קפה

PinkWin

New member
קפה ../images/Emo13.gif

האם באמת קפה שחור, כשמעסים אותו בעור, האם הוא מחליק אותו? קראתי שקפה מאוד טוב לעור. אשמח לשמוע תגובות. תודה

PinkWin

New member
והכוונה היא לאיזור הירכיים-רגליים

לא לפנים. למרות שאם זה טוב לפנים בכיף.

I Was Hoping

New member
זה לא הקפה

זה משהו בקפאין שאומרים שממיס צלוליטיס. עדיין, הריכוז שלו בקרמים לא מראה על אפקטיביות. בקיצור, ותרי :)

girl111

New member
אופס... ../images/Emo12.gif

בעבודה אני שותה המון כוסות קפה( מזמן הפסקתי לספור). קפה זה אחד המשקאות החביבים עלי ביותר. נו טוף, אני צריכה לצמצם ( גם את הסיגריות
) תודה בובה

sharon.sherry

New member
תה זה דווקא בריא כמעט לכל דבר,

יש בזה אנטיאוקסידנטים או איך שלא קוראים לזה, והבנתי שזה יכול לרפא הרבה, אם שותים כמה כוסות טובות ביום. חוץ מזה שהקפאין עושה את השיניים צהובות...
וזה כבר סיפור אחר לא נעים..

הקפאין זה דבר נורא

הוא ממש לא בריא. כל פעם כשאני פותחת את המכסה של הכוס שאני שותה תה,אני נחרדת מאיך שהכוס נראית כשאני מסיימת אותו

kartisia

New member
הכוס נראית ככה לא בגלל התה אלא

בגלל המים. הכתמים האלה שאת בטח מתכוונת אליהם זה אבנית של המים שנתפס בה הצבע של התה.

girl111

New member
אויש, איך אני שונאת את זה

אחרי כמה שימושים בכוסות שקופות פשוט אי אפשר להוריד את הכתמים( ועוד חבר שלי נזכר לשטוף את הכוס רק אחרי יומיים, והכתמים נשארים גם אחרי שפשוף בסבון) אבל גיליתי שאקונומיקה מורידה אותם יופי.

girl111

New member
גם אני חורשת על תה בזמן האחרון

המון תה ירוק בכל מיני טעמים- אבל תה זה בריא. רק הקפה לא בריא
אבל.... אני לא יכולה לוותר על קפה

girl111

New member
נראה לי שיש, לא? חוץ מזה

יש תה ירוק נענע גם
גם של ויסוצקי וגם של הערבה. אני אוהבת תה ירוק בתוספת לימונית ולואיזה של ויסוצקי ותה ירוק אוריגינל של הערבה ואני חורשת עליהם המון בזמן האחרון. תראי, הקטע של הקפאין פחות מפריע לי, הוא לא ממש משפיע עלי ( אני יכולה לשתות כמה כוסות קפה לפני השינה והקפאין לא ישפיע. דווקא די התבאסתי מזה כשהייתי סטודנטית
)

ToryMaster

New member
בעיקרון

בכל תה יש קפאין, פשוט בגלל שבצמח עצמו יש קפאין, חליטות צמחים שקוטפים בגינה מכילות הרבה פחות [אם בכלל]. למיטב ידיעתי, בתה ערבה יש פחות קפאין מאשר בשל ויסוצקי.

ToryMaster

New member
איחס

ילדה יפה, תיגמלי! את יודעת מה הכי טוב? לחשוב שאין כסף, זו גמילה מהירה. גם קפה, לא בריא לא בריא לא בריא!

girl111

New member
תודה../images/Emo140.gif

אני אנסה.. עכשיו אני בקטע של להגמל מסגריות, אז אולי אח"כ

למעלה