קסם שורט נדל"ן 15 כפליים יומי

מצב
הנושא נעול.

voguemaster

New member

בעודי בודק תעודות בחסר נתקלתי בתעודה הזו שאמורה (אם אני מבין נכון) להתחקות בשורט אחרי מדד נדל"ן 15, לא ? התעודה כרגע בציטוט של מינוס 6.67 אחוז בעוד שהמדד בסה"כ עלה 1.88 אחוז (לרגע זה). איך יכול להיות שהתעודה ירדה בכ"כ הרבה ? כפליים לא אומר "כפול" ?
לפעמים אני ממש לא מבין את החישוב של התעודות, זה ממש מעצבן.

voguemaster

New member
הממ תיקנה ל-4.85

בעודי בודק תעודות בחסר נתקלתי בתעודה הזו שאמורה (אם אני מבין נכון) להתחקות בשורט אחרי מדד נדל"ן 15, לא ? התעודה כרגע בציטוט של מינוס 6.67 אחוז בעוד שהמדד בסה"כ עלה 1.88 אחוז (לרגע זה). איך יכול להיות שהתעודה ירדה בכ"כ הרבה ? כפליים לא אומר "כפול" ?
לפעמים אני ממש לא מבין את החישוב של התעודות, זה ממש מעצבן.
הממ תיקנה ל-4.85
מעניין איך זה מחושב. אני אשמח לשמוע הסבר על תעודות מסוג "כפליים" שכאלו.

la DVD

New member
אילה הפאקים של מסחר יומי בתעודות סל

ברור
אבל לא הבנתי איך יכול להיות שהמדד עלה 1.88 אחוז והתעודה ירדה 6.67! זה ממש לא כפול! תסביר את זה.
שלא עוקבות אחרי מדדים שיש עליהם חוזים, יותר קשה לייצר קורלציה טובה כי זה אומר להתעסק בכ-ל המניות ובמינון פרופורציונלי. בכאילה תעודות סל אני לא ממליץ לסחור יומי כי תמיד תידפק מהציטוטים

NS101

New member
הבעיה היא לא מהחוסר קורלציה

שלא עוקבות אחרי מדדים שיש עליהם חוזים, יותר קשה לייצר קורלציה טובה כי זה אומר להתעסק בכ-ל המניות ובמינון פרופורציונלי. בכאילה תעודות סל אני לא ממליץ לסחור יומי כי תמיד תידפק מהציטוטים
היא נובעת מהיעדר עושה שוק, אז פה באמת אתה תלוי בחסידהם של המוכרים והקונים.

la DVD

New member
יש תעודת סל ללא עושה שוק?

היא נובעת מהיעדר עושה שוק, אז פה באמת אתה תלוי בחסידהם של המוכרים והקונים.

NS101

New member
אכן

אכן
תראה בזמן המסחר אם זה עוקב באיזושהי מידה אחרי הנכס, מעבר להיצע בביקוש רנדומאלי, תגלה מסקנות מפתיעות. ככה זה בנכסים שאי אפשר 'לממש' אותם תוך שניות כמו לקחת תעודות סל על המעו"ף ולהשתמש בהן כנכס בסיס בשביל אופציות.

המלצה שלי

אכן
תראה בזמן המסחר אם זה עוקב באיזושהי מידה אחרי הנכס, מעבר להיצע בביקוש רנדומאלי, תגלה מסקנות מפתיעות. ככה זה בנכסים שאי אפשר 'לממש' אותם תוך שניות כמו לקחת תעודות סל על המעו"ף ולהשתמש בהן כנכס בסיס בשביל אופציות.
המלצה שלי
אם רוצים לקנות תעודות סל לתקופה לא ארוכה,כדאי לבדוק את הסחירות בתעודה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה