קניתי מחשב נייד ויש לי שאלות

jako1234

New member
קניתי מחשב נייד ויש לי שאלות

סוף סוף קניתי IBM R50 עכשיו במעבד הרכישה המוכר שאל אותי אם אני רוצה לרכוש עוד שנתיים אחריות במחיר של אלף ומשהו שקל ולא רציתי כי כרגע אין לי כסף הוא לא ידע להסביר לי על הרחבת אחריות לאחר מועד הרכישה
מישהו יודע מה הנהלים של לנובו גם בחודש בראשון וגם לפני סוף תום השנה?
האחריות שלי היא שנה אבל החנות שרכשתי (באג) הוא אמר לי שזה לפי מספר סיראלי IBM יודעים שקנתי את המחשב בזמן זה או אחר אבל זה במקרה של הרחבת אחריות..האם ללא ההרחבה אני צריך להתקשר ולהציג בפניהם את הקבלה (שילחה בפקס) ואז מיום הרכישה תיהיה בתוקף האחריות?
לגבי המחיצות אני רואה שיש מחיצה אחת האם יש אפשרות לפצל את המחיצות ללא פגע במחיצה הנסתרת של הWIN ע"י אחת מהתוכנות המותקנות במחשב שIBM הכניסה מראש?
עוד שאלה על התוכנות של IBM ראיתי שיש שם עדכונים האם זה מעדכן את הדרייברים או גם את ההתקנות העתדיות מהמחיצה הנסתרת שלהבא אני ישחזר התקנה מעודכת?
בהתקנה מחדש של הWIN האם יש צורך ברישום חוזר (ה30 יום של מיקרוסופט) או בניידים המערכת מזהה את המחשב לבד כי היא מותקנת עליו? אשמח לקבל את תשובותיכם ואת תשובת YossXP בפרט כנציג לנובו בפורום
תודה על העזרה חברים!!! בחרתי במחשב הכי מתאים לי במחיר שהכי השתלם לי 4200 (עשו לי הנחה על קצת מזומן) ואני מרגיש מחוזק מאוד מהפורום שכל תשובה בנושא על המחשב קיבלתי שוב תודה לכולם על העזרה התמיכה וחוות הדעת של האנשים בפורום וגם מחוץ לדפי הפורום ישי

jako1234

New member
תוכנות למצב הסוללה

יש לכם תוכנות מומלצות לגבי עדכון מצב הסוללה דברים שיארו נחמדים וטובים שיהיה נחמד לראות את המצב הסוללה..אוקי קצת ציני אבל אשמח לתמונות של התוכנות שלכם לבדיקת מצב הסוללה. תודה

יאיר B

New member
ללנובו יש את התוכנה שלה שנמצאת במגש

המערכת (איפה שהשעון). אתה רוצה יותר מזה?

jako1234

New member
אמממ לא סתם רציתי לראות

עוד דברים האמת שעוד לא הדלקתי את המחשב הוא בטעינה של 24 שעות אז בינתיים שישב לו בשקט. רציתי לראות עוד תוכנות לסקרנות וזהו..

abigaillovesmj

New member
בנוגע לאחריות

ממה שאני זוכרת אתה יכול לעשות הרחבת אחריות במחיר שהוצע לך (כ- 900 ש"ח) עד 30 יום מיום הרכישה. אם לאחר מכן אתה רוצה לעשות הרחבת אחריות לשנתיים אז הכללים משתנים. דבר ראשון לא ניתן לעשות הרחבה ישר לשנתיים. ניתן להרחיב כל פעם לשנה וכל שנה עולה כ- 600 ש"ח. לדעתי מומלץ לעשות הרחבה ישר- חוסך כאבי ראש אחר כך
תתחדש

למעלה