קצת כבוד..

קצת כבוד..

היי חברים לפני כמה דקות,כאשר התחילה הצפירה צעדתי ברחוב לפני שהגעתי הביתה..שניה לפני הצפירה כבר עצרתי ואז על הכביש לידי היו נהג משאית ועוד 2 רכבים שאף נהגיהם יצאו מן הרכבים ועמדו כראוי. מה שהפליא אותי זה שהיו 2 רכבים שפשוט ראו את העמדים והמשיכו לנסוע ולא די בכך,ברכב אחד התנגנה מוסיקה בקוליי קולות.. והם ממשיכים לנסוע והצפירה מתמשכת... מה דעתכם? עד היום חשבתי שכולם מכבדים את יום הזה..כניראה טעיתי.

אותי מרגיז דווקא עוד דבר

וזה העובדה, שזה יום זיכרון , וכל היום מתקשרים אלי אנשים לשאול מה עושים בערב ? ואני תוהה , אי אפשר לחכות שהערב יבוא , ולתת את הכבוד ליום הזה, ואז להחליט לאיזה מסיבה ללכת ?

צומיש

New member
אז מה עושה בערב ../images/Emo6.gif

אני חושבת שזה דיי שונה אדח מהשני המקרה שמלאכית העלתה ומה שאת.. אין מה לעשות שהיום יוצא בסמיכות ורוצים לתכנן ואפשר לכבד אותו ועדיין לתכנן, אנחנו ממשיכים לחיות וזה נכון שזה יום מאד מאד עצוב אבל לא נגמרים החיים באותו יום...

ברור שמה שמלאכית תיארה זה מגעיל

אבל כבר הוספתי - אם כבר , אז כבר .... שיהיה ובערב יש מסיבת רחוב בפלורנטין וגם עוד מסיבה בעוד איזה מקום ככה .... שהיום בערב אני הולכת להנות :)

צומיש

New member
שמעתי

על המסיבה בפלורנטין... נראה כבר מה אני יעשה חברהש לי שהייתי אמורה ללכת איתה חולה
חוץ מזה שהמסיבה האחרונה שהייתי בפלורנטין הייתה הזויה מדי...

צומיש

New member
רק בגלל הקצף

הזה הפסקתי להסתובב ברחובות.. בייחוד שיש לי בעיה עכשיו עם העיניים חחח אני אסתובב עם משקפי מגן.. אבל דווקא נחמד אולי ככה אני אכיר תל אביבים חדשים :)

במות? עזבי אותך מה אני בת 16?

קניתי חצאית מני מגניבה ברנואר.... אין מצב לבמה היום אחותי , יראו לי את התחתונים

חחח והכי גרוע

זה הילדים המציקים שדופקים על הפטישים בראש או אלה עם הספריי חוטים שאת לא יודעת איך להעיף את זה מעלייך ותמיד מסתבכים חח או השוס-שערות סבתא דביקות שמישהו מדביק בשיער של מישהו....

אני לא מכירה כאלה דברים

כשהיתי קטנה היתי בלהקת גאז' של העיר שלי , והיינו רוקדות בבמות המרכזיות , ואז היו באמת ספריי וקצף וחוטים כאלה צבעוניים שמשפריצים ... אבל ... כבר איזה לפחות 8 שנים אני לא הולכת לשמטס' הזה .... רק מסיבות או על האש וכאלה ... שום אין ילדים נודניקים , אבל אני מאמינה שהיום בערב אבא שלי צריך לכסות את האוטו שלו , כי הילדים עומדים ממש להיות אכזריים

למעלה