קצת באיחור על מילווקי-ברוקלין

Rapgamer

Well-known member
היה משחק ממש טוב וצמוד. להזכירכם ברוקלין עדיין בלי הארדן.
למילווקי יש יחסית הרבה שומרים אישיים טובים על כוכבי הנטס אבל קיירי ודוראנט כל כך טובים בסקורינג שהאפקט הזה מוגבל. אמנם שניהם עם מתחת ל-50% מהשדה ומיעוט זריקות עונשין אבל זה עדיין לא מונע מהנטס כקבוצה לקלוע 115. לכן כל קבוצה שתאיים על הנטס בסדרה חייבת להיות מסוגלת לקלוע 120 באופן עקבי, זו הסיבה שאני חושב שמילווקי מאיימת עליה יותר מאשר פילדלפיה.
מבחינת מצ'אפים- הנטס לא הביאו הרבה עזרה על יאניס. נאש ניסה את דאנדרה כשומר אישי עיקרי במחצית הראשונה ואת גריפין כשומר אישי עיקרי במחצית השנייה. בשורה התחתונה זה לא הצליח כי יאניס שם 49 נקודות ומילווקי הביסה בנקודות בצבע. מצד שני הוא גם קלע יותר ג'אמפרים מהרגיל, היו לו 4 שלשות ועוד הרבה מיד ריינג'. לא חושב שזה פרקטי לשמור עליו אישית עם הסגל שיש לברוקלין אבל יכול להיות שלספוג ממנו 35 למשחק ומהאחרים פחות זו טקטיקה סבירה. אני מאמין יותר בטקטיקה של לתת ללופז, דיוינצ'נזו ושות' לנצח אותי מעבר לקשת.
מנגד ראינו מגוון של שחקני מילווקי מנסים את מזלם על דוראנט. לתחושתי מי שמצליחים יותר להפריע לו הם לא אלו שמתקרבים לסייז שלו אלא שחקנים קטנים ממנו שנצמדים לגופייה ומפריעים לו לכדרור, כמו הולידיי וטאקר (שעשה עליו 2 פאולים בכל פוזשן בערך). היו לו יותר איבודים מאשר אסיסטים. בנוסף באחד הפוזשנים שיאניס שמר עליו אישית הוא חסם אותו מחצי מרחק, מה שלא ראיתי קורה ל-KD כמה שנים טובות.

עוד מצ'אפ מעניין היה הולידיי מול קיירי ששמרו זה על זה רוב המשחק. הולידיי שומר עליו טוב, אין בזה ספק, וכמובן שכשקיירי חם הוא קולע זריקות קשות בלי שיש הרבה מה לעשות מעבר. בצד השני ראינו את הולידיי מנסה לקחת אותו לפוסט ולא ממש מצליח, לקיירי יש קשיחות הגנתית לא רעה בכלל מול גארדים גדולים ממנו. כלומר משחק הפוסט של הולידיי יכול להיות כלי טוב נגד פילדלפיה למשל עם סת' קרי, פחות נגד ברוקלין בהסתמך על המפגש הזה.

לשתי הקבוצות יש סיבות מסוימות לאופטימיות. מילווקי השיגה את ה-W למרות שהפסידה בריבאונד, מה שלדעתי לא צפוי לקרות לאורך סדרה. ברוקלין הייתה ממש צמודה למרות 16 איבודים שזה המון נגד קבוצת טרנזישן כמו הבאקס. בסופו של דבר אם הארדן חוזר בריא הם כמעט בלתי ניתנים לשמירה, ובעיני מסוגלים להדק את ההגנה במידה מספקת בכדי לראות בהם פייבוריטים ללכת עד הסוף.

