קצונה ייעודית

מכביסט05

New member
קצונה ייעודית

קצונה ייעודית מקבלים רק מפרופיל 82 ומטה? חבר שלי עם פרופיל 82 וקב"א גבוה כמו שלי (52+) קיבל קצונה ייעודית במנילה ואני עם פרופיל 97 לא קיבלתי...שאלתי את הלשכת גיוס והיא אמרה שהנתונים שלי לא מתאימים לקצונה ייעודית, וממה שהבנתי, תפקידי קצונה ייעודית הם עורפיים ולי יש פרופיל קרבי. בקיצור, קצונה ייעודית קשורה רק לפרופיל? כי יש לי קב"א של קצונה אבל פרופיל קרבי. תודה מראש.

izzy88

New member
גם 82 לא אמורים לקבל

כנראה יש לו דברים נוספים...... הקלות שירות אולי? אולי הוא בן יחיד במקרה?

angelpie

New member
גם במנילה של בנים עם פרופיל קרבי.

מקבלים חלק מהקצונות הייעודיות.

izzy88

New member
אז כנראה לך יש קב"א 52-53

ושלו זה 54+.... קצונה יעודית זה מינ' 54+

lsd500

New member
52...

אם קצונה ייעודית היה 54 ומעלה, היו כ"כ מעט קצינים לעומת מה שיש היום...

izzy88

New member
ממש ממש לא....

אני משרתת בלשכת הגיוס, היה עצוב אם לא הייתי יודעת את זה

izzy88

New member
אה וגם....

נא לא לשכוח שהמבחנים זה לפעמים הרבה מאוד מזל... כאילו אני מכירה בנאדם ממש ממש דפוק בשכל ומפגר שיש לו קב"א 53. מצד שני אני מכירה בנות ממש חכמות שיש להן רק 51-52. זה כ"כ לא משקף בדוגרי......

את האמת לי יש קב''א 53

וקיבלתי קצונה ייעודית לתקשוב...אז אולי זה לא כ''כ גורף, או שהקשרגים זה מסלול ייעודי אחר.

angelpie

New member
האמת. שזה תלוי במתאם.

אני יודעת שאת משרתת בלשכת גיוס ויודעת דברים כאלו. אבל בכל זאת.

izzy88

New member
זה כן......

וד"א מתאם 2 מגיע בהרבה מהמקרים עם קב"א 54+, וחוצמזה בדוגרי זה הבנות של חוליה פסיכוטכנית שמבינות בשילוב של קב"א ומתאם, אבל בתור מישהי שראתה את החוקה עם נתונים בסיסיים לכל דבר - כן יש צורך בקב"א 54

קב"א 52 לא מספיקה לקצונה יעודית

צריך 54 ומעלה... 52 ומעלה זה רק לקצונה במסלול רגיל. לגבי השפעה של הפרופיל אני לא יודעת- אבל נראה לי שזה לא אמור להשפיע, כמו במיונים למודיעין למשל.

RRReut

New member
../images/Emo207.gifקצונה ייעודית- שאלה בקשר למבחנים!

ב18.7 יש לי זימון למבחנים לקצונה ייעודית, אם מישהו/מישהו יכולים לספר לי קצת מה הולך במבחנים ואם יש להתכונן עבורם אני אשמח. בגדול ההעדפה שלי זה קשר"גית... תודה רבה לעונים

למעלה