קניתי צבעים חדשים לצביעת חותמות

ribber

New member
קניתי צבעים חדשים לצביעת חותמות

TOMBOW DUAL TIP MARKERS האמת, שזו כבר הפרעה נפשית, הקניות האלה LOL רציתי קופיק, אבל בסוף החלטתי שאני שמחה עם צבעי מים. התוצאות יפות גם בלי קופיק. ואז ראיתי את TOMBOW DUAL TEEP MARKERS עם כמה הדרכות ביוטיוב, וחשבתי לי, וואללה, למה לא? נידבתי את כרטיס האשראי של אישי ועכשיו הם עושים את דרכם אלי מארה"ב ביחד עם ההזמנה מאתמול ושילשום ובל נשכחה אתזו מיום שבת .... אני יודעת שזה מאוחר לערוך השוואות, אבל משהי כאן משתמשת בהם? דרך אגב בביקור בבלוג שוודי, ראיתי שאירית זכתה בבלוג קנדי, ניצנץ? אני משערת שכן, אז אולי יש לך תובנות?
זקוקה לגמילה, דחוף. ערב טוב

ניצנץ1

New member
לא זכור לי בלוג שוודי- זכיתי באיזה נורבגי

בכמה חותמות.. לזה התכוונת? ואם לא- תאירי את פניי- איזה בלוג אחר זה היה? אני מתה על בלנדר של TOMBOW- גם עם MARVY- לטעמי הבלנדר הטוב ביותר שיש. אבל צבעים שלהם אין לי לצערי. וגם לא צריך- אחרי שיש לי איזה 100 MARVY ו50-60 COPIC- קניה זולה ומטורפת של EBAY- אבל לא מבחר שווה- אים צבעי פנים ובהירים ביותר בכלל. ואני בכלל לא אוהבת לצבוע חותמות!! מודה, אני עושה את זה רק לאתגרים ורק כשזה ממש הכרחי..

ribber

New member
אכן נורווגי ../images/Emo13.gif

אני משוטטת שם כבר כמה שעות טובות LOL חותמות חמודות בטרוף
אוקיי, אז נקרא לי שהקנייה תהיה טובה
אני אוהבת לצבוע חותמות אבל רק כאלה בגודל נורמאלי. טוב עכשיו יש לי פגישה עם בטי סווארז ושמלת מעצבים
תודה!

טומבו ומארבי אלו אותם טושים(ארהב ואירופה)

ואני שנים צבעתי איתם חותמות ואהבתי מאוד מאוד. זה רחוק מהקופיק, אבל זה הדרגה למטה מהקופיק והם מצויינים כדי "להבשיל" אותם לקופיק. הם גם נורא זולים ביחס לקופיק שזה כיף!

ribber

New member
Thanks!

The only thing I regret now is that I had another look on the site where I bought them, and If I had the brains to look befor I bought them, I would have seen that they are selling 36 copics for about the same price! LOL Oh well, I think I would like working with them, and get the copics in my next shopping frenzy!

ניצנץ1

New member
תגידי- איך את קבלת את ההוראות החדשות

של SU? אני הבנתי מבנות רבות שאני עובדת איתן ב DT שזו מכה.. לפחות שתיים לא ממשיכות עם SU יותר- לא מוכנות לוותר על האתגרים , הקישורים בבלוגים וכו.. ומי שלא יודע- זה ההסבר בשבילו: SU דורשים בלעדיות על היוצרת שהיא גם מדגימה- כלומר- לא לעשות קישור לבלוג כלשהו שמוכר משהו שלא SU, לא להשתתף ב DT של בלוגים שמוכרים משהו, לא לפרסם אפילו קנדי של בלוג שמוכר משהו , לא להעלות תמונות של יצירות שכוללות מוצרים שלא שייכים לSU. בקיצור- מכה.. לא שיש בארץ בנות כאלה- אבל בחו"ל נן רבות מאד.

ribber

New member
לא קיבלתי ../images/Emo2.gif

אם נקבל צריך לבדוק את החוקיות של העניין. בינתיים גם אצלי בבלוג וגם אצל האפליינריות שלי, מוצגים אתגרים, קנדי ועבודות עם מוצרים אחרים. אני איידע אם יש שינוי, נכון לרגע זה עדיין לא שמעתי.

ניצנץ1

New member
אולי פספסתן- זה התקבל לפני כמה ימים

DANY מ FLUTTER כבר הודיעה אפילו בבלוג שהיא יוצאת מ SU. הבנות שאני יודעת עליכן הן מבלוג KABODDLE שבו אני מעצבת ויש גם אחרות.. את החוקיות כנראה בדקו- איך אומרים- TAKE IT OR LEAVE IT הן עזבו.. הם אפילו התלבשו שם ב SU על דיגיטלי- אפלו את אלה אסור, שזה כבר באמת בדיחה

ribber

New member
אני מחכה לתשובה, שלחתי להן מייל.

נראה לי שהחברה קצת דואגת לרווחים שלה בזמן מיתון. DAWN והחברות מKABODDLE בSU ארה"ב?

ribber

New member
נכון לעכשיו השינויים לא נכנסו לUK

אבל, ייתכן שזה ישתנה אחרי הקונפרנס. הם בודקים איפה זה עומד מול השוק הבריטי. וגם אמרו לא לדאוג כי מרב הסיכויים שכאן זה יהיה שונה. לא יודעת אם זה רק מס שפתיים כרגע, אבל אני אעדכן אם יהיה שינוי.

מימס

New member
אני מקווה שלא יהיו שינויים...../images/Emo140.gif

אחרת אני אאבד את המפיצה החמודה שלי
!

למעלה