קצת באיחור - סיפור הלידה המקוצר

שקד פ

New member
קצת באיחור - סיפור הלידה המקוצר

אז ... ילדתי בתאריך 4 ליוני את יואב. הלידה היתה זוועתית ולא ציפיתי שלידה שלישית תהייה קשה כל כך. כל מי שיש לה לב חלש לא להמשיך לקרוא!!! הגעתי למאיר כדי לעבור זירוז עם בלון. עם הכנסת הבלון התחילו צירים סדירים כל שתי דקות שנראו על המוניטור בגובה של 80 אך יחד עם הצירים הגיעו גם בעיות של קצב נשימה והחליטו להכניס אותי ישר לחדר לידה בלי שתהייה פתיחה רצינית. הכל נעשה בזריזות בלי לשאול אותי ומבלי לעדכן אותי על מצבי. בחדר לידה התחילו לבקוע לי את שק מי השפיר כדי שיוכלו להכניס מוניטור פנימי כדי לראות האם התינוק באמת במצוקה. התינוק הראה סמנים של התאוששות אבל עדין היו נפילות במוניטור. למזלי באותו יום היה רופא תורן בכיר ד"ר קנטי הידוע והמדהים. הוא הגיע לבדוק אותי והחליט שהמצב בסדר אבל צריך להכניס לי לרחם צינור של מים חמים אשר עוזרים לתינוק "נעשה לתינוק זקוזי" כך הוא אמר. לאט לאט התחילה פתיחה של 3 ומהר מאוד צעקתי שאני רוצה אפידורל. המרדימה התקשה להכניס לי את המחט בטענה שיש לי גב עם בצקות (לא היה לה נעים לאמר לי שאני שמנה מאוד) לאחר כמה דקירות שלא הרגשתי התחיל לזרום בגופי האפידורל "האגדי" שעזר לי לעבור את הלידה הטראומטית. הלידה לא התקדמה ועדיין הייתי בפתיחה של 3 ועם ירידות במיניטור ואז שמעתי את הרופאים אומרים למיילדת לגלח כי מכינים את חדר הניתוח. בשלב זה כבר לא היה אכפת לי רציתי להיות אחרי הכל לא היה לי כוח לסבול עוד מבחינה נפשיתי (פיזית לא סבלתי). אך ד"ר קנטי היה נגד קיסרי והוא אמר שהוא מאמין שאני אעבור את הכל כמו גדולה. עם הזמן התחלתי להרגיש כאבים כאבי לחץ והבנתי שאני מתקדמת מהר מאוד ללידה. המיילדת בדקה וראתה שאני כבר בפתיחה של 8 (תוך רבע שעה עברתי לפתיחה של 8) אך כשהמיילדת הוציאה את הידיים מהרחם הידים שלה היו מלאות דם!!! אני לא הבנתי וגם לא ידעתי מה זה אומר. וגם אף אחד לא טרח לספר לי מה קורה . מסתבר שהם חששו שהשליה מתחילה להפרד מהרחם וצריך לזרז את הלידה כמה שיותר מהר. אני בחוסר ידיעה בלי כוח לשאול שאלות שוכבת כמו פגר במיטה ונותנת לאנשים הגדולים לעשות מה שנראה להם. הובילו אותי לחדר ניתוח ושם ד"ר קנטי לא רצה לנתח ואמר שאני יכולה עם הרבה מאמץ ללדת עם וואקום. אני אחסוך את הסיפור של הוואקום... אבל לאחר כמה לחיצות יצא יואב לאויר העולם במשקל 3040 וללא סמנים של מצוקה עוברית. סתם התחשק לו להבהיל את כולם. שכחתי לצייו שבנוסף לכל גם חתכו אותי . כן,לידה שלישית חשבתי שאני לא אצא עם חתכים . הכל באמת התגמד לאחר שיואב יצא. ושום דבר לא עניין אותי רק התינוק המהמם שלי. חייבת לציין לשבח את ד"ר קנטי שלא זז לרגע מהמיטה שלי, אדם פשוט שבשעות קשות יודע להצחיק ולהוריד את דרגת הפחד. לאחר שראיתי את יואב התחלתי לבכות ואז ד"ר קנטי בא ואמר: "אני רואה שיש עוד ירידת מים..... כולם נבהלו לרגע ואז הוא המשיך "ירידת מים מהעיניים". חייבת לציין לשבח את האפידורל שמאוד מאוד פחדתי מזה. את שתי הלידות הקודמות ילדתי ללא. ואני לא יודעת איך אפשר ללדת בלי זה. חייבת לציין שיכולתי להזיז את הרגלים ולא הייתי כמו בול עץ במיטה. לגבי בית החולים מאיר, הגעתי למסקנה שלא משנה היכן יולדים הכי חשוב מי המיילדת. מיילדת טובה ולא טובה יכולה להיות בכל בית חולים. המיילדת שלי לא היתה כוכב גדול אבל היא פשוט התגמדה לנוכח כל הרופאים. הכי חשוב שלא אמנתי שאני הצליח להניק והינה אני היום מניקה מלא ונהנת מכל רגע. חוויה שלא היתה לי עם שני הגדולים שלי ואני מצטערת שוותרתי מהר על ההנקה עם הגדולים. רוצה להודות לפורום על התמיכה ועל הידע שנתתם לי. המשך הריון קל ולידה קלה לכולם. ולצערי אני לא יכולה לאמר שנפגש בשית כי מבחינתי סגרתי את הבאסטה.

הם נהדרים. יואב דומה להן הגדול

שלך. מזל טוב לך וטוב שהכל עבר בשלום, חבל לי שזכורה לך הלידה כזוועתית, לפחות ההמשך מוצלח. תהני מהם.

מזל טוב../images/Emo65.gif הוא נראה מתוק אמיתי!

גמני אחרי לידה לא כיפית בלשון המעטה ושלי נגמרה בקיסרי. נראה לי שמגיע כל הכבוד לצוות שהצליח להעניק לך לידה רגילה וכמובו כל הכבוד לך! תהנו מיואבי!

Lemonchela

New member
טוב שהזהרת לגבי התיאורים ../images/Emo193.gif

על זה נאמר שעודף אינפורמציה פוגע.. אבל בכל זאת, שיהיה לך המון מזל טוב!

yuvi

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo99.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב, וטוב שהכל נגמר טוב ויצא הבונבון הזה , ממש חמודי הבנים שלך ממש דומים

מזל טוב! ../images/Emo20.gif

נכון. סיפור לא קל, אבל ד"ר קנטי נשמע מקסים, עברת לידה רגילה בסופו של דבר, ויואב כל כך מתוק! שיהיה לכם המון המון מזל טוב!

../images/Emo42.gifמשל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif

שלושת הילדים שלך מקסימים. באמת נשמע שהיו כמה רגעים מפחידים... טוב שהכל עבר בשלום
ושוב מבל טוב

למעלה