קצת דואגת...

שושנית23

New member
קצת דואגת...

אני לא באמת דואגת כל הזמן, אבל לפעמים ... כשאני קולטת... אני מחר אמורה לעשות אולטראסאונד אצל הרופא שלי, שבוע 10+0... בהריון הקודם גיליתי בשבוע 11 שהעובר הפסיק לחיות בשבוע 9 (בערך יום, יומיים אחרי אולטראסאונד)... מחר בעצם אני כאילו אמורה לעבור את המחסום של ההפלה הקודמת.. (את מחסום ההפלה הראשונה כבר עברתי). ... אבל אני לא מרגישה את זה כל כך...אני מפחדת שגם אם יהיה בסדר אני לא ארגע, ורק אדאג יותר. אני מדמיינת את עצמי שוכבת על השולחן שם, עם הלב דופק במהירות מטורפת, מחכה לראות את הדופק הזה.... והסוף עוד לא ידוע... בבקשה, בבקשה שיהיה בסדר... אני יודעת שהכל בסדר, אבל מה?? גם בפעם הקודמת ידעתי שהכל בסדר, ולא היה בסדר... אוף... מקווה לעדכן מחר עם חדשות טובות... רוצה כבר להיות אחרי,,, רוצה כבר שהבטן תצא,,, שבוע 16 כזה,,, או יותר שאוכל להרגיש את התינוק זז!! אבל זוכרת שדאגה יש תמיד... גם (וביעקר) אחרי שהתינוק נולד... עד שהוא בן 120... אז פשוט להתרגל... ולא להכנס להיסטריה...

lieloded

New member
שושנית מתוקה

הכל יהיה בסדר, כל הריון הוא שונה ומה שקרה לא מוכרח ששוב פעם יקרה. מחר תשכבי על המיטה ותראי את התינוק שלך חי ובועט עם לב פועם ותראי כבר ידיים ורגליים, אדם קטן. אני יודעת מה זה לחץ (זהו שמי האמצעי) אבל חשוב להירגע.

שושנית23

New member
../images/Emo6.gif

איזה מתוקה את. תודה! בעזרת ה' . אני יודעת שיהיה בסדר... אבל זה עוזר לשמוע את הדברים שלך!

מקוםבלב

New member
היי שושנית,

הפחדים והחששות ברורים ומובנים לחלוטין. לא מזמן אמרנ לי מטופלת שלי שכרגע המוח שלה מכיר רק מה שהיה בפעם האחרונה וזה לא היה טוב. יקח זמן עד שיקרה משהו טוב ואז היא תחשוב אחרת. אני יודעת שקשה להאמין שהכל בסדר אבל תנסי. מקווה שתצליחי לישון בלילה למרות המתח והמחשבות. מחכה לעידכון המשמח. בינתיים מחזיקה אצבעות ומאחלת שהכל יהיה בסדר. לילה טוב.

למעלה