קעקוע ראשון :)

P i x i e s

New member
קעקוע ראשון :)

קודם כל, היי, יובל, בת 21, קוראת בפורום הזה כבר שנים, בהן פנטזתי רבות על קעקוע משלי.
את הסמל, בתכלס, מצאתי לגמרי במקרה והוא דיבר אליי מאד. נקרא claddagh - סמל אירי עתיק, מסמל אהבה, חברות ונאמנות.
כמובן שהתמונה המצורפת היא מהיום, זה עוד לא החלים (אם יהיו הבדלים אסטרונומיים אעלה שוב
). עשיתי אצל אביב רוטשס (פסיכו לשעבר) שפתח סטודיו משלו לא מזמן.
hurt like a mother fucker, באמת שלא ציפיתי שיכאב לי ככה (ופחדתי בטירוף, כן?) בחלק מהקטעים. תודה לאל שזה עבר!

אז מה אתם אומרים?

MissSin7

New member
מקסים!

מה שהכי אהבתי בו זה שהוא פשוט ונקי.

מאוד אהבתי, גם את המשמעות מאחוריו. תתחדשי בובה.

P i x i e s

New member
תודה רבה

האמת שהחברה שהייתה איתי אמרה שהיא הייתה אפילו מנקה אותו יותר, לא צובעת ולא כלום אבל חשבתי שזה תבניתי ולא אישי אם אין בחירת צבעים... שמחה שזה בכל זאת נראה נקי

love addict

New member
איזה כיף, תתחדשי!

ראיתי גם בפייסבוק של אביב, אבל עכשיו כשאני קוראת על המשמעות שלו אז אני אוהבת אותו אפילו יותר :)

UrBaN Man

New member
ראיתי עכשיו סוףסוף את העפיפון והילדה שלך

איזה יופי!

love addict

New member
חח תודה :)

חשבתי להעלות תמונה לפורום כשהוא יהיה מוחלם והרגל שלי תהיה פחות וולברינית מעכשיו

P i x i e s

New member
העפיפון והילדה זה שלך??

אתמול אמרתי לו כמה שאני מאוהבת בקעקוע הזה

UrBaN Man

New member
חמוד מאד :} + שאלה

אהבתי מאד את הביצוע, הסמל עצמו קצת פחות לטעמי.

משמאל ללב, נראה כי יש נקודת חן/ משהו דומה מקועקע/ת. הייתכן?

P i x i e s

New member
במחשבה שנייה - יש מצב שכן

לא קראתי את השאלה כמו שצריך. כנראה שכן, יותר סביר שזה פצעון נורא שיצא לי מרוב התרגשות, ואם הוא לא יחלים כמו שצריך נצטרך לעשות טאצ' אפ...

UrBaN Man

New member
שאלתי כי לא ראיתי אף פעם שמקעקעים נקודות חן

אז זה היה נראה לי מוזר.

מישהו פה יודע אולי להרחיב יותר בנושא?

Alm0st Happy

New member
מעולה!

ביצוע נפלא.
את גורמת לי להתגעגע לטבעת קלאדה שלי, שקיפחה את חיה בשטח הניווטים של בה"ד 1 לפני אי אלו שנים

מודה שגם לי עובר הרעיון לקעקע קלאדה מידי פעם, ואני אף פעם לא מצליחה למצוא את המקום והסגנון הנכונים.
(במיוחד היום, כשכבר יש לי קעקוע שהוא buffy related...)

הקעקוע שלך יפהפה!
תתחדשי ותשמרי עליו יפה

P i x i e s

New member
אני היחידה שלא ראתה באפי??

שמעתי את זה מעוד כמה אנשים, דווקא ראיתי כמה פרקים, כנראה את הפרק הלא נכון

ותכלס, מבחינת מיקום, לדעתי זה המיקום האולטימטיבי (אמצע גב עליון) אבל אני לא אכריח

Alm0st Happy

New member
באמת מיקום נפלא

העניין הוא שאצלי הוא תפוס כבר.
חשבתי אולי לעשות צמיד ברגל, אבל זה פשוט נראה רע. כך גם נפסל הרעיון של באמת לקעקע את זה כטבעת על אחת האצבעות. הרעיון הכי ריאלי שלי כרגע הוא לקעקע את זה על אחת המותניים, במן מיקום וצורה שמסתדרים לי בראש וקצת קשה לי להסביר. אולי יום אחד...

זה קעקוע מאד בעייתי, וחייבים למצוא מקעקע מאד מוכשר כי זה אמור להיות על טבעת. חייבים לדעת לשחק עם הפרופורציות בצורה נכונה (כמו שעשו אצלך, הקעקוע באמת באמת מדהים!).

כל פעם שאני חושבת על לקעקע את זה אני פשוט מסיימת את זה בקניה של טבעת (ואז מאבדת אותה. אני איומה עם טבעות).

והעונה שאת מחפשת בבאפי היא העונה השניה (ויש שיגידו המוצלחת ביותר)- אנג'ל נותן לבאפי טבעת קלאדה ובגדול יש המון איזכורים ומשמעויות לטבעת הזאת לאורך הסדרה.

knitting needle

New member
איפה אפשר לקנות אותה?

אני מכורה לבאפי כבר שנים, אבל תמיד חשבתי שזה משהו שייצרו בשביל הסדרה - לא ידעתי שבאמת יש מאחוריה סיפור והיא באמת קיימת מחוץ לסט של באפי..

למעלה