קצת אחרי שלוש בצהריים הטלפון פוצח בשירה :

קצת אחרי שלוש בצהריים הטלפון פוצח בשירה :

(במצב אחר ההגדרה היא "סתם מטרטר"
) -היי אמא , מה קורה ? * אצלי בסדר , מה איתך, עדיין ברמה ? - כן. הכל טוב. מזג אוויר מעולה. סבבה כאן. * יופי. אני שמחה לשמוע. אתה מגיע בשישי ? - כן. טוב , חייב לזוז. ביי. * רגע , ילד , תרצה משהו מיוחד לאכול ? - נראה כבר. ביי. ------------------------- עברו כמה דקות. שוב הטלפון שר. - מה שכחת , ילד ? * זה לא ילד , זה אבא שלו. - מה ? איך ? איפה אתם ? * בבית. - מה קרה ? * שום דבר רציני. הוא קיבל גימלים. תגיעי הביתה מהעבודה והוא ייעדכן אותך.... ביי. --------------------------------- אז השעה וחצי הבאה עברה עלי בעצבנות יתר , מקווה ששום מצלמה לא קלטה אותי שועטת בכביש במהירות קצת גבוהה מעל המותר. מסתבר שאתמול , בצהרי היום , החום עלה לו והוא רעד מקור. מאחר וחופ"ל אמור היה להגיע רק בשעות הערב , שלח אותו המ"מ לישון. כיסו אותו במספר שקשי"ם ובמעיל , למרות שהיה די חם. בערב הגיע החופ"ל , מדד לו חום , שעלה ל-39 והוחלט לפנות אותו לביה"ח פוריה. שם עשו לי צילום חזה וסינוסים , כי בבדיקת הדם היו הרבה מידי תאי דם לבנים. קיבל עירוי , אנטיביוטיקה כלשהי וגימלים. היום נשלח הביתה עד יום ראשון. כשיחזור ביום ראשון לבסיס , יחזור ללא "צ'ונגיות" , כי מחר מסיים טירונות (היא קוצרה בכמעט חודש). כאן סוף החדשות.

אילת39

New member
אין רגע דל....

מאחלת החלמה מהירה וקלה...אני מאמינה שאם הוא כבר מטופל באנטיביוטיקה תוך יום הוא כבר יתחיל להרגיש טוב יותר. איך זה שהטירונות קוצרה בחודש? ואת... תחזיקי מעמד

ע ו מ ר 4

New member
שתייה מרובה

מרק עוף של פולנים פינוקים. יום ראשון כמו חדש...יקום השכם ויסע אל הצבא. בבריואת

למרות שהייתי חייבת לצאת לעבודה , למרות העדפתי

הברורה להישאר עם האפרוח , הוא יטופל החל משעות אחה"צ. עכשיו אבא שלו ידאג לו קצת. ומשהו מצחיק שהיה כרוך בפינוי : הוא הגיע לפוריה לבוש בבגדי האוייב (לא אפרט יותר מידי) , כשהוא מלווה בשני חיילים (חופ"ל ונהג). למרות מחצית הגנים האשכנזים שבו , הוא נשלט לגמרי ע"י הגנים המזרחיים , וגם בלי מדי האוייב נראה כמו אחד "בן-דוד". הוא מספר שכל העיניים (הלא עצומות) בפוריה היו נשואות אליו (ולא אגזים אם אומר שבטח היו כאלה שרצו לאינטרנט לבדוק אם היתה איזו תקרית שבה תפסו אוייב
)

אםפי7

New member
הצבא מבין שחודש אדר ועוד מעט פורים

הבן שלך מותאם לזמן.
העיקר שיהיה בריא. החלמה מהירה.

שושנה ו

New member
../images/Emo24.gifאדמונית, רפואה שלימה והחלמה מהירה לבן

מאמינה שהשהיה בבית וטיפול החם והאוהב שלך, יעשו את שלהם ויחלים במהרה
ההרגשה החמימה של הבית תגרום להבראתו המהירה . וכיף שביום ראשון יחזור לסוף עידן הטירונות

noati

New member
החלמה מהירה - מקווה שנח ומתפנק כמו שצריך

בבית... ויגיע לסיום הטירונות בריא ומחייך. יפה להם שקיצרו טירונות בחודש מה קרה?
שבת שלום ורגועה

תודה לכל המתעניינים , אכן הוטב לו משמעותית

אין ספק שהאנטיביוטיקה עושה יופי של עבודה (למרות שלא ידוע היכן יש לו דלקת. לא באיזורים הנצפים , בכל אופן). ו...חזרתו לבסיס נדחתה ליום שני , כך הודיע לו המפקד , כי ג' שנופל על שישי שבת , נחשב יום אחד. אז ישלים עוד קצת שעות , יאכל וייתפנק וייאזור כוחות ....

למעלה