קצת חיוך לצהרי היום החמים..

קצת חיוך לצהרי היום החמים..../images/Emo178.gif

איש עסקים חוזר מנסיעת עסקים, ונכנס למונית בשדה התעופה . תוך כדי הנסיעה הביתה, האיש שואל את הנהג אם הוא מוכן לשמש כעד. הוא חשד שאישתו מנהלת רומן, והתכוון לתפוס אותה על חם . הם הגיעו הביתה, ובשקט בשקט עלו לחדר השינה . הבעל הדליק את האורות, תלש את השמיכה מעל למיטה, והינה התממש החשד - אישתו שוכבת במיטה עם גבר זר, עירום. הבעל הצמיד את הקנה של האקדח לראשו של האיש העירום .. האישה צעקה פתאום: "אל תעשה את זה ! האיש הזה היה מאוד נדיב איתנו! שיקרתי לך כשאמרתי שירשתי סכום כסף גדול. למעשה זה הוא ששילם על האודי A-4? החדשה שקניתי לך. הוא גם שילם על היכטה שלנו. זה הוא שקנה את הבית שלנו בכפר, וגם עוד כמה מהפינוקים האחרונים..." האיש הניע את ראשו מצד לצד, מבולבל. הוא הוריד את האקדח בחוסר אונים, הסתכל על נהג המונית ושאל אותו: "מה אתה היית עושה במצב כזה ?" ענה הנהג, בלי להתבלבל: "הייתי מכסה אותו מהר בשמיכה, שחס וחלילה לא יקבל איזה מחלה "..

אילנית12

New member
גם לי יש משו מצחיק.

נושא: אין חוקים לעישון!??!!! תוכן: גבר עומד ליד בניין משרדים מפואר, ומעשן. ניגש אליו עיתונאי ואומר: שלום, אני מהעיתון "ניו יורק טיימס". אפשר לשאול אותך כמה שאלות? גבר מסתכל אליו ועונה: כן, בעיקרון אני לא ממהר, תישאל. עיתונאי: אני עוקב אחריך כמה דקות ואני רואה שאתה מעשן הרבה, כמה זמן אתה מעשן? גבר: היום אני בן 43 ואני מעשן מגיל 16. עיתונאי: ואילו סיגריות אתה מעשן, אם זה לא סוד? גבר: לא, זה בוודאי לא סוד, אני מעשן "מלבורו ". עיתונאי: שאלה אחרונה- כמה סיגריות אתה מעשן ביום? גבר: בערך קופסא וחצי או שתיים. עיתונאי מוציא מחשבון כיס ומתחיל לחשב, לאחר דקה הוא פונה לגבר ואומר לו: אתה יודע מה? עשיתי חשבון והתוצאה היא - שאם לא היית מעשן, יכולת לחסוך את הכסף הזה ולקנות את בניין המשרדים המפואר הזה. גבר: ברצינות, ואתה לדוגמא מעשן? עיתונאי: לא, אני לא מעשן. גבר: נו ולך יש בניין משרדים מפואר כזה? עיתונאי: לא, לצערי אין. גבר: נו ,אתה רואה - ואני גם מעשן וגם הבניין המפואר הזה שייך לי. -------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------- -

למעלה