קניתי לפטופ ושמעתי שהכ. מסך בעייתי

קניתי לפטופ ושמעתי שהכ. מסך בעייתי

שלום, ליפני מספר ימים רכשתי מחשב נייד מסוג hp pavilion dv6870 שבין היתר יש לו כרטיס מסך מסוג NVIDIA GeForce 8400M GS במקרה נתקלתי בכמה אתרי אינטרנט שאומרים שהכרטיס הנ"ל (ויש עוד כמה באותה סידרה) הוא בעייתי והוא יכול בין היתר לגרום להשבתת הלוח אם. יש על זה כתבה בואי נט http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3574355,00.html שאומרת שהחברה המייצרת nvidia אף הודתה בכשל ביצור של הכרטיסים! אומנם יש לי עדיין אחריות אבל לא קניתי מחשב בהרבה כסף בשביל שהוא יעשה לי בעיות בעתיד. שלחתי פניה לhp ישראל, והם אמרו לי שהם לא נתקלו בבעיות שקשורות לכ. מסך בדגם שלי. הם אמרו שהיה תקלות, בדגמים אחרים ונתנו לי קישור לזה - http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/d...name=c01087194 (הסתבכתי שם עם האנגלית אני ישמח אם מישהוא יוכל להגיד לי בקצרה מה כתוב שם) השאלה שלי היא האם זה נכון מה שhp אמרו? זאת אומרת שבדגם של המחשב מהדגם שקניתי אין את התקלה בכרטיס מסך? כי ניראה לי לא הגיוני שבחלק מהדגמים של המחשבים ניידים הכרטיסי מסך יהיו תקולים ובחלק אחר מהדגמים הם יהיו תקינים הרי זה אותו כרטיס בדיוק! אלא אם nvida הוציאו דגם מתוקן של אותו כרטיס- 8400M GS עם אותו השם דבר שלא ניראה לי הגיוני תודה רבה למי שיכול לעזור

הלינק שנתת לא עובד! תוריד תוכנה שמנטרת

טמפרטורות במחשב ואם הטמפ' גבוהות מדיי (במנוחה ובמאמץ), אז יש לך עילה לדרוש מהחנות החלפה.

T710BH

New member
הם לא יחליפו דגם

והאחריות היא ע"י מעבדת היבואן הרשמי בישראל, לחנות אין שום קשר לעניין. והייתי סומך על HP, לא כל נייד עם הסדרה הזו ראה מעבדות.. היצרנים אינם טמפלים, ועל תקלות פחות חמורות היו מושכים את כל הניידים חזרה למעבדות.

לחנות אין שום קשר לעניין???

עפ"י דיני הצרכנות, אם מוצר יצא תקול מהאריזה, חובה להחליפו בחדש. אחריות??? מעבדה??? אתה לא צרכן טוב!

יאיר B

New member
זה תלוי אם הפעלת את מערכת ההפעלה של הנייד

או לא. אם עשית אקטיבציה - אי אפשר להחזיר את המחשב (הוא כבר משומש).

T710BH

New member
המחשב שלך עושה בעיות?

שאלת את HP כשהתקשרת לגבי המחשב שלך ואמרו שהוא תקין ? הטמפרטורות של המחשב תקינות ?

יאיר B

New member
אני לא חושב שזה קשור לבעיה של כרטיס המסך.

הם מדברים שם על בעיות באלחוט או שהמחשב לא נדלק בכלל, צפצופים ועניינים אחרים דומים. ההצעה שלהם היא בהתחלה לעדכן את הביוס של הנייד. אם זה לא עוזר - להתקשר ל-HP. הלינק השני מדבר על עדכון התוכניות העסקיות של NVIDIA.

RoyBO

New member
בעיקרון הוציאו כרטיסים באותו השם חדשים

שאמורים להיות תקינים הבעיה לדעתי שהם יפעלו בטמפ' גבוהות במנוחה סביב 60 מעלות שזה לדעתי יותר מידי כדי לפתור את הבעיה הזו מהשורש צריך היה לתכנן מחדש את הרכיב מה שלדעתי לא עשו

למעלה