קצת מוזר להסביר את זה אבל טוב:

AnnabeI Lee

New member
קצת מוזר להסביר את זה אבל טוב:

במשך החודשיים האחרונים הבטן שלי התנהגה מאוד מוזר. הקאתי כל כמה ימים, היא מאוד כאבה, היה לי חום מדי פעם והגוף שלי היה חלש באופן כללי. בהתחלה האשימו את הטיבעונות שלי, הרופאים אמרו שיכול להיות שהעובדה שצרכתי כמויות סויה מעובדת שהן מעל לממוצע השפיעה לי על הבטן. שבועיים יכולתי לאכול גלידה והיה ממש כיף, אבל מצב הבטן שלי לא השתנה. בפעם השניה עשו לי בדיקת דם שהשאירה לי סימן כחול ועגול על היד (שנראה כאילו שאני משתמשת בהרואין). בדיקת הדם הזו לא העלתה תוצאות, אז גרמו לי לשתות נוזל רדיואקטיבי נורא ואיום וצילמו לי את הגוף בכל זוית אפשרית. מסתבר שיש לי מחלה אוטואימונית שמגדירה את הקרום שמקיף את הקיבה כאנטיגן ומפרקת אותו. מה שגורם למיצי הקיבה שלי לעכל לי את הקיבה- כואב. אם חשבתי שטיבעונות זה קשה, אז עכשיו אסרו עליי לאכול: חלב פרה, פחממות מעובדות (לחם, סוכרים וכאלה), משקאות תוססים, דברים מלוחים מידי או חריפים מידיי, שוקולד, קפה (לא נראה לי שאני אעקוב אחרי הספציפי הזה), תה (חוץ מכמה מסויימים) ושומנים רוויים. אני אמורה לאכול הרבה דברים ירוקים, לקחת כמה גלולות מוזרות ביום, לשתות הרבה מים ולשתות מיץ אלו-ורה. עכשיו זו בעצם הסיבה להודעה הזו. כרגע שתיתי את זה וזה נורא ואיום! אין מקום יותר מתאים לומר את זה: It tasted like..... DEATH" והקטע הכי מעצבן זה שאחרי כל הפיכס הזה, עדיין כואבת לי הבטן...

MissNusha

New member
../images/Emo24.gif

נשמע מוכר, היו לי כאיב קיבה ובעיות במיצים בקיבה או לא יודעת מה אסרו עלי שוקו, שוקולד, קפה, תה, מיצים, תוסס, (מה שהשאיר לי לשתות רק מים), אסרו עלי לחם, פיצה, פסטה, ירקות טריים (!!!!! רק מבושל הוא הסכים) ועוד כל מיני דברים, אמרתי לא תודה, אני אסבול את הכאבים והלכתי. כעבור כמה זמן זה נעלם וזה חוזר בערך פעם בחודשיים-שלושה. =/

kit k@t

New member
תגידי,

זה לא כמו אולקוס בערך? כאילו קיבה שמעכלת את עצמה... נישמע לי מאד מוכר. בכל מקרה, תרגישי טוב. קאט

kit k@t

New member
תגידי,

זה לא כמו אולקוס בערך? כאילו קיבה שמעכלת את עצמה... נישמע לי מאד מוכר. בכל מקרה, תרגישי טוב. קאט

kit k@t

New member
איזה משעשע

שלחתי את התגובה, אבל היא הייתה מוזרה וניתקעה. אז חיכיתי כמה זמן כדי לראות אם היא תישלח בכל מקרה, ואחרי 40 דקות שלחתי שוב. ואז היא פאקינג הופיעה! קאט

MissUnKnown

New member
well you are sorta lucky

cuz at east the know whats wrong with you, i had to go through all your test and more and the still dont know why im anemic, hope you are feeling better

kit k@t

New member
did they ask u if u were faking it?

cuz thats what they did when I couldn't feel my leg... The were sure it was all in my head. kat

ציקהלה

New member
קוראים לזה אולקוס

לא יודע איך כותבים את זה כמו שצריך אבל זה ניגרם ביגלל מליחות שונה

למעלה