קצת מכל דבר ואולי סגירת מעגלים

קצת מכל דבר ואולי סגירת מעגלים

למרות שההשתתפות שלי מועטה לאחרונה, אני חייבת לשתף אתכן במה שאני עוברת, כי בעצם אין לי את מי ואין לי עם מי, אז כן יש בי גם קצת מפח נפש והקלה משהו. לא מצאתי את הפורום המתאים, למרות שפורום אבדן היה הכי מתאים לזה, אבל לא רציתי לכתוב שם כי שם לא מכירים אותי ו או את הסיפור שלי. לא היה לי מחשב כבר שבוע ויום האזכרה של אייל הגיע ביום שבת עם כל הזכרונות שתיעתעו בי כמה ימים לפני כן, כעסתי ורגזתי ולא היתה בי טיפה של סבלנות לא לנועה ולא למישל, ניתקתי טלפונים לא אכלתי ורק בכיתי ולא הבנתי מה קורה לי רק בדיעבד הבטתי בתאריך ה- 11.02 והבנתי מיד שהכל עולה, אז זה עבר יותר גרוע משנה שעברה כי הבנתי שאני עומדת לאבד עוד הריון, כן הייתי בהריון עד לפני כמה שעות והרופאה שבישרה לי את הצפוי ביותר {כן ידעתי מלכתיחלה שההריון שבא בהפתעה גמורה מועד לכישלון ואל תשאלו אותי למה ואיך פשוט תחושה של אם שכולה. הרופאה הביטה בי בעיניים גדולות ועצובות ואמרה לי "אני מצטערת שאני מבשרת לך תמיד בשורות איומות. זו הפעם הראשונה אחרי שלוש שנים מהאובדן הראשון שאני רואה אותה, היא התחילה לעבוד בביח בו אני מטופלת, היא זכרה בדיוק {למרות מיליון פציינטים} את המקרה שלי ושמעה גם על המקרה השני. ירדתי מהכסא אחרי הא"ס שלא הראה כלום ואמרתי לה אין דבר זה ממש קטן עלי, ואני אתגבר . היא חיבקה אותי ואמרה לי שהיא מורידה בפניי את הכובע על העקשנות שלי להביא ילד לעולם ושנועה מדהימה מדהימה ושהצלחתי להביא ילדה נפלאה. אחרי שקיבלתי למינריות בחינם ועמדתי ללכת, היא אמרה לי בעיניים בורקות "הילדה מזכירה לי אותו". זה היכה בי איך היא זוכרת ואיזה תזמון מדויק ... הלכתי הביתה מלאה בגאוה עצמית, מלאה באמוציות, ובתחושות שלא הכרתי ושאני לא ממש מבינה, אחרי המבול, אחרי יום האהבה העצוב והרומנטי, הבנתי קצת שאף ילד לא בא על חשבון האחר ושנגמרו לי קצת תחושות האשמה העצמית ושאני מוכנה ביותר ללכת להשטטח על קבר האחים בו נמצאים בניי בקופסא לבנה עם מגן דוד כחול ושנועה מביאה לי אושר וכשהיא מחייכת העולם צוחק לו וכשהיא מתחככת בי ומתרפקת עלי זה כל מה שאפשר לבקש או לרצות ושבעלי אדם נפלא ושלמרות הדימומים וההתכווצויות אני אדם קצת יותר חופשי קצת יותר רך וקצת יותר סובלני והבנתי שאתמול סגרתי מעגל . אני מצטערת אם התוכן לא מתאים לנפשות הפועלות אבל הייתי חייבת.

תולו

New member
יקרה ../images/Emo201.gif../images/Emo7.gif

אם לא פה אז איפה ? מחבקת אותך חזק חזק, כל כך כואב לקרוא את מה שעברת בימים האחרונים, פשוט קשה לתאר. אמא של נועה, זוכרת איתך ומקווה איתך לימים טובים יותר.

תודה, להפתעתי אני מרגישה טוב

באופן דיי מוזר ואולי זה השקט שלפני הסערה? ומניסיון אני בטוחה שעוד ימים של טוב יבואו.

קנגה רו

New member
../images/Emo201.gif +++++

אוי אישה מדהימה ויקרה שכמותך - שולחת לך חיבוק וכתף ותפילה.

