קצת טריוויה כדי להתחיל את השבוע ..

MexMex

New member
עשו??? עדיין עושים....

ח_א של טרקטורים, אבל עדיין... איזה כיף להיות קטנוני

TShavit

New member
חמוד, אתה כבר יודע: אם קטנוני,

אז עד הסוף! פיאט (טרקטורים) כבר לא קיימים כמותג. חברת-האם, פיאט, קנתה את "פורד ניו-הולנד" ב-1991, ומיזגה לתוכה את חטיבת הטרקטורים, שנקראה אז פיאט ג´אוטק. החברה החדשה נקראה ניו-הונלד ג´אוטק ומאוחר יותר שונה השם לניו-הולנד. למיטב זכרוני יש עדיין שווקים בהם הטרקטורים נמכרים כ"פורד", אבל אני לא סגור על זה. בשאר המקומות, כולל אצלנו, הם נקראים ניו-הולנד. ומאיפה אני יודע את כל זה, תשאל? הייתי פעם עורך-אחראי של עיתון-טרקטורים בשם "חריש עמוק". זו לא בדיחה... טל

MexMex

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

אזרח פ.

New member
אפרופו קטנוני...

האגוסטה כיום שמיצרת מסוקים ניקראת Agusta-Westland כיוון שאוחדה עם ווסטלנדס הבריטית. החברה היא בריטית-איטלקית ומיצרת יופי של מסוקים. לעומת זאת האגוסטה שמיצרת אופנועים ניקנתה ע"י קג´יבה, ואין לה קשר למעט היסטורי למסוקים. רק השם דומה. אבל אולי די להיות קטנוניים...

TShavit

New member
לא! לא די! ../images/Emo13.gif

מה שנקנה על-ידי קאג´יבה היה השם בלבד. MV-אגוסטה המקורית, ומסוקי אגוסטה דאז - אותה בעלות. היום כמובן שאין שום קשר. טל

OMERTLLF

New member
ואם בשמות עסקיינן.....

מה פירוש השם FIAT? הפותר נכונה יזכה בזכות להחליף לי תחבושת ברגל.

נו בחייך... ../images/Emo3.gif

מילא היה פרס מעניין יותר... משהו כמו ללקק לך את הפצעים המוגלתיים... Societa Anonima - Fabbrica Italiana Automibile Torino

TShavit

New member
שלילי... פיאט-היטאצ´י שייכים לאותה

קבוצה, ומייצרים ציוד יעודי לעבודות עפר. ולדעתי הם כבר לא נקראים ככה... אולי מספיק עם טרקטורים? טל

zataomm

New member
אני לא כזה בקי בכלוביות

אבל זה נראה לי משהו אנגלי: אסטון מרטין או משהו כזה.

CBRRRRRR

New member
ועוד קצת טריוויה:

מוקדש לסקוטרמן (שטרם ראיתי ואף לא שמעתי את נפלאותיו החדשות): מה זה:

כRובי

New member
זנב של בלייד 919 שנת 2002

עם אגזוזי ERION RACING הנותנים תגובת מצערת משופרת הנותנים סאונד אגריסיבי יותר לבלייד מבלי להיות רועשים מדי..כמו כן - מבטחים 5 כוחות סוס כתוספת.. כל זאת , במחיר של 599 דולר.. איך אני ?

CBRRRRRR

New member
../images/Emo3.gif חשבתי לבקש שלא תגיב

הרי אנחנו שואבים מאותם מקורות, לא? ואגב - זה לא בלייד אלא הונדה 919 (919 הוא שם הדגם). ועדיין זה סקסי לאללה (ונראה בכלל כמו זנב של טווין).

כRובי

New member
../images/Emo93.gif

חשבתי שכבר הבאתי אותך למצב שתגיד : WOW" כRובי
- אתה יודע פשוט הכל.."

למעלה