קצת באיחור, אבל נקודות אור

dana cohen

New member
קצת באיחור, אבל נקודות אור ../images/Emo62.gif

יצאתי לחופש הגדול (אני מורה) - דבר נפלא לכשעצמו חודשיים חופש עם טיסה לארה"ב (שב"ה תתבטל במידה ולא אקבל החודש וב"ה תצא לפועל ותהווה פיצוי על אכזבה). יש הרבה זמן לחשוב על המצב אז הכנתי לי תכנית פעולה - לחזור לכושר ולרזות את הכמה ק"ג שעלו במהלך החודשים האחרונים כתוצאה ממותר לי לאכול הכל ורצוי שוקולד כי אני אוטוטו בהריון
קבעתי תור למומחה פוריות, לאחר שטופלתי אצל רופא נשים רגיל ועברתי 3 הזרעות ורק שהגעתי לפורום הבנתי שרצוי להתייעץ עם מומחה (תודה ל3קטנה
)
נקודת האור הכי גדולה של השבוע הזה היא ההופעה של שלום חנוך ושלמה ארצי
שתערך היום בערב בקיסריה (אני הולכת להופעה של שלמה ארצי כל 3-4 חודשים... מצטערת שהחמצתי את המפגש (אני עדיין לא מוכנה רגשית להחשף) ומחזיקה אצבעות לשבוע נפלא לכולנו מלא בשורות טובות

dana cohen

New member
ההופעה הייתה מדהימה ../images/Emo140.gif

שלמה ארצי היה ע-נ-ק-י כמו תמיד שלום חנוך היה אדיר אף הוא השירים, הנגנים המלווים (ובמיוחד רוני פיטרסון ואבי סינגולדה) המיקום (שורה 9 למטה) ליד כל המפורסמים ששלמה בא אליהם לומר שלום ומחכים לצוותא בחורף

נועם@בת

New member
אור זה טוב

חופש זה עודיותר טוב. כל שנה בעשרים ביוני אני יודעת שבחרתי במקצוע הנכון (בחד באוגוסט שוב עולים ספקות
). ביום רביעי יש לי מפגש עם חברי כיתת ההילינג שלי. בתור אחת שלא ממש שומרת על קשר טלפוני, זאת הזדמנות לראות, להתעדכן ולהתרגש. היום, כשחיכיתי לבדיקת הדם בקופ"ח, היתה שם אשה שהתפתלה מכאבי ומפחד. נתנו לה לנוח בחדר צדדי, ואני עמדתי לידי ועשיתי לה טיפול הילינג. לראות אותה נרגעת מכאבים (בזכות הזריקה שקיבלה) ומהפחדים והמתח (בזכות ההילינג) היה מאוד מרגש. חוצמזה, יחי החופש הגדול
נועם

פיקשלה

New member
עוד קצת אור ../images/Emo62.gif

אני ביומיים חופש מהמרוץ המטורף הקבוע שלי (אמנם זה בזכות ההחזרה של אתמול,אבל בכל זאת אני נהנית מהרוגע).
בעוד שבועיים אנחנו יוצאים לסוף שבוע של טיול משפחתי בצפון(20 איש- המשפחה הקרובה שלי ושל בעלי) זה הפך לנו למנהג קבוע של פעמיים בשנה מאז שהתחתנו(לפני 4 שנים). שיהיה באמת שבוע טוב לכולנו

../images/Emo98.gif

קודם כל -אין כמו מנוחה בבית אחרי החזרה וכמובן המון המון בהצלחה !! שנית-קחי כובע,משקפיי שמש והרבה גופיות כי חם פה לאללה !! תעשו חיים ותבלו כי אין אין אין כמו הצפון

חמסונית

New member
הצפוניות שמעו צפון והתעוררו../images/Emo1.gif

פיקשלה מה שלומך? אולי בטיול בצפון העוברון כ"כ יתלהב שלא יוותר עליך לעולם!
מחזיקה אצבעות ל-IVF ראשון ואחרון!

פיקשלה

New member
היי חמסונית ../images/Emo13.gif

אני מרגישה מצויין,שמחה שדיבורים על הצפון העירו אתכן.... והלוואי שמהפה שלכן ל....אתן יודעות לאן. תודה תודה תודה.

קח מקל קח תרמיל...../images/Emo66.gif

בוא איתי אל הגליל..... כולן להצטרף לשירה המסתלסלת תחזרי לעבודה
אין לי כח לקום מהכסא לעשות לי אוכל כי הבטן שלי נפוחה כאילו אכלתי כבר פיל.אוף..אני צריכה פינוק
(אין ציור של פיל רק של פרה,אז לא נורא). הכדורים הללו יהרגו אותי עוד לפני....

tal219

New member
../images/Emo62.gifאור ממני

עוד שבוע וחצי אני יוצאת לחופשת סמסטר עם מבחן אחרון
סופ"ש בצפון עוד שבוע וחצי עוד שבועיים מתחילים טיפול חדש ומקוצר וזהו.שיהיה לכולנו רק אור

26may

New member
כולי קנאה

חולה על שלמה ארצי הייתי הולכת באופן קבוע להופעות שלו כל כמה חודשים היו צוחקים עלי שאני יכולה להחליף אותו כבר בהופעה . כבר די הרבה זמן לא יצא לי ללכת להופעה שלו (שנה שלמה ) מתה להופעה טובה כזו בה פורקים הכל תהנו מלא היום בערב

לחיי החופש הגדול../images/Emo175.gif

איזה כיף להיות בחופששש
נקודת האור שלי היא שאני מחליפה את ה
שלי באוטו הרבה יותר שווה (עם כל הפינוקים שצריך) וחוץ מזה בקרוב יש לי יומהולדת
ועוד נקודת
סודית שאני שומרת לי ולבעלי
תהנו מהבילויים ותעשו חיים (תרתי משמע)

3קטנה

New member
שום דבר הקשור לסקס לא ברור לי ../images/Emo6.gif

ואני צריכה הסברים בגוף הסרט

נקודות אור זה טוב ../images/Emo99.gif

כי המחזור צריך להגיע בקרוב מאוד (היום כדור אחרון של פרימולוט-נור + 3 חצ'קונים חדשים)... ודברים יתחילו לזוז...
כי לאיש שלי יש יומולדת 30 ביום רביעי , וסוף סוף יש לי רעיון למתנה.
כי הייתי 3 פעמים בים בשבוע שעבר...
כי התרגלתי לא לעבוד, ואני עובדת מהבית הרבה יותר טוב...
כי אני יודעת שבקרוב זה יקרה , וממש מתכווץ לי בבטן מהציפיה

למעלה