נעמולה

New member
../images/Emo24.gif גדול גדול מרחוק

באמת התפלאתי לאן קצת נעלמת. צר לי יקירה שאת נאלצת לעבור את זה לבד בניכר, ושמחה שאת משתפת אותנו כדי שנוכל קצת לתמוך ולעזור לך לשאת את המשא הזה. אני יושבת מול המחשב ודומעת לשמוע שאיבדת עוד הריון, ובתקופה כל כך רגישה מבחינתך. נועה היא אכן מתנה מדהימה, אושר צרוף והנאה והיא משלימה את הזוגיות שיש לך ולמישל. מקווה שאזרת כוחות לעלות על קברו של אייל כדי לספר לו איזה אחות מדהימה יש לו, ולבקש ממנו לשמור על כולכם מלמעלה. מקווה שמחר בבוקר תקומי לבוקר חדש, בלי התכווצויות ועם הרגשה קצת יותר טובה. כשאני חוזרת וקוראת את ההודעה שלך אני מבינה שבאתי לנחם ויצאתי מנוחמת כי כוחותייך מגיעים עד אלי. יקרה, מקווה שמחר תקומי לבוקר חדש, ותנצלי את סגירת המעגל ואת העובדה שאת חופשיה יותר, סובלנית יותר, רכה יותר - הלוואי על כולנו. נשיקות

בנצ100

New member
לא מצליחה להבין... ../images/Emo7.gif

קראתי שוב ושוב. ומבין השורות הבנתי פתאום שהיית בהריון, ולא ידענו בכלל. ואת כבר לא, ושאת לא מדברת על האובדנים ההם, הפעם זה משהו אחר. כנראה הריון צעיר יחסית. לא אותו אובדן נורא של גנטיקה ארורה. ועדיין... עצוב לי כל כך לשמוע. אני מקווה שבקרוב יהיה הריון מתוכנן, טוב, שלם וארוך שיביא לנועה אחות או אח ולך - עוד מהאושר הזה שנועה מספקת.

כן בנצוש היה לי הריון ממש אבל ממש

מוזר מתחילתו ומסתבר שלמרות שעשיתי שבע מאות א"ס כל אחד אמר משהו אחר, עד שבסוף באה הרופאה הנפלאה הזו ואמרה משהו שכבר רציתי לשמוע "בואו נגמור עם זה". הייתי בעקרון בשבוע 10 אבל עם שק הריון ריק ללא עובר וחשבו בהתחלה שהיה לי ביוץ מאוחר והסברתי שזה לא יכול להיות כי אני "מהשומרות" והיתה לי תחושה של מה שיהיה יהיה ולא כל כך התרגשתי כאילו לא היה הריון, הכל היה מאוד מוזר, הריון ללא ציפיות, משהו שקשה לי להסביר לעצמי וכבר לפני כמעט עשרה ימים אמרתי למישל שזה לא יילך מין תחושה בלתי מוסברת ואני לא עצובה אני רק אולי קצת מאוכזבת שכל הזמן קורים לי דברים נגטיביים אבל יש בי תחושת הקלה שלפחות עד יום שישי ההריון לא הריון הזה יהיה מאחריי ואולי הוא נוצר רק על מנת שאפגוש את הרופאה המדהימה הזו ואסגור את המעגל הזה . פתאום הרגשתי נקייה מרגשי אשמה ורצון עז לעלות לקבר של בניי, משהו שלא העזתי לעשות דיי הרבה זמן וכעת כולי ציפייה לפגישה איתם. אני מחכה גם לך בהריון הבא, אז תרמזי לי מתי את מתכננת, בפעם הקודמת התיזמון היה דיי מוצלח. נשיקות לגבר הקטן שלך ותודה

בנצ100

New member
השני שלי יבוא עם השלישי שלך... ../images/Emo9.gif

אז את לא צריכה לחכות עכשיו...
אני קצת לוקחת את הזמן, מתאוששת מהשנתיים ההזויות שהיו ועוד לא מעיזה ממש לחשוב על חזרה לעין הסערה עם הריון נוסף. התחושות שלך מפתיעות ומשמחות. אם כבר אובדן - לפחות הוא מלמד משהו, סוגר מעגל, מפגיש אותך עם מי שצריך ומוביל אותך לפגישה עם הבנים. את מדהימה ביכולת שלך לראות את הדברים החיוביים שבזה. ואני מסכימה עם כל מילה של שלומית - את חזקה מברזל. ואת תנצחי. את יודעת את זה, נכון?

פלגיה

New member
../images/Emo201.gif זה בדיוק המקום לדברים האלה

נשמע מאוד עצוב, וקשה, למרות הנימה האופטימית שבה עטפת את הכל. אין מילים.