Krit123

Well-known member
היה משחק ממש טוב וצמוד. להזכירכם ברוקלין עדיין בלי הארדן.
למילווקי יש יחסית הרבה שומרים אישיים טובים על כוכבי הנטס אבל קיירי ודוראנט כל כך טובים בסקורינג שהאפקט הזה מוגבל. אמנם שניהם עם מתחת ל-50% מהשדה ומיעוט זריקות עונשין אבל זה עדיין לא מונע מהנטס כקבוצה לקלוע 115. לכן כל קבוצה שתאיים על הנטס בסדרה חייבת להיות מסוגלת לקלוע 120 באופן עקבי, זו הסיבה שאני חושב שמילווקי מאיימת עליה יותר מאשר פילדלפיה.
מבחינת מצ'אפים- הנטס לא הביאו הרבה עזרה על יאניס. נאש ניסה את דאנדרה כשומר אישי עיקרי במחצית הראשונה ואת גריפין כשומר אישי עיקרי במחצית השנייה. בשורה התחתונה זה לא הצליח כי יאניס שם 49 נקודות ומילווקי הביסה בנקודות בצבע. מצד שני הוא גם קלע יותר ג'אמפרים מהרגיל, היו לו 4 שלשות ועוד הרבה מיד ריינג'. לא חושב שזה פרקטי לשמור עליו אישית עם הסגל שיש לברוקלין אבל יכול להיות שלספוג ממנו 35 למשחק ומהאחרים פחות זו טקטיקה סבירה. אני מאמין יותר בטקטיקה של לתת ללופז, דיוינצ'נזו ושות' לנצח אותי מעבר לקשת.
מנגד ראינו מגוון של שחקני מילווקי מנסים את מזלם על דוראנט. לתחושתי מי שמצליחים יותר להפריע לו הם לא אלו שמתקרבים לסייז שלו אלא שחקנים קטנים ממנו שנצמדים לגופייה ומפריעים לו לכדרור, כמו הולידיי וטאקר (שעשה עליו 2 פאולים בכל פוזשן בערך). היו לו יותר איבודים מאשר אסיסטים. בנוסף באחד הפוזשנים שיאניס שמר עליו אישית הוא חסם אותו מחצי מרחק, מה שלא ראיתי קורה ל-KD כמה שנים טובות.

עוד מצ'אפ מעניין היה הולידיי מול קיירי ששמרו זה על זה רוב המשחק. הולידיי שומר עליו טוב, אין בזה ספק, וכמובן שכשקיירי חם הוא קולע זריקות קשות בלי שיש הרבה מה לעשות מעבר. בצד השני ראינו את הולידיי מנסה לקחת אותו לפוסט ולא ממש מצליח, לקיירי יש קשיחות הגנתית לא רעה בכלל מול גארדים גדולים ממנו. כלומר משחק הפוסט של הולידיי יכול להיות כלי טוב נגד פילדלפיה למשל עם סת' קרי, פחות נגד ברוקלין בהסתמך על המפגש הזה.

לשתי הקבוצות יש סיבות מסוימות לאופטימיות. מילווקי השיגה את ה-W למרות שהפסידה בריבאונד, מה שלדעתי לא צפוי לקרות לאורך סדרה. ברוקלין הייתה ממש צמודה למרות 16 איבודים שזה המון נגד קבוצת טרנזישן כמו הבאקס. בסופו של דבר אם הארדן חוזר בריא הם כמעט בלתי ניתנים לשמירה, ובעיני מסוגלים להדק את ההגנה במידה מספקת בכדי לראות בהם פייבוריטים ללכת עד הסוף.
לא ראיתי אז חיכיתי לסיכום. טוב לראות שטאקר משתלב, התחיל פחות טוב. חשבתי שלרגע הם יפספסו אותו כמו את טורי קרייג שבינתיים נותן עבודה בפיניקס.

