קצת דחוף והרבה לחוווץץץץ!!!!

אני073

New member
קצת דחוף והרבה לחוווץץץץ!!!!

היי בנות, אני אמורה לעבור מי שפיר ביום רביעי בצהריים ויש לי RH - כלומר אני צריכה לקבל זריקת אנטי D מבתי המרקחת של מכבי הבנתי כי אני צריכה להזמין מראש (ואז לא בטוח שיגיע כי אף אחד לא אמר לי להזמין) ומהריונות קודמים אני זוכרת שקיבלתי אצל האחיות בלי תור ובלי להזמין האם אפשר להשיג אנטי D בצורה אחרת ? האם חייבת לבוא לרופא של המי שפיר עם הזריקה או שאפשר גם לקבל בסניף? מישהו יכול לעזור לי ? אני בלחץ ולא יודעת אם אוכל לעשות מי שפיר בקצב הזה ...

אני הגעתי עם האנטי די למי שפיר. הצמדתי לזה

קרחון קטן (עטוף כמובן) בשביל לשמור על האנטי די קר כמו שצריך. קניתי בבית המרקחת, שמרתי במקרר שלי, ובאתי למי שפיר עם הזריקה כפי שציינתי.

איפה את עושה את הבדיקה?

אני עשיתי באסותא ת"א ויש להם בית מרקחת במקום (בעקרון יש להם אנטי די, אבל שווה לברר קודם).

בּלו

New member
ניסית לברר עם הרופא שעושה לך את הבדיקה?

בזמנו עשיתי אצל ליפיץ ואח"כ האחות אצלו נתנה לי זריקה. לא ביקשתי מראש ולא כלום.

אני073

New member
זהו -שלי אמרו לבוא עם הזריקה

ואני עושה באסף הרופא - אצל בצר ואני לא יודעת אם חייבים לבוא עם הזריקה או שאפשר לקחת לפני ..

אני073

New member
בנות - מקפיצה...

מישהי שעשתה אנטי D אצל האחיות בקופה שילמה על זה ? אני לא זוכרת ששילמתי ועכשיו אני צריכה לשלם כמעט 400 ש"ח (ולקבל החזר על חלק מהסכום)

אני073

New member
בבקשה יש עוד מישהוי?!?!?

אני פשוט שוקלת לדחות את המי שפיר - וזה ממש ממש לא מתאים!!!!

אני שילמתי

לא זוכרת בדיוק כמה, אבל מדובר במאות שקלים. למה שלא תתקשרי למקום בו את עוברת את הדיקור ותבררי אם יש שם בית מרקחת שמחזיק את האנטי-די, את לא היחידה שזקוקה לו לאחר הדיקור, כך שסביר שיהיה להם!

שיר105

New member
דברי אולי עם הרופא שעושה לך את מי השפיר

אני עשיתי ומיד אחר כך הרופא דאג לי לזריקה - לא שילמתי ולא ביקשתי אפילו לא ידעתי שאני צריכה לקבל או בכלל מה זה..

למעלה