טניוש

נוריה

New member
נורית יקרה../images/Emo7.gif

לקח לי זמן להבין... לקרוא שוב ושוב, לתהות האם זה באמת מה שחשבתי (הריון, עכשיו? עוד פעם?) או איזה שחזור של אחד מהאובדנים לרגל משהו. יום שנה? יומולדת? ופתאום הבנתי שכן. זה עכשיו, זה כבר לא... לחזור לצד הלא סימפטי של הסטטיסטיקה - גם אם זה לא היה מתוכנן - זה היה שם, ומחזיר את האמוציות והדמעות לאותו המקום. כי זה שוב לאבד. מחבקת אותך מכאן

תודה אני שמחה ששיתפתי אתכן

המסרים שלכם, הנחמה, המילים החמות עושות לי טוב על הנשמה. תודה על הלגיטימציה שאתן נותנות לי לפרסם את מה שעל ליבי.

דיא

New member
../images/Emo201.gif ../images/Emo7.gif

נורית יקרה, עצוב לי לקרוא את ההודעה שלך, אך גם מחזק. רוצה לומר לך שבשנה הבאה יהיה יותר קל ויודעת שזה שקר. אבל אני מקווה שבשנה הבאה, או כשזה יהיה טוב ונכון לכם, תהינה לך בשורות אחרות. ולמרות שאני יודעת רק מקריאה, נועה היא בהחלט אור נפלא וחזק, שיכול לחדור כל חשכה.

רונה 4

New member
אוי נורית! ../images/Emo7.gif

כל-כך הצטערתי לקרוא על האובדן הנוסף שעברתם. באמת לא מגיע לכם. כמה טוב שיש את נועה המתנה המדהימה, לנחם ולהקל ולהאיר את הבית במתיקותה. כבר כתבו לך הכל, ובאמת כנראה שטוב שנגמר כך ולא מאוחר יותר בשברון לב גדול עוד יותר
. מאוד שמחה שכתבת כאן, זה בהחלט המקום, אנחנו כאן גם בשביל זה, מקווה שלא יפקוד אתכם יותר. אגב, גם אני מורידה בפנייך את הכובע על הנכונות והנחישות להתחיל הכל מחדש, אני עדיין זקוקה לזמן התאוששות והתרחקות מהריונות לפני שאני חושבת על הבא. מברכת אותך על סגירת המעגל החשובה, ןמקווה שאת מרגישה יותר טוב היום. נשיקות.

ariane

New member
נוריה יקרה שלי

ראיתי את ההודעה רק עכשיו ואין לי מילים, אני לא יודעת מה להגיד לך. אז אני רק אחבק אותך חזק. מקווה שבקרוב אוכל לחבק אותך באמת. איתך, איתכם

ariane

New member
אופס עכשיו אני רואה שה"ת" התבלבל לי

כמובן שרציתי לכתוב נורית... סליחה אני ממש לא בפוקוס בזמן אחרון

noaagr

New member
נורית היקרה ../images/Emo201.gif

מצטערת על התגובה המאוחרת, ימים מטורפים עוברים עלינו... כל כך הצטערתי לקרוא על ההריון שאיבדת שוב. כמה פעמים עוד עלייך ליפול בצד הרע של הסטטיסטיקה??? זה לא פייר. אני מקווה שבקרוב נזכה ללוות אותך בעוד הריון מלא ועגול ותקין. מדהים אותי כל פעם מחדש עד כמה התחושות שלנו אמיתיות, חזקות ונכונות. שמחה על סגירת המעגל. שולחת לך חיבוק וירטואלי אך אמיתי נועה

למעלה