קניתי לחתולה תחליף חלב מיוחד לגורי

קניתי לחתולה תחליף חלב מיוחד לגורי

חתולים מהוטרינר, והיא הקיאה!!! עכשיו היא שוכבת ונושמת מאוד מהר! המטרנה הייתה בסדר, הייתה לה מזה צואה נוזלית אבל היא הרגישה מצויין ו - לא הקיאה! אני לא יודעת למה הלכתי וקניתי את הזבל הזה!
מה לעשות? לתת לה לשתות? לתת לה לישון? אני מפחדת שהיא תמות בגלל זה!

הוא לא עונה

והוא גם לא נמצא ביישוב בשעות האלה, והוא הוטרינר היחיד פה

היא קמה עכשיו והיא הולכת

השאלה האם לתת לה לאכול או לא, כי מצד אחד היא הקיאה הכל והיא צריכה חומרי מזון, ומצד שני - אולי זה יגרום לה להקיא שוב (כמובן שהכוונה למטרנה. את התחליף החדש אני זורקת!!!)

הפעם אני מחליפה אותו לתמיד!

אמא שלי כל הזמן מתעצלת לנסוע לוטרינר אחר, אבל עכשיו אני לא אוותר לה. יש סיכוי שהתחליף היה ישן והתאריך עבר.

חייב להיות תאריך תפוגה על האריזה

תסתכלי טוב. אם התאריך עבר זה פג תוקף ואם לא - זה ב סדר. אבל יכול להיות שהחתולה בכלל רגישה ולא מעכלת את התחליף הזה.

בדקתי

תאריך התפוגה חל בעוד חודש (והתחליף יוצר לפני שנה). זה בטוח התקלקל.

אני לא מאמינה איזו חוצפה../images/Emo46.gif

במזל היא מרגישה יותר טוב, אבל גור קטן יותר יכול היה למות!!! מה אני אעשה עכשיו עם תחליף החלב הזה (עלה 70 ש"ח
), לזרוק לפח? חתולים יוכלו למצוא את זה ולאכול את זה
לעטוף בהרבה שקיות ולזרוק לפח? הם יוכלו לפתוח את זה... מה עושים איתו?

ועוד שאלה, שעוד לא קיבלתי מענה

עליה, כי התחילו להתנהג כאילו אני ארסס את הקטנה למוות
- תוך כמה זמן מותר להשתמש שוב בפרונטליין לאחר הריסוס הקודם?

קצת צניעות לא תזיק לך...

בסה"כ איכפת לנו מהקטנה שלך ולכן ביקשנו באלף לשונות של בקשה שלא תרססי אותה בתכיפות. לא יפה.

לא דיברתי עלייך... את היית מקסימה

ברור שאכפת לכם, אבל גם לי מן הסתם אכפת ולכן אני שואלת... לא יפה להתרגז עליי, כאילו אני הולכת להרוג אותה
גם כששאלתי על הרחצה, מישהו כתב לי בפורום בYNEY "היא מתעקשת לרחוץ אותה, לא יעזור" - מה מתעקשת? מי מתעקשת? זה שאני שואלת בפורום ובודקת מהי הדרך הטובה ביותר להוריד ממנה את הפרעושים זה אומר שאני תיכף ומיד ארחץ אותה?... נכון, יש לי פחות ניסיון בחתולים (אני מתעסקת עם כלבים כל החיים), זה לא אומר שצריך להתקיף אותי... אני בסך הכל רוצה לדעת מתי אוכל להשתמש שוב בפרונטליין, שאלה לגיטימית. אני לא משתמשת בשום דבר - שום דבר - בלי שאוודה קודם אם זה בסדר! אתם אנשי חתולים, יש לכם ניסיון איתם, לכן אני שואלת כאן. זה רע?

את לא כועסת, כן?

לא התכוונתי אלייך, אלא אל מישהו ששלח לי מסרים כאילו אני רוצחת חתולים
את גם קצת התרגזת עליי, אבל חפיף... היית מנומסת וממילא זה נסלח כי ככה זה עם אנשי כלבים וחתולים... אני כבר רגילה... אבל המסרים שקיבלתי היו ממש מעבר לכל פרופורציה. לא שאני מתייחסת למילים כאלה, אבל זה לא נעים לבוא לפורום עם שאלות ולהיתקל ביחס כזה. הפורום הזה מאוד עוזר לי ואני רוצה להגיע לכאן עם הרגשה טובה.

גלי®

New member
מנסיון במוצרי מדף אחרים, ולא תחליף

החלב לחתולים, חודש לפני תאריך התפוגה, המוצר עדיין תקין לשימוש... בהחלט יתכן שהחלב מקולקל מסיבה אחרת, או שהיא רגישה לו... ולדרך להפטר ממנו: את יכולה להמיס אותו במים ולשפוך לשירותים...

וואי, רעיון מצויין! תודה!

אם זה מוצר שיוצר לפני שלושה חודשים, וזה חודש לפני תאריך התפוגה, אז זה בסדר. אבל מוצר שיוצר לפני שנה ונותר רק חודש לשימוש - אני ליתר ביטחון הייתי זורקת... שמתי לב שהיו בו גושים, ולא חשבתי שזה משהו פגום, אבל עכשיו כשאני חושבת על זה... לא אמורים להיות גושים שלא מתמוססים, נכון?

גלי®

New member
הגושים נוצרים מכניסת לחות... כנראה

שהקופסה לא היתה אטומה הרמטית, ולכן גם התקלקלה...

למעלה