קצת חדשות-ישנות על נגזרות הדגים

Funky Giraffe

New member
קצת חדשות-ישנות על נגזרות הדגים

לא יודע אם שמתם לב, אבל בסינגל האחרון של פאנסט (No Blame) משתתפים 4/8הדג נחש (סלוצקי, שלומי, משה וגיא) ועושה רושם שהוא התחיל להכות פלייליסטים קצת בתחנות הרדיו, ממש בקטנה אפשר גם לרכוש את האלבום שלהם בחנויות, "Live Ragga Pumpkin" (נענע דיסק) והמחיר קורץ - הכי גבוה שנתקלתי היה 49.90 ברשתות הגדולות. באמת כדאי. ככל הנראה בשבת הזו יתחרה גיא מר במוקדמות גמר אליפות הדיג'ייז הישראלית בהפקת "בומבאקלאט" בג'ה פאן. העולים לגמר עד כה הם דיג'יי יואב רטנר (פאנסט), אורי שוחט, מארקי Fאנק הירושלמי ו-וולטר פרוג אינשטיין צפרדע (מקווה שאני זוכר את השם נכון חחח) פאנקנשטיין (בלו סאן מיוזיק) היו במיקסים בשווייץ והם כרגע חושבים ועובדים על סינגל ראשון! תומר יוסף שבקליפ החדש שלו אפשר גם לראות את גיא ממש בקטנה (גיא אחראי על הMPC והפטיפונים בהרכב שלו) יוצא בעוד כחודש אלבום שני בנענע דיסק(ובאלבום הראשון ניגן סלוצקי).. לצ'קלקה (יאיא, אמיר, דודוש, גיא, ותמיר ברזילי)יש כבר חצי אלבום גמור בהפקת יוסי פיין שצפוי לצאת בלבנטיני. והבשורה העיקרית היא... שממש בימים הקרובים יכנסו הדגים כולם בתגבור יוסי פיין לאולפן למקסס ולהקליט את האלבום הרביעי!

idanri

New member
שתי שאלות יש לי:

1.באיזה קליפ של תומר יוסף רואים בקטנה את גיא? בשיר "אל תטוסי"? 2.לצ'קלקה יצא בעבר דיסק?

toltola

New member
חה..

לא הייתי סגורה שזה הוא.... זיהיתי אותו רק לפי הפס המחומצן בשיער...

Funky Giraffe

New member
צ'קלקה תיכננו EP ותיכננו אלבום מלא

ולא יצא כלום. מה שכן יצא באינטרנט זה 3 בוטלגים - הנפוץ ביותר: הופעה ללא קהל ב"הקונצרט" של "ביפ" ב2001 הפחות נפוץ: בארבי ת"א, הופעה באמצע הלילה ב2001 מארחים את דין דין אביב זה שקיים בעותק אחד ולא הצלחתי להשיג - מועדון התיאטרון 2001

xero1

New member
למה ניר מנצור כבר לא בצ'קלקה?

יותר מידי איזבו כניראה..

Funky Giraffe

New member
ניר מנצור לא בצ'קלקה כבר שנה וחצי

יותר מדי איזבו, יותר מדי כוכב נולד ויותר מדי חו"ל :\ תמיר ברזילי, האיש וההרכבים (מוקי, פורטיסחרוף, פאנקנשטיין, אניקוקו) מחליף אותו

galgamel1

New member
אני כבר מחכה לדיסק של צ'קלקה במשך..

5 שנים בערך... למה לעזאזל הם לא מוציאים אותו כבר ?! מישהו יודע בערך מתי הוא יצא ? והאם זה בטוח סוף סוף שהם באמת יוציאו דיסק ?

Funky Giraffe

New member
צ'קלקה פועלת על אש קטנה מאוד

אני חושב שברגע שהם יתפנו מעיסוקי הדג נחש אניקוקו פאנקנשטיין ושאר ההרכבים, וכשיוסי פיין יהיה בארץ, הכל יהיה מוכן...

or001

New member
אין צורך גם פרוג וגם צפרדע..

השם הוא Walter The Einstein Frog או בעברית: וולטר אינשטיין צפרדע (רפריזנט סקראצ'וריטי)

למעלה