תמי ס

New member
נוריתי שלי

רק עכשיו ראיתי שכתבת גם כאן. אמנם כבר אמרתי לך וגם כבר כתבתי לך אבל רוצה לחזור שוב גם כאן. מצטערת שזה נגמר כך, אבל אני אומרת לך את המילים שאמרתי לעצמי בהפלה שלי שהייתה בשבוע עשירי, שאם ההריון לא תקין עדיף שייגמר בשלב מוקדם ולא נצטרך לעבור את הזוועה של אבדן מאוחר. מלכתחילה הרגשת ואמרת לי שההריון הזה לא נועד להיות, כבר בהתחלה כשהיה איחור אמרת לי שאת מרגישה שזה לא יחזיק, קיויתי שאת טועה אבל הסתבר שאת צדקת ואכן זה לא היה נשמע טוב לאורך כל הדרך, אני שמחה שלפחות הדרך הייתה הפעם קצרה. שמחה על תחושתך שסגרת מעגל, מאמינה שהרע מאחורייך ומעתה צפוי לך רק טוב. מקווה שתתאוששי ותתחזקי במהרה, תתנחמי בנועה האור שלך היא עולם ומלואו.
אוהבתותך (כבר אמרתי?)

מי אוהב אותך יותר ממני?

מאוששת ומאמינה שהרע מאחריי, זה היה שיעור קצר במשהו, לא יודעת להגיד במה, אך ימים יגידו. מעניין כיצד הפכנו להיות כה טובות בתחושות שלנו? אוהבת מיליונים

נורית יקירה,

לא יודעת מה הביא אותי להיכנס לכאן. אבל שמחה שזה קרה לי. את כתבת לי שאני חזקה? התבונני במראה, יקירה. חושבת כמו תמי, עם כל הכאב, אם הריון לא תקין, עדיף שיסתיים מוקדם ככל הניתן. את שברוני הלב בסיום הריון בשלב מאוחר את הרי מכירה יותר מדיי טוב. כאן זו האכזבה על חלום שנדחה, שלא יתממש עכשיו זה לא ייסורי הנפש על הריון של עובר חי ובועט.. שמסתיים. את נשמעת מאוד מחוזקת מחווית הפגישה עם הרופאה. הלוואי שזה יביא קצת מרגוע לנפש.
ענקית לך, ועוד
אחת לנועה המקסימה שלך ועוד
אחת תתני למישל, האי שאיתך. אוהבתותך.

תודה לך יקירה על המסר המאלף הזה

על המילים כדרבנות ועל הנחמה שאתן מביאות לי , אני מרגישה שאתן , למרות המרחק הגיאוגרפי החברות הטובות ביותר, חברות הנפש. נשיקות לאיתן שלך המדהים ולכל החברה בבית. המון נשיקות גם לך

אהובה ../images/Emo201.gif

שמחה שנכנסת לכתוב כאן. כבר דאגנו. אבל זה בסדר, מותק לנתק טלפונים ולהסתתר במערה. במיוחד בימים שכאלו. עצוב על ההריון שנגמר, ועצם זה שידענו מראש זה כנראה לא יצלח, לא אומר שה לא כואב. אל באמת מנחם לדעת שהטבע עשה את שלו. מאמינה שההריון הבא יהיה ארוך ונפלא. טוב לקרוא על סגירת המעגלים, ועל הפיוס שיש לך עם עצמך. שולחת
גדול וגם

עוד כמה פנינים שכבר כמעט שכחתי

שאומרים לי האנשים "כל דבר לטובה" ועוד כל מיני כאלו שאתן בטח מנחשות. כן ידענו מראש שהתחיל עקום אז נגמר עקום, זה בדרכ כך אצלי "ביש גדה". מקווה מאוד מאוד שבפעם הבאה זה יצליח השעון הביולוגי שלי כבר מצפצף לי. תודה על העזרה, המסרים והדאגה, אמרתי לך פעם שאת צריכה לקבל את פרס ישראל. אוהבת אותך

סינטה1

New member
אהובה יקרה ../images/Emo201.gif

בטח שזה המקום. איפה אם לא כאן? שולחת לך חיבוק גדול גדול ומנחם על האובדן הנוסף וזוכרת איתך את אייל. מאחלת לך הריון ארוך ומושלם בקרוב קרוב, שיוליד אח או אחות בריאים ומדהימים לנועה שלך המדהימה. צר לי שאת כל כך רחוקה שם, ואי אפשר לחבק אותך ב-Live.

למעלה