Krit123

Well-known member
נצל"ש הפסד מעיק ללייקרס.
ההפסד כשלעצמו מאכזב, לברון לא שיחק, הם בתקופה חלשה, אבל הוא מאכזב בעיקר בגלל ההצלחה הכבירה שלנו לאחרונה, יצרנו ציפיות לא ריאליות. היינו אמורים להפסיד אחד מתישהו בכל מקרה, בטח שבל"א. הסיפור המרכזי הוא הפציעה של דוזייר, שירד מהפרקט בעזרת קואץ' מאלון ולא ברור אם/איך יחזור העונה. אין אפילו צפי לחזרה של וויל דה ת'ריל, מונטה עדיין בחוץ, הקו האחורי שלנו התרוקן, והוא גם ככה היה די גבולי. בנוסף גורדון נמצא במגבלת דקות מעורפלת מאז שהגיע מאורנלדו במטרה לשמור אותו לפלייאוף. בקיצור, זה הסיפור המהותי.
הדיון עלול להיפתח דווקא מהכיוון של סטף, במידה וימשיך בכושר הנוכחי בזמן שהוא שומר על המקום ה-8, הוא יהיה יותר מראוי לזכייה אם נסיים בקול ענות חלושה. בתפיסה שלי לג'וקר עדיין יש sizable lead על אמביד, שלפחות סטטיסטית לא בדיוק סוגר את הפער לאחרונה, אך עם זאת הקבוצה ממשיכה לנצח. לטעמי, בהתחשב בנסיבות, פילי יכולים להוביל עלינו עד 4 משחקים בסטנדינגס ויוק עדיין יהיה ראוי לזכייה. אבל יותר מ-4?.. ביכולת טובה..? כבר pushing it. בקיצור אנחנו צריכים עזרה מכמה כיוונים, if they run the table זה אתגר ממשי.
אני מקווה שנוכל לגרד 3-4 ניצחונות ולסגור עניין, בנוסף אני מקווה שאנשים לא יתנו לסיום להשפיע יותר מדי על ההצבעה שלהם, צריך להסתכל על העונה בכללותה, ולהעריך מה שג'וקר עשה עד עכשיו, כשעוד היו לו כלים סבירים סביבו. תמונה להמחשה: https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/d88...m/uploads/chorus_asset/file/22490452/snip.png

עוד נאמר שהייתה שריקה גבולית לעבירת תוקף של פאקו, בזמן שמייקל פורטר קלע שלשה שצימקה את ההפרש לנקודה בערך 2 דקות לסיום (היו שריקות גבוליות גם לצד שלנו). הייתה לנו עוד הזדמנות אבל איידי הגיב במהלך הגנתי גדול. גאסול עשה שינוי במשחק, בנוסף לאחרים בספסל כמו THT ועוד. לא קלענו שלשה בערך כל המשחק, אנחנו חושך מהטווח כבר תקופה. הם לא נתנו לפורטר שום air space ביציאה מחסימות, היו מאוד פיזיים, הוא די התקשה לייצר לעצמו בהתקפה עומדת, זה מה שהוא ויוק צפויים לפגוש בפלייאוף. חייבים ללמוד לסחוט עבירות זולות או לנצל את הפרצה בהגנה לוחצת כדי שיפסיקו לדחוק אותם אל מחוץ לקו השלוש. האחריות של מאלון היא למצוא פתרון במקרים האלו, היו שתי דקות בהן פורטר היה על המגרש עם יחידת הספסל ולא נגע בכדור... בנוסף פול מילסאפ לא שותף בתקופה הכי טובה שלו העונה, בגלל שמקגי קיבל את טבעת האליפות שלו אז הפוליטיקה של הליגה מחייבת לפרגן לו בדקות.

Rapgamer

Well-known member
היה משחק טוב, הגנתי, קשוח.
הלייקרס שמרו עליכם היטב וגרמו לג'וקר לעבוד קשה על הנקודות שלו אבל כמו שאמרת אותה שריקה עשתה סווינג של 3 נקודות וכנראה הכריעה בדיעבד את המשחק.
אתה תמיד מניח את ההכי גרוע על דנבר... אתם תסיימו בטופ 4 וצריכה לקרות הפתעה גדולה כדי שהג'וקר יפסיד את תואר ה-MVP. אני חושב שהאיום העיקרי עליו זה אמביד שמשחק מעולה במובילת הקונפרנס הנגדי, לא קרי וגולדן עם המאזן החצוי שלהם.

למעלה