קצת בעיה

bicpen

New member
קצת בעיה

אני מתגייס ליחידה קרבית מסויימת.הבעיה שלי היא העובדה שאני הומו, והעובדה שאני עדיין בארון וחשיפה של זה בצבא יכולה להיות הרסנית.אני לא פוחד מעניין המקלחות,הייתי בגיבושים וזאת לא הייתה בעיה ובטח זה ישאר ככה גם בצבא,אבל מה שמפריע לי זה העובדה שהחבר'ה ידעו עלי הכל שם,ואני לא כ"כ בטוח שאני רוצה שאחרים ידעו מזה.אני חושב שיכולות להיות לזה תוצאות ממש רעות,בין אם מצד המפקדים,החברים לשירות או ההורים אם יגלו חס וחלילה.מצד שני, אני יודע שמגיע לי להיות חופשי עם המיניות שלי,וכל הנושא הזה מאוד מטריד את המחשבות שלי זה זמן מה. אתם לא חייבים להגיב,אני סתם רשמתי את זה כדי לפרוק קצת.

PsySparks

New member
זה בסדר אחי...

הוכחת את עצמך .....עם עברת את אחד הגיבושים...עשית את שלך אני לא יודע מה הצבא יעשה אם יגלו את זה אבל אני יכול להגיד לך שאם החברים שלך יגלו את זה יהיה לא מאוד לא נעים בשירות עצמו אז תחשוב פעמיים אם אתה רוצה ללכת לאותה יחידה קרבית..

מרב1234

New member
אוייש שטוית !!!!!!!

בנאדם תהיה גאה במה שאתה אם אתה הומו וטוב לך אם זה ואתה מרגיש שזה מה שאתה באמת רוצה תרים ראש תזקוף גב ותלך גאה !!! אם תשים לב למה שיחשבו עליך או יגידו עלייך לא תתקדם לעולם בחיים ולא רק בצבא. אולי יהיו לך כמה בדיחות וכל פעם שיהיה איזה נושא מיוחד אז יעלו את זה כנסיון לפגוע בך אבל אחרי כמה שבועות כבר יבינו שזה אל מצחיק ושאנחנו חיים בשנות 2000 ושדברים כאלה לגיטימים ביותר מותק -------> תהיה ג-א-ה !!!!!

PHTLS

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

piscopic

New member
אני לא בא להוריד לך את המוטיבציה...

אבל אצלנו בטירונות (אמנם 02 ולא קרבי) יש איזה אחד די נחמד למען האמת שחשף את היותו הומו...אישית לי אין בעיה עם זה אבל להרבה מאד אנשים אצלנו יש...למקלחות הם לא מרשים לו להיכנס וכל היום תמצא מישהו שיציק לו בדרכים מאד מגוונות...המזל שלו שיש כמה אנשים טובים שמגנים עליו.. בימים הראשונים הוא אכל לבד בחדר אוכל אבל כמה אנשים מהמחלקה שלי הצטרפו אליו... אין לי מושג אם יש או אין דימיון עם המצב הזה ביחידה קרבית אני מאד מקווה שלא...

frs

New member
אני יגיד לך את דעתי

לדעתי אל תחשוף את זה איך שאתה מתגייס , תן לזה קצת זמן , ואז שתמצא את החברים הקרובים שאתה יודע שאתה יכול לסמוך עליהם , תגיד להם ... אני בטוח שאתה תדע למי לספר ולמי לו ... משהו אישי , לי ממש אין בעיה עם זה ואני מקבל את זה לחלוטין שבן אדם שונה במקצת ... למשל אחד החברים שלי דו , ויש כאלה שרואים את זה בעין יפה ויש כאלה שפחות , כאלה שאתה יכול להיתקל בהם ... בכל מקרה , תלך ליחדיה הקרבית הזאת , כי לדעתי בכל מקום אחר יכול להיות יותר גרוע ...

אם אני לא טועה

יש בתפוז פורום של חיילים גאים או משו כזה.... אני מניחה שתוכל למצוא קצת תשובות. בקשר לשאר הדברים...אין לי מושג אבל אתה מוזמן לפרוק כל מה שעולה על דעתך
זה תמיד טוב

Crazy669

New member
אולי ננסה לעודד ../images/Emo4.gif../images/Emo182.gif

לא יודע מה להגיד.. אבל ככה: תמיד יהיו כאלו שלא ידעו איך "להתמודד" עם הומואים. אבל תהיה גאה במה שאתה (כמה אירוני). אם אנשים לא ידעו אז לא תהיה ללעג ולקלס (חחח פסיכו'
), אני מניח שהם לא ידעו על העדפותיך המיניות אם לא תספר להם... בכל אופן, שיהיה בהצלחה.. ויהיה טוב.. אין לי פתרון. מקווה שהתעודדת..

אולי קצת קשור...

הצגתי את השאלה לחבר שלי (בגבעתי) אם היה אצלם בטירונות או בשלב כלשהו בדרך מישהו שהצהיר שהוא הומו והוא אמר שלו והוא דיי נחוש בדעתו שאם מישהו יגיד דבר כזה יוציאו אותו מקרבי "סבבה בוא נתערב!" אני צריכה למצוא מרוק כתוב שיוכיח לו דבר כזה ולא מוצאת.... אבל בכלזאת, לא נראה לי שהצבא מפלה על רקע העדפה מינית....

למה כן

New member
הומו

תגיד לאיזה יחידה אתה הולך? אם זה יחידה מצומצמת אם חברה טובים שעברתם גיבוש אליה אז לא נראה לי שתיהיה בעיה... אבל אם זה איזה גדוד אז אני ממליץ לך לצאת מהצבא ודבר שלישי תכנס לפורום תמיכה נפשית לחילים

bluefire

New member
עצוווווווווווווווור ............./images/Emo6.gif

סתם אחי בונ'ה שיהיה לך המון בהצלחה ועזוב אותך שטויות שתגיע לגשר תחצה אותו העיקר זה שתיהיה גאה במי שאתה זה הכי חשוב לא משנה מה כולם יגידו !!!!!!!!!!!

בוא אלינו,אלינו, אלינו לים!../images/Emo6.gif

קודם כל באמת כדאי שתתייעץ בפורום חיילים גאים או משהו כזה כי שם תקבל תשובות יותר טובות ומבוססות קח בחשבון שבצבא וגם כן במדינה יש הרבה הומופוביה, אנשים שלא מקבלים כל מה ששונה מהם וככה זה גם בצבא, אם תחצין את זה אז תהיה בטוח שיהיו אנשים שלא יואהבו את זה. כמו שאף אחד לא בא בשיחת פתיחה ואומר "שלום קוראים לי פירומן ואני סטרייט" אז גם אתה אל תדגיש את היותך הומו, אם יהיו לך כמה חברים טובים (במובן התמים של "חברים") אז תספר להם אם תרצה ואם לא תרצה אל תספר... איך שנוח לך אני מכיר כמה חבר'ה "גאים" בחיל שלי וגם באזרחות והם אחלה אנשים אף אחד לא מפלה את הבחור רק בגלל שהוא יוצא לגובי ביום חמישי (פירסומת סמוייה??) אם אתה אחלה בנאדם אז אחרים יעריכו אותך בלי שום קשר לנטיות המיניות שלך.

bicpen

New member
תודה לכולם

זה לא שציפיתי לקבל פה תורה מסיני.אני יודע שיש לי עוד הרבה מה לחשוב על זה,ומקווה לטוב! תודה שוב על זמנכם.

למעלה